999 rezultate për

mozzik

Kaq ndryshe, Mozzik dhe Getinjo publikojnë foto të 6 vite më parë me një mesazh (FOTO LAJM) Mozzik dhe Getinjo rrallë sjellin bashkëpunime, por diçka është e sigurt: ata janë të pandarë në çdo hap që hedhin për s
Të gjithë janë dakort, këtë Shën Valentin Mozzik i bëri "diss" Loredanës (VIDEO) Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve k
I penduar për lidhjen me Loredanën? Mozzik përgjigjet shkurt (FOTO LAJM) Ndarja e çiftit Loredana Mozzik vazhdon të bëjë bujë në mediat rozë. Së fundmi Mozzik ka hapur zemrën për të folur sot
Mozzik dhe Loredana nuk janë divorcuar dhe ky detaj i nxjerr zbuluar (FOTO LAJM) Nuk e dimë ç’po përpiqet të bëjë, por Loredana i ka bërë lëmsh të gjithë me veprimet e saj. Ditën e sotme ajo ka post
Pas ndarjes së bujshme me Mozzik, Loredana konfirmon lidhjen me reperin e njohur (FOTO LAJM) Ka kohë që në media është përfolur se Loredana ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Mozzik. U tha se reperja është
Kaq ishte, Loredana heq përfundimisht dorë nga Mozzik (FOTO LAJM) Në fillim të ndarjes së bujshme të Mozzik dhe Loredanës, kjo e fundit e trajtoj totalisht si një ndarje miqësore dhe se
I bashkoi hiti, Mozzik lë komentin epik në Instagramin e Taynës (FOTO LAJM) "Edhe ti" e Tayna dhe Mozzik rezultoi me të vërtet një hit siç kishte paralajmëruar dyshja. Gjithashtu hiti është bër
Jo vetëm që qenka lidhur, por e dashura e re e Mozzik i ngjan fiks Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik e Loredana u bënë muaj të ndarë, por dyshja vazhdon të jenë shumë të komentuar në media, kjo edhe për faktin se a
"Luftë" edhe në muzikë, kënga e re e Mozzik mposht Loredanën në klasifikimet gjermane (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u hodh në treg bashkëpunimi muzikor i dy reperëve të suksesshëm shqiparë, Mozzik dhe Tayna. Kënga u p
Mozzik ia dedikon këngën e re Loredanës dhe e tha troç (VIDEO) Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin "Edhe ti" dhe u pëlqye shumë nga
Mega hiti doli, publikohet zyrtarisht kënga e Tayna dhe Mozzik (VIDEO) Ditën e djeshme në internet doli kënga e Mozzik dhe Tayna. Ndonëse, "Edhe ti", ishte planifikuar të publikohej më 28
Nuk pritej! Publikohet kënga e Taynës dhe Mozzik (VIDEO) Kënga e Taynës dhe Mozzik tani gjendet në YouTube. Edhe pse artistët kanë planifikuar që në datën 28 janar ta publikojë
Të gjithë prisnin këngën me Mozzik, Tayna merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin. Kjo pa
Kënga e re e Loredanës dedikim për Mozzik? Këngëtarja tregon çfarë fshihet pas saj Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Juju, të titulluar ‘Kein Wort’.
"S'ke nder prandaj të la Mozzik", Loredana i kthen përgjigjjen e pahijshme komentuesit (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan ndarjen, Mozzik dhe Loredana e kanë bërë të qrtë se marrëdhëniet me njëri-tjetrin nuk janë aq të mira.
Nuk la gjë pa thënë për Mozzik, Loredana konfirmon lidhjen e re? (FOTO LAJM) Intervista e Loredana Zefit për Alaudin Hamitin, krijoi një fortunë në mediat rozë, pas kundërpërgjigjes së Mozzik, i ci
S’do ta besoni sa kohë iu desh Taynës dhe Mozzik për të bërë gati super hitin! (FOTO LAJM) Në fillim të muajit shkurt, dy reperët më në zë të momentit, Mozzik dhe Tayna do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë
E quajti gënjeshtare, Loredana i kthehet Mozzik në mënyrën që s'do t'i pëlqejnë aspak! (VIDEO) Ditën e djeshme Mozzik u shpreh i revoltuar pas intervistës së Loredana Zefit, e cila foli për arsyet e ndarjes së tyre.
Flet menaxheri: Ja kur publikohet bashkëpunimi bombë i Mozzik dhe Taynës Prej disa kohësh po aludohej se dy reperët më në zë të momentit, Mozzik dhe Tayna, po sjellin bashkëpunimin e tyre të pa
Mega hiti është gati, Mozzik zbulon detajet e bashkëpunimit me Taynën (FOTO LAJM) Prej kohësh në media qarkullon një lajm ku thuhet se dy super këngëtarët shqiptarë, Tayna dhe Mozzik do të bashkëpunojnë