999 rezultate për

moratti

Moratti shet Interin këtë fundjavë Presidenti i Inter, Massimo Moratti, do të shesë 75% të aksioneve të klubit zikaltër tek manjati indonezian Erick Thohir
Moratti i thotë "po" Thohir dhe mbetet president Ditë të nxehta për shitjen e aksioneve të Interit. Presidenti zikaltër, Massimo Moratti duket se ka vendosur ta mbyllë m
E bujshme, Moratti ka zgjedhur Fabregas? Cesc Fabregas mund të mbërrijë në Milano pas disa vitesh interesimi nga ana e Milan, por jo për të veshur fanellën kuqez
Thohir do Pirlon te Inter Erick Thohir ka bërë të tijën një pjesë të Interit. Presidenti aktual Massimo Moratti dhe manjati indonezian kanë arritu
Moratti gati të shesë 40% të aksioneve Gjatë javëve në vazhdim pritet që presidenti i Interit, Massimo Moratti të takohet me Erick Thohir për të diskutuar për
Moratti: Bisedimet me Thohir në rrugën e duhur Massimo Moratti ka vendosur: do të shesë Interin. Kështu të paktën deklaroi presidenti zikaltër pas një mbledhje të kësh
Inter, Handanoviç "mban peng" merkaton Merkato e Interit mbetet një intrigë, pasi cdo ditë dëgjohen emrat që mund të afrohen apo të largohen nga zikaltërit. Pë
Moratti: Do luftojmë për kampionat Massimo Moratti lëshon sfidën për kampionatin e ardhshëm dhe në një festë të organizuar nga ultrasit interistë është shp
Tottenham, 20 milionë euro për Guarin Presidenti i Inter Massimo Moratti ka si synim ta përforcojë skuadrën e tij, por tani po ballafaqohet me një ofertë të l
Moratti-Thohir shumë pranë akordit Sipas asaj që përcjell e përditshmja italiane "Corriere dello Sport", pas disa ditësh Eric Thohir do të kthehet në Itali
Moratti: Ranocchia dhe Guarin, të paprekshëm Trajneri, merkato dhe klubi. Massimo Moratti ka folur për gjithçka mbi Interin dhe për lëvizjet e fundit të klubit zikal
Galliani këshillon Interin: Mbajeni fort Morattin Numri dy i Milan Adriano Galliani gjen kohë edhe për të këshilluar "kushurinjtë" e Inter në një periudhë kur po përflite
Shitja e Inter, Moratti: Nuk po e mendojmë Presidenti i Inter Massimo Moratti foli për interesimin e manjatit indonezian, Eric Thohir, për të blerë skuadrën zikalt
Inter, Moratti ofron 30% të aksioneve Ofertës së miliarderit indonezian, Eric Thohir prej 300 milion eurosh për 100 përqind të aksioneve të Interit, apo 260 m
Zanetti: Inter pa Morattin? S'e imagjinoj dot Javier Zanetti, kapiteni i Inter, ka folur shitjes së klubit te manjati indonezian Eric Thohir dhe për tema të tjera. Ar
Massimo Moratti, 18 vjet mes trofesh dhe zhgënjimesh (FOTO LAJM) Futbolli italian por edhe ai ndërkombëtar është duke humbur një prej presidentëve të saj më karizmatikë dhe triumfator n
Moratti gati të shesë Interin Këto janë orë deçizive për futbollin italian dhe për Inter në veçanti. Presidenti Massimo Moratti është duke menduar ser
Massimo Moratti, ky president "trajnerngrënës" (FOTO LAJM) Klubi i Inter shkarkoi dje nga detyra e trajnerit Andrea Stramaccionin dhe disa orë më pas njoftoi emrin e teknikut të r
Ja kë sjell Mazzarri te Inter (FOTO LAJM) Nuk ka mjaftuar as koha për të hedhur firmën në marrëveshjen me Interin dhe sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport"
Moratti siguron: Handanoviç dhe Guarin nuk ikin Massimo Moratti nuk është ende i bindur për të ardhmen e stolit zikaltër. Gjatë një prononcimi për mediat la të kuptohet