999 rezultate për

mourinhos

Newcastle befason United, djemtë e Mourinhos shokohen në St. James Park (VIDEO) Newcastle United ka mposhtur me rezultatin minimal Manchester United në "St. James Park", ndeshje e vlefshme për javën e
Perisiç nuk i largohet nga mendja Mourinhos, portugezi do ta tentoj sërish Manchester United nuk heq dorë nga Ivan Perisic. Sipas asaj që raportojnë mediat në Angli, “Djajtë e Kuq”, vazhdojnë
Pogba vuan shumë, United dëshiron ti gjejë një ortak të hajrit Sipas mediumit britanik Daily Express, Unitedi do t’i japë përparësi një mesfushori në verë për të ndihmuar Pogban për m
Ish-mbrojtësi i Barcelonës përfundon në radarët e Mourinhos Manchester United është i interesuar për ish qendërmbrojtësin e Barcelonës, Marca Bartra. Marc Bartra e shikon veten
Në minutat e fundit i mori Lukakun, Conte bën gati hakmarrjen ndaj Mourinhos Sipas Guardian, Chelsea ka filluar bisedimet me Arsenalin dhe kjo shikohet si një mundësi e mirë, pasi lojtari preferon
Conte i kundërpërgjigjet Mourinhos: Je njëri i vogël që nuk di të rritet Antonio Conte dhe Jose Mourinho vazhdojnë ta thumbojnë njëri-tjetrin. Së fundmi italiani e ka cilësuar si “gënjeshtar” d
FA paralajmërim serioz ndaj Jose Mourinhos Federata e Futbollit e Anglisë (FA) ka konfirmuar se nuk do të ndërmarrë asnjë veprim ndaj trajnerit të Manchester Unite
Hazard tek Real Madrid? Epo të kalojë ofertën e Mourinhos fillimisht Një lajm i bujshëm i merkatos vjen nga Anglia dhe lidhet me të ardhmen e Eden Hazard. Sipas “Sun”, në përfundim të sezon
FA i kërkon shpjegim Mourinhos për deklarata thumbuese para derbit Federata e Futbollit të Anglisë (FA) i ka kërkuar Jose Mourinhos t’i shpjegojë komentet që i bëri para mediave në prag t
Guardiola i përgjigjet Mourinhos pas deklaratës së dhënë duke akuazuar arbitrin për humbjen e sotme Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola tha se skuadra e tij dëshironte të luante dhe atë e tregoi kundër Manchester
Zyrtare, 120 milionshi do i mungojë Mourinhos në derbin me Guardiolën Paul Pogba ishte një nga më të mirët në fushë, në sfidën ndaj Arsenalit në Londër, por djallosi gjithçka në minutën e 73
Pogba kundërshton skemat e Mourinhos: Bëhet i mërzitshëm Poul Pogba është blerja më e shtrenjtë në historinë e Unitedit. Por së fundmi francezi ka dalë me nje deklaratë që ndosh
"Spalletti ngjan me Mou-n, jemi në rrugën e duhur" Davide Santon ishte ‘i rikthyeri’ në formacionin e Interit, mbrëmjen e të dielës në sfidën me Atalantën. Mbrojtësi Itali
Drejtuesit e United e lënë në dorë të Mourinhos vendimin për transferimin e CR7-tës Burimet spanjolle sugjerojnë se Ronaldo po kërkon nga Reali ta shesë atë në fund të sezonit pas refuzimit të ofertës së
Manchester United i plotëson çdo dëshirë Mourinhos që të rinovojë Një pagë “galaktike” 22 milionë euro në sezon dhe katër blerje të rëndësisme: Griezmann, Bale, Soler dhe Forsberg. Kjo ë
Bale vazhdon të mbetet dëshira më e madhe e Mourinhos Manchester United nuk heq dorë nga Gareth Bale. Jose Mourinho është totalisht i “dashuruar” me sulmuesin uellsian dhe do
I "pangopuri" PSG nuk kënaqet me Emeryn, kontakton Mourinhon Pasi theu çdo rekord në merkaton e verës me transferimet e Neymar dhe Mbappe në Parc des Princes, Paris Saint Germain nu
Spalleti optimist: Interi im ka diçka që ai i Mourinhos nuk e kishte Luçiano Spaleti nuk do të ndalet. Interi i tij (në vendin e dytë) ndjek Napolin, është ende i pamposhtur dhe sot do të p
Ky Inter është më i mirë se ai i Mourinhos në vitin e Tripletës Starti historik i Interit në sezonin e ri të Serie A nuk ka lënë pa u komentuar nga mediat italiane. Menjëherë ka fil
Martial i dërgon mesazh Mourinhos: Dua të luaj nga fillimi Anthony Martial ishte heroi i Manchester United-it, në fitoren e sotme ndaj një kundërshtari mjaft të vështirë si Totten