999 rezultate për

moshuarit

Gjosha: Më shumë vëmendje për të moshuarit dhe shtresat në nevojë Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, ishte sot në shtëpinë e të moshuarve në Kavajë. Të pranishëm në këtë ak
Plakja bën që sytë të mos dallojnë ngjyrat Plakja është një proces që sjell shumë ndryshime në jetën e personave të ndryshëm. Shumica e njerëzve me plakje fillojnë
24 vjeçarja shqiptare i zhvat 100 mijë dollarë të moshuarit duke u shtirur si e sëmurë Plani i një 24 vjeçareje shqiptare rezultoi me sukses për një kohë të shkurtër, teksa mashtroi një të moshuar në SHBA se
Transport dhe kafe falas për të moshuarit në Tiranë (FOTO) 1 tetori që përkon me ditën e të moshuarve, kryebashkiaku Veliaj u ka bërë një dhuratë të gjithë gjyshërve të Tiranës.
Dy të plagosur në një aksident në Shkodër Një aksident me dy të plagosur është shënuar në Shkodër, ku makina ka përplasur një motoçikletë ku ndodheshin dy të mosh
Militantët e PD "pushtojnë" Bilishtin, të moshuarit shoqërohen nga ta Militantët e PD kanë "pushtuar" Bilishtin. Një tension i madh është krijuar, pasi ata kanë ndërhyrë për të ndihmuar të m
Fushatë me mallkime dhe tallje, të moshuarit vënë në lojë kandidatin e PD në Vlorë Fushata ka qënë plot ngjyrime, ku nuk kanë munguar akuzat e kundër-akuzat, e mbi të gjitha mallkimet, gërshetuar me paks
Miqësi e pazakontë mes të moshuarit dhe breshkës Ky është një çift i pazakontë miqt që jeton në Tokio. Ne shohim se si një burrë i moshuar ndryshe nga shumë të tjerë ka
Të moshuarit e apasionuar pas tatuazheve (FOTO LAJM) Tatuazhet shpesh janë një trend që mund të pëlqehet nga shumë persona, por ka dhe nga ato që druhen ta bëjnë një gjë të
Tre të moshuarit e "përlotur"-policisë: Çetnikë dhe idiotë (VIDEO) Gazi lotësjellës i përdorur nga policia e Kosovës gjatë protestës që po zhvillohet në Prishtinë nuk ka kursyer as protes
Shpikja i shqiptarit: Këpucë që lidhen vetë Duket sikur të jetë një shpikje e dalë nga imagjinata, por se është një realitet. Shkencëtarët gjermanë me në krye sh
Zjarr në një banesë në Tiranë, shpëtohen dy të moshuarit Dy të moshuarit të cilët u raportuan se ishin në rrezik, pasi banesa ishte përfshirë nga flakët, tashmë janë shpëtuar.
Koala Phone, telefoni i duhur për të moshuarit Smartphonet mund të duken të komplikuar për përdoruesit më të vjetër, por në sajë të ekranit të madh dhe shumëngjyrësh j
Vetëvaret 68-vjeçari tetovar Një tjetër vetëvrasje ka tronditur Tetovën, pas vetëvrasjes së djeshme ku një 72-vjeçar i dha fund jetës duke u vetëhedh
Vetëvritet 72-vjeçari tetovar, hidhet nga kati i dytë Sot rreth orës 04.00 në rrugën "19 Nëntori" në Tetovë është gjetur trupi i pajetë i një 72-vjeçari, i cili është hedhur
I moshuari që nuk trembet nga arma (VIDEO) Teksa një hajdut po grabiste një dyqan, një i moshuar futet brenda. Hajduti i drejton pistoletën në kokë, por duket se t
Studim/ Gjumi shkaktar i harresës Në bazë të një studimi të fundit është vënë re se të moshuarit që kanë çregullime gjatë gjumit, janë më të prekur nga ha
Nipi dhunon gjyshërit për pronën Prona sërish është bërë mollë sherri në një familje, ku nipi ka ushtruar dhunë mbi dy gjyshërit e tij. Pasi të moshuarit
Nostalgji Nga Anesa Aliti* Jo shumë kohë më parë rrugët ishin të mbushura përplot me fëmijë, duke luajtur me litarë; copëza guri
I vjedh 38 mijë lekë të moshuarit, hajduti vdes nga infarkti Një xhepist 49-vjeçar nga Shkodra ka vdekur si pasojë e një infarkti fill pasi i kishte vjedhur 38 mijë lekë të reja një