999 rezultate për

moratti

Pranë largimit, Moratti takon punëtorët e klubit Tashmë mungon vetëm data zyrtare se kur do të përfundojë epoka Moratti, në mënyrë që Interi të nisë një tjetër aventurë
Moratti: Gjesti i Guarin? I gabuar Pas fitores me Fiorentinën, Massimo Moratti është shprehur i kënaqur me paraqitjen e futbollistëve të veçantë si Ricky A
Moratti: Unë ende president? Të shohim Tifozët interistë mund të rrinë të qetë. Massimo Moratti nuk do të largohet nga familja e Interit. Ai që e konfirmon ësh
Inter, Moratti: Nuk do jem më president Pasi u raportua për arritje akordi në Paris mes Massimo Morattit dhe Erick Thohir për kalimin e 70% të aksioneve të Inte
Moratti-Thohir, arrihet marrëveshja Ndryshim epokal për Iinterin. Massimo Moratti dhe biznesmeni indonezian, Eric Thohir kanë gjetur më në fund gjuhën e për
Moratti-Thohir, firma çështje ditësh Nuk mund të shtyhet më tej ndryshimi i pronësisë së Interit, një çështje që turbullon ambientin zikaltër prej disa javës
Inter, Moratti gati të shesë 70% të aksioneve Massimo Moratti ka kohën e duhur për të shijuar për herë të fundit derbin e Italisë Inter-Juventus. Më pas zyrtarisht çe
Moratti "ngacmon": Do doja Kaka në skuadër Kur merkatos së verës i erdhi fundi presidenti i Inter Massimo Moratti pranon se nuk e ka menduar thuajse fare mundësinë
Eto'o "jo" Morattit, ka zgjedhur Chelsean Inter nuk mund të bëjë asgjë: Samuel Eto'o ka zgjedhur Chelsea-n. Lajmi jepet nga "The Times", që shpjegon se sulmuesi k
"Dhurata" e fundit e Morattit për Thohir Tratativa për shitjen e Interit tek manjati indonezian Erick Thohir do të mbyllet në 3, ose në 4 shtator, siç ka shkruaj
Thohir në Milano, marrëveshja shumë pranë Mbrëmjen e djeshme është rikthyer në Milan Erick Thohir, miliarderi indonezian, i cili interesohet për blerjen e shumicë
Zanetti: Interi pa Morattin nuk është Inter "Kanë kaluar rreth 3 muaj dhe ndihem mirë. Rikuperimi po ecën sipas programit. Do të bëhet kontrolli shumë shpejt dhe n
Moratti: Ja pse duhen ortakë të rinj I nxitur nga fjalët e Ernesto Pellegrinit, paraardhësit të tij që drejtoi i Inter për 10 vjet, nga 1984 deri në 1994, pr
Moratti-Thohir, pranë marrëveshjes Bisedimet Moratti-Thohir për shit-blerjen e aksioneve të Interit kanë marrë një kthesë të papritur pasditen e së premtes
Ja pse Moratti nuk shet Interin Në kohën e "fair play" financiar të vendosur nga UEFA dhe kur rivalët brenda dhe jashtë Italisë janë fuqizuar ndjeshëm f
Thohir-Moratti, bllokohet marrëveshja Nuk ka ardhur ende momenti i duhur për kalimin e pronësisë së Inter te Erick Thohir. Massimo Moratti largon ditën e firm
Thohir në Milano, takon Morattin (VIDEO) Erick Thohir është në Milano. Manjati indonezian mbërriti në qytet për të mbyllur marrëveshjen e shitjes së 75 % të aksi
Thohir në Milano, takim me Morattin Momenti erdhi, po ashtu edhe Erick Thohir. Tashmë mungojnë vetëm disa detaje që manjati indonezian të marrë drejtimin e
Vjen Thohir, mbyllet epoka Moratti Pas muajsh të tërë tratativash Erick Thohir është gati të marrë Interin. Sipas asaj që shkruan sot "La Gazzetta dello Sp
Moratti: Pas tre vitesh rikthehet Mourinho Pas tre vitesh Mourinho do të rikthehet te Inter. Kjo është deklarata bombë e presidentit zikaltër Massimo Moratti, njof