999 rezultate për

moratti

Inter, takim Moratti-Stramaccioni Një takim prej një ore për të programuar fundin e sezonit dhe të ardhmen e Interit. Në selinë e klubit zikaltër, Massimo
Moratti: Indonezianët duan Interin Klubi i drejtuar nga presidenti Massimo Moratti, siç dihet, nuk e ka më luksin për të shpenzuar shifra të rëndësishme pë
Tifozët e Inter 12 pyetje për Morattin (FOTO LAJM) Kontestim civil, i qetë, por i ashpër i "Curva Nord", zemra e tifozëve më të nxehtë të Interit. Përpara sfidës Inter-Laz
Inter, 3 emrat që do Moratti (FOTO LAJM) Në pritje të drejtuesit të ri në kampin zikaltër, i cili sipas të gjitha gjasave mund të jetë Leonardo, presidenti i Int
Pasardhësi i Zanettit, 4 emra në listë (FOTO LAJM) Dëmtimi më i fundit në kampin zikaltër, ai i kapitenit Javvier Zanetti ka tronditur gjithë shoqërinë, një tërmet që ësht
Inter zyrtarizon 5 goditjet e para (FOTO LAJM) Interi mendon për sezonin e ri dhe përforcimet e merkatos së verës. Drejtuesi i lartë zikaltër, Marco Fasone zbulon se s
Moratti: Bayern? E mundim vetëm ne Inter është jashtë Kupave të Europës dhe veçanërisht Champions League-s dhe kjo e mërzit jo pak presidentin zikaltër Mas
Stramaccioni, trajner i Interit edhe për sezonin e ardhshëm Stramaccioni do të jetë sërish trajneri i Interit në sezonin e ardhshëm. Ky është konfirmimi i fundit i ardhur nga presi
Inter, Zeman në vend të Stramaccionit? Interi mund t’i tregojë derën në fund të sezonit trajnerit Andrea Stramaccioni dhe në vend të tij të vijë Zdenek Zeman.
Strama-Morattit:Të jam mirënjohës edhe nëse më largon Trajneri Andrea Stramaccioni po kalon një periudhë stresuese tek Interi, pasi e ardhmja e tij është në dyshim. Dëmtimet
Humbja me Atalantën, Moratti dhe Strama akuza ndaj gjytarëve Pas hummbjes përballë Atalantës, presidenti Masimo Moratti dhe trajneri Stramaccioni kanë akuzuar gjyqtarët për gabime t
Inter, Moratti "xhindoset" me stafin Ka mjaftuar dëmtimi i rëndë i Rodrigo Palacios (pas atij të Militos, për të mos përmendur dëmtimet e shpeshta të të tjer
Ultimatumi i Morattit: Dua Champions-in Një fitore që rrit moralin tek Interi. Kështu e ka konsideruar presidenti i zikaltërve, Massimo Moratti, suksesin e arri
Moratti do rikthimin e Leonardos Presidenti i Inter, Massimo Moratti dëshiron rikthimin e Leonardos, por jo si trajner edhe pse trajeri aktual Andrea Str
Moratti: Na u mohua një penallti (VIDEO) I zhgënjyer nga humbja në derbin e Italisë kundër Juventus, presidenti i Inter, Massimo Moratti, është ndalur te tekniku
Moratti gati të shesë aksionet për Mourinhon Ka disa vështirësi të konsiderueshme, parash dhe "prestigji", por në mes ekziston dëshira e madhe për t’u kthyer pas në
7 "ëndrrat" e Morattit (FOTO LAJM) La Gazzetta dello Sport i dedikon një hapësirë të konsiderueshme planeve të Inter përsa i përket merkatos së ardhshme. P
Moratti mohon: Mourinho nuk vjen Derbin e Italisë, e luan fillimisht në deklarata Massimo Moratti, i cili ka shumë për të folur për sfidën me bardhezinjt
Inter, kontakte Moratti-Mourinho Janë një sërë pengesash, paraje apo edhe prestigji, por ka edhe një dëshirë të çmendur për të kthyer shiritin e për të f
Inter, Moratti kërkon Terim Koha për ndryshim. Një term që jemi mësuar ta dëgjojmë në politikën shqiptare i shkon për shtat Interit, i cili që pas t