999 rezultate për

moshuarit

Shafrani i Indisë forcon kockat tek të moshuarit hafrani i Indisë ndihmon në mbrojtjen dhe forcimin e masës kockore tek të moshuarit. Sipas një studimi të ri, supleme
Të moshuarit në Maqedoni i drejtohen bankave të shkollës fillore Arsimimi ka qenë dhe do të mbetet një ndër pikat kyçe për zhvillimin e një shoqërie, dhe të moshuarit në Maqedoni po e v
Ngjarje e rëndë në Lezhë, i moshuarit tenton të vetëvritet Një ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme, ku 58-vjeçari P.P., me banim në fshatin Manati, ka tentuar të vetëvri
Shqiptarja i ofroi seks të moshuarit italian, por ja si e pësoi ai Ajo hipi në makinën e një të 80-vjeçari italian dhe i vodhi 350 euro nga portofoli. Protagoniste është një 27-vjeçare
Mbështetja e moshës së tretë, Veliaj: U shërbejmë rreth 5 mijë të moshuarve në Tiranë Bashkia e Tiranës synon të rrisë nivelin e përfshirjes së grupeve të interesit në organizimin dhe buxhetimin e shërbimev
Ministri i Bujqësisë dërgon për të moshuarit pako me ushqime Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, vizitoi sot Qendrën Polivalente Dit
ISIS i pret kokën të moshuarit, arsyeja është e pabesueshme Vijon ende më shumë terrori i ISIS ndaj njerëzve. Këtë herë këta terroristë kanë tronditur shumë njerëz, ndërsa ia kanë
3 maska grabisin një familje të moshuar në Paskuqan Policia ka bërë me dije që një grabitje ka ndodhur në Paskuqan ku persona të maskuar dhe të atmatosur kanë grabitur me a
Rrahën brutalisht të moshuarin dhe i grabitën kasafortën, arrestohen 2 shqiptarët Dy shqiptarë janë arrestuar së fundmi lidhur me një ngjarje të ndodhur më 13 shtator në Breshia të Italisë, kur një i mo
Shqiptari me gruan italiane vjedhin të moshuarin. E droguan dhe i morën 100 mijë euro Një shqiptar dhe bashkëjetuesja e tij janë arrestuar nga policia italiane, pasi kishin mashtruar një të moshuar që kisht
Klosi flet nga Shkodra: Do rrisim pensionet Në ditën e të moshuarve, ministri Blendi Klosi ishte në Shtëpinë e të moshuarve në Shkodër, me të cilët kaloi edhe këtë
Ja disa faktorë mbi prishjen e dhëmbëve Gjeneza ёshtё faktori kryesor qё ndikon nё prishjen e dhёmbёve. Gjinia -nё
Hajdutët i hyjnë të moshuarit në banesë, ja çfarë i vjedhin Një 65-vjeçar nga Tirana ka rënë pre e hajdutëve. Ai ka denoncuar në polici se persona të paidentifikuar i kanë hyrë në
Klubi i Tiranës i "rikthen" këmbën të moshuarit (VIDEO) Klubi i Tiranës nuk di të na dhurojë emocione vetëm në fushën e lojës por edhe jashtë saj pasi lojtarët japin dashuri dh
Kujdes! Këto ushqimet nuk duhet të konsumohen nga të moshuarit Kujdesi më i mirë shëndetësor ka treguar më shumë jetëgjatësi tek njerëzit, dhe ushqimi është një pjesë e rëndësishme pë
I moshuari bleu arkivolin para se të vdiste Një njeri i moshuar para se të vdiste ka blerë vetë arkivolin në të cilin do të varrosej para se të vdiste. Kjo ngjar
Terror në shtëpinë e të moshuarit, rrihet për vdekje për 30 mijë denarë Një banor nga Sveti Nikoles i moshës 91 vjeçar, si pasojë e një sulmi fizik në shtëpinë e tij nga një plaçkitës, është p
20 muaj burg të moshuarit që fshehu drogën në të mbathura Pas arrestimit të një të moshuri shqiptar në datën 5 nëntor të vitit 2015, për fshehjen e drogës në të mbathura, sot gjy
Dy të moshuarit rrëfejnë tmerrin nga maskat: Na dhunuan e na morën 100 mijë lekë Grabitja e dy të moshuarve gjatë orëve të para të së enjtes ka vënë në lëvizje policinë, për të cilën kanë shoqëruar në
Vitamina D, shkaku i pagjumësisë tek të moshuarit Sipas një studimi të kryer mbi 1700 të moshuar në Universitetin Yonsei të Seulit, mungesa e vitaminës D dhe mungesa e gj