999 rezultate për

mourinhos

Reali bëhet pishman për Reguilon, kërkon ta rikthejë në skuadër Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham. Reali e shiti në verë
Lukaku i bindur: Kane është duke u përmirësuar falë Mourinhos Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku është i bindur se ylli i Tottenhamit, Harry Kane është duke u përmirësuar nën urdhrat
Koha tregon se Zidane kishte të drejtë për largimin e Bale dhe James Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ishte i qartë verën e kaluar se nuk dëshironte të kalonte një tjetër sezon me
Tottenham "befasohet" nga Licester, pëson golin e dytë (VIDEO) Tottenham është duke u mposhtur nga Licester me rezultatin 0-2. Miqtë kanë dyfishuar falë një autogoli të Alderëeirel
Zbulohet biseda mes Klopp dhe Mourinhos në fund të ndeshjes Liverpool e fitoi 2:1 Tottenhamin në derbin e xhiros së 13-të të Premierligës. Një gol i Roberto Firminos në minutën
Lojë fjalësh mes Lampard dhe Mourinhos rreth çështjes së titullit Frank Lampard nuk ka qenë dakord me pretendimin e Jose Mourinhos se Tottenhami nuk janë në garën për titull pasi trajner
Lampard kërkon "hakmarrje" ndaj Mourinhos për eliminimin në Fa Cup Chelsea dhe Tottenham Hotspur përballen për herë të dytë në këtë sezon, këtë radhë në kampionat, ku dy klubet po shkëlqe
Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Mourinho me fjalë të mëdha për Harry Kane: Puna që bën për ekipin vlen aq sa golat e tij Tottenhami zgjodhi Jose Mourinhon një vit më parë në vend të Mauricio Pochettino, i cili kishte humbur finalen e Champio
Barazim shokues ndaj West Ham, ky është reagimi i Mourinhos Jose Mourinho, trajneri i Tottenham, as që mund ta besonte atë që i ndodhi skuadrës së tij në derbin kundër West Ham Uni
2 gola në 8 minuta, Tottenham e nis furishëm ndaj West Ham (VIDEO) Tottenham e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj West Ham. Skuadra e Mourinhos ka shënuar 2 gola të shpejtë me Son dhe Ka
Spektakël në Old Trafford, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Man Utd dhe Tottenham. Vendasit kanë kaluar të parët në epërsi që në minutën e 2
Bale te Tottenham? Kjo është përgjigjia e Mourinhos Jose Mourinho ka reaguar pas raportimeve të fundit për mundësinë e transferimit të Gareth Bale në Tottenham Hotspur.
ZYRTARE/ Joe Hart i bashkohet Tottenhamit të Mourinhos Skuadra e Tottenham ka zyrtarizuar transferimin e portierit anglez, Joe Hart. Anglezi ka nënshkruar kontratë me klubi
Guardiola i kundërpërgjigjet Kloppit dhe Mourinhos: Nëse ata duan të flasin, jam këtu Manchester City do të luajë në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm, pasi Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) e ka shfu
Plotësohet dëshira e Mourinhos, "spurs" rinovojnë me dy futbollistë Jose Mourinho merr një lajm të mirë. Tottenham është një nga klubet e Premier League që ka më shumë futbollistë në skade
Coutinho mund të përfundojë nën urdhërat e Mourinhos Interesimi i skuadrave të Premierligës për shërbimet e Philippe Coutinho vazhdon të jetë ekzistent, por Barcelona mund t
Sanchez flet hapur: Prej Mourinhos humba besimin Në vitet e para të dekadës së fundit ai u konsiderua një nga sulmuesit më të talentuar në skenën botërore. Më pas karrie
Tottenham rinis stërvitjen, Mourinhos i rikthehet Harry Kane Arsenali ishte skuadra e parë angleze që rinisi stërvitjen, ndonëse duke respektuar distancimin social, ndërsa klubet e
Ylli i Manchester United tregon progresin që arriti nën urdhërat e Mourinhos Marcus Rashford beson se periudha e vështirë në të cilën kaloi sa e kishte trajner Jose Mourinhon në Manchester United e