999 rezultate për

mourinhos

Chelsea pa frena, turpëron Unitedin e Jose Mourinhos (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Manchester Unitedin në xhiron e nëntë të Premierligës, me rezultat 4:0 në ‘Stamford Bridge’. Skua
Chelsea i frikshëm, Conte leksion Mourinhos në 45 minutat e para (VIDEO) Antonio Conte i jep një mësim të mirë Mourinhos në pjesën e parë, e cila u mbyll me avantazhin 2-0. Chelsea ishte më dom
STATISTIKAT/ United i Van Gaal më i mirë se i Mourinhos Manchester United nuk është përmirësuar aspak, edhe pse në krye të tyre është një trajner i njohur si Jose Mourinho. Në
Pogba-Mourinhos: Dua të avancoj Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba ia ka bërë të qartë trajnerit Jose Mourinho se dëshiron të luaj më i avancu
Villas Boas: Ju tregoj anën e errët të Mourinhos Dikur raporti mes të dyve ka qenë me të vërtetë special por tashmë nuk mund të thuhet më e njëjta gjë, sepse mes Andre V
Ja 11 yjet që kanë pasur probleme me taktikat e Mourinhos (FOTO LAJM) “Bëmë gabime individuale,” rrëfeu Jose Mourinho pas humbjes 3:1 në Watford. Përpara mikrofonave, trajneri portugez t
Ish sulmuesi i Francës Dugarry zbulon problemin e Mourinhos Në qendër të debatit për momentin e vështirë të Mourinhos dhe United, ish-sulmuesi i Francës, Christopher Dugarry e ka k
Unitedi i Mourinhos mposhtet nga Feyenoord (VIDEO) Jose Mourinho me Manchester Unitedin e kanë nisur me humbje aventurën e tyre në garat Evropiane, pasi janë mposhtur nga
Pepe: Falë zotit iku Mourinho Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, ka dhënë një deklaratë befasuese për Jose Mourinhon. Pepe dhe Mourinho kanë punuar s
City shokon United-in, Guardiola leksion Mourinhos (VIDEO) City triumfon në derbin e Manchetserit, duke zhvilluar një ndeshje fantastike ndaj United. Skuadra e Pep Guardiola shfaq
Ja si kanë përfunduar 16 duelet mes Mourinhos dhe Guardiolës Dita e sotme do të vendos përballë dy nga trajnerët më të mirë në botë në futbollin modern, të cilët janë takuar plot 16
Ibra për Guardiolën: Ai nuk i afrohet Mourinhos Ka shumë histori të idhëta mes Zlatan Ibrahimovicit dhe Pep Guardiolas, të cilët do të jenë përballë njëri-tjetrit në de
10 yjet që guxuan t'i thonë "jo" Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho që nga periudha që ishte në krye të Portos, gjithmonë është cilësuar si një nga trajnerët më të mirë në bo
Rooney vlerëson lartë Mourinhon Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney ka thënë fjalë shumë të mira për ndikimin e Jose Mourinhos si trajner i Uni
Anulohet miqësorja mes Mourinhos dhe Guardiolës, ja shkaku Ndeshja mes Manchester City-it dhe United, e parashikuar për sot në mesditë, nuk do të zhvillohet. Sipas klubit të "
Ja yjet që janë në "listën e zezë" të Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk është aspak i kënaqur me skuadrën e tij në sfidat e para miqësore dhe veçanërisht pas humbjes së thell
Hajduti provon të futet në shtëpinë e Mourinhos, ja si reagon portugezi Nuk duket se ka nisur mirë aventura e Jose Mourinhos në krye të Manchester United. Ai është bërë thuajse viktimë e një v
Ja çfarë thotë Conte për pseudonimin e Mourinhos Bosi i ri i Chelseat, Antonio Conte, ka folur edhe për Jose Mourinhon dhe përballjet e zjarrta që ka pasur me të. Në
Formacioni i United në vitin 2013 nëse do ishte në krye Mourinho (FOTO LAJM) Në ditën kur Alex Ferguson vendosi që t'i jepte lamtumirën United, emri i Jose Mourinhos ishte më i përfoluri për të mar
Zbulohet një nga dëshirat e Mourinhos Pas ardhjes së Jose Mourinhos, ka nisur dhe merkato e Manchester United. “The Sun” raporton se Murinjo kërkon 3 blerj