999 rezultate për

moratti

Moratti krenar: Inter zhvilloi ndeshje të shkëlqyer Presidenti i Interit Massimo Moratti ka vlerësuar ndeshjen kundër Tottenham duke shtuar besimin në skuadër. Ai ka mohuar
Inter, Moratti mes Stramaccionit dhe 4 alternativave (FOTO-LAJM) Andrea Stramaccioni ka dy muaj kohë për ti mbushur mendjen Morattit se ai është i aftë të drejtojë skuadrën e Interit. M
Moratti uron tifozët me rastin e 105 vjetorit të Interit Në 105-vjetorin e krijimit të klubit të Interit, Presidenti i kësaj skuadre Massimo Moratti ka përgëzuar tifozët për për
Interi, negociata me Napolin për Gargano Interi po zhhvillon negociata me Napolin në lidhje me mesfushorin Walter Gargano, Uruguajani është bashkuar me zikaltëri
Inter, Mazzarri nëse ikën Strama Sherri mes Cassanos dhe Stramaccionit është vetëm akti i fundit i një raporti tejet delikat. Por presidenti Massimo Mora
"Sherr" të Interi, Cassano përplaset me Stramaccionnin Trajneri i Interit Stramaccioni dhe Cassano janë përfshirë të premten një sherr gjatë stërvitjes i cili ka filluar në nj
Moratti mund të shesë Interin Presidenti i Interit, Massimo Moratti, në një intervistë për TuttoSport ka dhënë një deklaratë të papritur duke thënë se
Moratti: Bravo Strama, Handanoviç fantastik Massimo Moratti komenton derbin e Milanos. Një ditë pas barazimit 1-1, presidenti zikaltër, siç raporton "Sportmediaset"
Për Berlusconin është një derbi elektoral Fitorja në Rumani kundër Cluj i dha kualifikimin Interit për në fazën tjetër të Europa League ku përballë do të ketë ang
18 vjet te Inter: Moratti: Pres të festoj kundër Milanit Stramaccioni mund të rrijë i qetë: Massimo Moratti nuk ia delegon fajin teknikut zikaltër në lidhje me disfatëne turpsh
Moratti kërkon Van Nistelrooyn Sulmuesi holandez, Rud Van Nistelrooy mund ti rikthehet futbollit duke veshur fanelën e skuadrës së Interit. Sipas media
Një Inter për Champions (FOTO LAJM) Massimo Moratti do të paktën vendin e tretë. Pavarësisht se është i vetëdijshëm për forcën dhe grupin aktual që posedon
Moratti dënon koret anti-Balotelli Presidenti i Interit Massimo Moratti, ka përshëndetur me entuziazëm fitoren e skuadrës së tij ndaj Chievos, por nga ana
Moratti: Dua Champions-in me çdo kusht Mbi të gjitha Champions League-n. Vendi i tretë është objektivi primar dhe i padiskutueshëm për presidentin e Inter Mass
Moratti: Besim të plotë te Stramaccioni Të mundur në Siena nga ekipi i fundit në renditje, të kaluar në klasifikim nga Milani që dukej i mbaruar në fillim të ka
Inter planifikon të ardhmen (FOTO LAJM) Sot Inter ka bërë të tijit Diego Laxalt dhe Pablo Carrizo. Mesfushori i Defensor Sporting Montevideo do të vijë në Milan
Moratti pa frena: Duam vendin e parë Presidenti i Interit, Massimo Moratti u shpreh i kënaqur me blerjen e talentit kroat Mataeo Kovaciç duke thurrur dhe elo
Balotelli? Moratti: Nuk na duhej 29 muaj të turbulluar te Manchester City kaluan shpejt, tashmë Mario Balotelli po ecën mbi tokën italiane ku u rrit si l
Moratti: Paulinho vjen në verë Interi po bën çdo përpjekje që të mund të blejë yllin e Corinthians, Paulinho, por kjo ka për të qenë e vështirë. "Është
Sneijder: Te Galatasaray më solli Mourinho Gjithçka u arrit ditën e djeshme: Wesley Sneijder është një futbollist i Galatasaray dhe e gjithë kjo me "bekimin" e pre