999 rezultate për

mozzik

Upss! Tayna i jep fund marrëdhënies edhe me Mozzik (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se Tayna dhe Dafina nuk i kanë më raportet si më parë dhe marrëdhënia e tyre
Në albumin e Mozzik s' kishte si të mungonte Loredana, por këto vargje nuk iu kanë shkuar ndërmend Mozzik publikoi albumin e tij të titulluar “MozzArt”, që përmban 20 këngë dhe deri tani po bën goxha bujë dhe është prit
Një mesazh i koduar? Çfarë do të thotë Loredana me "Kidën" (VIDEO) Bashkëpunimi i suksesshëm mes Mozzik dhe Kidës, duket se ka rënë në sy të Loredanës. Reperja ka publikuar një video n
As Loredanës e as Kidës! Mozzik thotë "të dua" dhe publikon mesazhet private (FOTO LAJM) Ndoshta menduat se mund të ishte Loredana, por jo. Mozzik ka publikuar mesazhet me nënën e tij, e cila gjithmonë është a
Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit. Por ku e gjen Mozz
Bashkëpunimi rezultoi hit, por a ka diçka më shumë mes Kidës dhe Mozzik? (FOTO LAJM) Patën një shkëputje pas bashkëpunimit të parë para 5 vitesh, por Kida dhe Mozzik u rikthyen vetëm pak ditë me parë me nj
3 milion në 24 orë, kënga e Mozzik dhe Kidës po bën namin (FOTO&VIDEO) Bashkëpunimi i parë i Kidës dhe Mozzik ishte ai i para 5 vitesh, "Premtimet", i cili u kthye menjëher në hit dhe sot num
Mozzik bashkëpunoi me Kidën, Loredana e paska patur "hakmarrjen" në xhep (VIDEO) Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar "PP". Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përb
Super videoklip, niseni ditën me këngën më të fundit të Kidës dhe Mozzik (VIDEO) Më në fund është publikuar kënga e re e Mozzik dhe Kidës, të cilët prej disa javësh na kishin paralajmëruar për këngën e
"O ta hëngsha piii" Mozzik sjell një tjetër version të këngës "Madonna" (VIDEO) Mozzik pak ditë më parë lansoj këngën e re “Madonna” e cila u kthye në hit dhe deri tani ka afër 8 milionë klikime në Yo
Mozzik zbuloi këtë skenë nga klipi me Kidën dhe ndjekësit mezi po presin (FOTO LAJM) Prej ditësh Mozzik dhe Kida kanë treguar se shumë shpejt do të sjellin një bashkëpunim të ri muzukor. Së fundmi reper
"O ta hëngsha piii, e ti më hëngsh kaaa”, Elton Deda ka dy fjalë për Mozzik (VIDEO) Rrjeti po zjen nga kënga e fundit e lançuar nga Mozzik, ku nuk mungojnë as fjalët le të themi me nënkutime. Përveç me
Madona? Të gjithë po presin bashkëpunimin me Kidën, Mozzik surprizon fansat (FOTO LAJM) ara disa ditësh, Mozzik u zotua se ky vit do të ishte i tij, sepse do të sjellë vetëm hite. Ai do të vijë në bashkëpu
E papritur, pse të gjithë po urojnë Kidën dhe Mozzik për fejesë (FOTO LAJM) Në Instagramin e Kidës dhe Mozzik po bëhët nami. Secili ka publikuar foton e artistit tjetër në profilin e tyre dhe n
A do dashurojë më Mozzik pas Loredanës? Përgjigjet reperi Mozzik dhe Loredana janë ndarë por akoma përfliten për marrëdhënien e tyre. Por ndryshe tregon statusi i fundit i Moz
Janë ndarë? Por pse Loredana mban në shtëpi foton e Mozzik? (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik edhe pas ndarjes kanë mbetur shumë të diskutuar në shoëbizin shqiptar. Së fundmi një Instastory e
Vdekja e George Floyd dhe protestat antiraciste në SHBA, Mozzik publikon foton e rrallë (FOTO LAJM) Vdekja e afro-amerikanit George Floyd në Minneapolis, si pasojë e presionit që ushtroi me gju një polic i bardhë gjatë a
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Mediat kosovare pak ditë më parë shkruan për një ribashkim të Mozzik dhe Loredanës, pasi reperi u pa në Instagram së bas
Pra Loredana dhe Mozzik jo vetëm që po rrinë në një shtëpi, por veshin edhe rrobat e njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë pre
Loredana dhe Mozzik në të njëjtën shtëpi, Hana bën sërish bashkë prindërit (FOTO LAJM) Prej kohësh raporti i Mozzik me mamanë e vajzës së tij, Loredanën ka qenë kryefjala e mediave rozë. Ndonëse reperja k