999 rezultate për

moshuarit

I shkon në shtëpi të moshuarit për të vjedhur, i riu në Tiranë e pëson keq Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të ri i cili ka tentuar të grabisë një banesë të një moshuari. Një grabitës
"U dogjën edhe paratë që kisha ruajtur për varrim", të moshuarit bëjnë apel për strehim (VIDEO) Kanë kaluar 10 ditë nga djegia e 12 apartamenteve në Pogradec dhe autoritetet nuk kanë marrë asnjë masë për banorët që k
Pensionistët të zhgënjyer nga shpërblimet: Meqë shteti është keq le t’i mbajë! Tryezat e pensionistëve në natën e ndërrimit të viteve do të jenë më të varfëra se një vit më parë. Qeveria caktoi një s
U gjet i pajetë në përrua, policia jep detaje për të moshuarit Ditën e djeshme një 76 vjeçar është gjetur pa shenja jete në Has. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në lagjen Pla
Rama i "frikësohet" të moshuarit në Farkë: Ti do më kishe rrëzuar 7 herë nga qeveria "Sefer je i madh do vij të të takoj. Ai qenka për parlament..." Kryeministri Edi Rama ka mbetur shumë i impresionuar
"Demokratët e qelbur më hoqën nusen nga puna", Rama i përgjigjet të moshuarit Ditën e sotme Rama pati disa takime me banorët në Laç, ku iu përgjigj disa pyetjeve në lidhje me kohën që do të marrë pr
Përse të moshuarit flenë më pak Ka njerëz që besojnë se të moshuarit mjaftohen me pak orë gjumë. Në fakt, kjo është thjesht një legjendë urbane. Të g
A e dini pse të moshuarit flenë më pak Ka njerëz që besojnë se të moshuarit mjaftohen me pak orë gjumë. Në fakt, kjo është thjesht një legjendë urbane. Të g
Dy të moshuarit provojnë fast food për herë të parë në jetë (VIDEO) A mund të kujtoni herën e parë kur keni provuar një Big Mac? Ai kombinim i pa rezistueshëm i mishit, djathit dhe salcës
Të moshuarit me lot në sy: Nuk kemi ku të shkojmë, do qëndrojmë këtu! Ndue dhe Dave Ruçi janë dy të moshuar që do të flenë edhe sonte në pallatin 145 që është i pabanueshëm në Laç. Ai ësh
Vaksina kundër gripit, grupet që e përfitojnë falas Që prej fillimit të këtij muaji, në të gjitha qendrat shëndetsore në vend po shpërndahen vaksina kundër gripit. Ditën
I mori jetën të moshuarit në aksident, kapet 18 vjeçari Policia e Fierit, njofton se ka vene ne pranga shtetasin A.Xh, 18 vjeç, banues në Lushnje. “Ky shtetas në datën 04.1
ATENTATI/ Gruaja e prokurorit Ndoja fitoi gjyqin e të moshuarit për tokën tek Gjiri i Lalzit Zyra e avokatisë së bashkëshortes së prokurorit Arjan Ndoja ka përfaqësuar në gjyq për çështjen e pronave në Gjirin e La
I mori jetën të moshuarit, 18-vjeçari arrestohet në shtëpi duke mjekuar plagët Policia ka arrestuar personi që shkaktoi aksidentin e të hënës në mbrëmje në lagjen numër 2 në Divjakë, ku gjeti vdekjen
Fshihet muralja me të moshuarit lakuriq në Tiranë Pas kritikave të shumta është fshirë muralja e dy të moshuarve lakuriq e pikturuar, në fasadën e një pallati në Tiranën
Mos u plaksh në Kosovë Gjatë ditës së djeshme me ankesa të shumta u shënua Dita Ndërkombëtare e Personave të Moshuar në Kosovë. Të moshuarit pa
SKANDAL/ Arkëtarja e postës vjedh pensionet, të moshuarit vërdallisen gjyqeve Çifti Mujo nga fshati Pirg i Korçës marrin rrugën nga Kanadaja për pensionin që u ka përvetësuar arkëtarja e postës në v
I lidhën me çarçaf dhe i goditën me çekiç! Të moshuarit në Himarë tregojnë tmerrin e grabitjes Të moshuarit që u grabitën në Vuno të Himarës para dy ditësh, Kolo dhe Efigjeni Proto 85 dhe 80-vjeç, kanë treguar se u
Temperatura mbi 40 gradë, Instituti i Shëndetit Publik jep këshillat e nevojshme: Kujdes fëmijët Edhe pse jemi në fillim të muajit korrik, temperaturat po i kapin 40 gradë ccdo ditë. Instituti i Shendetit Publik ka
Temperaturat kapin kulmin, 10 këshilla si t'ia dilni Temperaturat e larta që mbretërojnë në sezonin e verës ndikojnë negativisht në organizmin e njeriut sidomos te të moshua