E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
999 rezultate për

mozzik

Loredanën e zë "belaja" një muaj pas lindjes së Hanës (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet më simpatikë të shoWbizit shqiptarë. Ata, rreth një muaj më parë, janë bërë
Mozzik dhe Loredana tregojnë si nisi historia e tyre e dashurisë Reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Ata bënë buj
Reperi shqiptar thumbon keq Mozzikun dhe Loredanën I ftuar së fundmi në emisionin "Sevenbizz" ishte reperi më i ri i "On Records", Read, i cili ka thumbuar publikisht çift
Mozzik publikon imazhin e ëmbël të vajzës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik, duket se është shumë i lidhur me vajzën e tij të sapolindur, Hanan. Gjatë këtyre javëve Moz
Të dy shpërthyen në lotë, Mozzik dhe Loredana tregojnë si e pritën lajmin e ëmbël (VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas Mozzik dhe Loredana u bënë për herë të parë prindër me ardhjen në jetë të vajzës së tyre
Mozzik publikon foto me të bijën, emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM) Reperja, Loredana Zefi dhe reperi Mozzik jan ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ata pak vetëm pak di
U bë baba për herë të parë, Mozzik poston foton e vajzës Mozzik tregon se ende është në emocionet e përjetimit më të ri. Ai është bërë baba para tre ditësh, ndërsa Mozzik duk
Mozzik bëhet baba për herë të parë, poston foton e së bijës Reperi i njohur, Mozzik është bërë baba i një vajze me emrin Hana. Vetë këngëtari publikoi foton e një pjese të portr
Mozzik sjell hitin e ri "Gheto" (VIDEO) Kishte kohë që kishte paralajmëruar se do të vjen me një videokëngë të re para fansave. Dhe Mozzik, ka publikuar proj
Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM) Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë
Së shpejti prindër! Loredana konfirmon më në fund shtatzëninë A e dini se reperi i njohur nga Kosova Mozzik mbush sot vetëm 23 vjeç. Në ditën e tij të lindjes Mozzik bëri një urim
Loredana ia bën "8 me 2" Mozzik: Asnjë femër tjetër! Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur i shoëbizit shqiptar, Mozzik dhe Loredana, lançuan bashkëpunimin e tyre të parë.
Ky këngëtar i njohur shqiptar ka vetëm 8 klasë shkollë Reperi ka zgjedhur rrjetin social Instagram të tregojë disa të vërteta rreth jetës së tij. Ai sot është ndër reperët
Kjo është ora super e shtrenjtë që Mozzik ia ka dhuruar vetes (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është një emër mjaft i përfolur në media. Ai ka qenë këtë vit mjaft aktiv sa i përket prurjeve
Loredana është shtatzënë, dhe këtë sapo e vërtetoi Mozzik Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Mozzik do të bëhet baba, publikon për herë të parë Loredanën shtatzënë Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
E dashura e Mozzik nxjerr xhelozinë, kërcënon vajzën ruse Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Pas lajmit të shtatzanisë, e dashura e Mozzik i hyn muzikës? Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Mozzik dhe Loredana së shpejti prindër? Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Loredana shtatzënë, Mozzik do të bëhet baba? Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi duket se kanë gati një surprizë të madhe. Ata presin një fëmijë. Ky do t