999 rezultate për

moratti

Eto'o: Te Inter? Nëse më telefonon Moratti Samuel Eto’o tek Interi. Deri mbrëmë, vetëm një hipotezë, por tani, deklarata e vetë futbollistit mund të ndryshojë kart
Moratti: Bravo Erick, Vidiç blerja e duhur Massimo Moratti thyen heshtjen e gjatë dhe e bën këtë në momentin më të mirë të Interit, skuadrës në të cilën ai aktuali
Mazzarri: Pata shumë oferta, Moratti më bindi Trajneri i Interit, Walter Mazzarri, ka zbuluar se ai ka pasur shumë klube që janë interesuar për të dhe shërbimet e tij
Moratti këshillon Thohir ti qëndrojë më afër skuadrës Massimo Moratti këshillon Erick Thohir të jetë më prezent në ndeshjet e Interit dhe të ketë pranë njerëz tek të cilët be
Massimo Moratti blen Cagliarin? Tifozëve të Interit mund të mos u vijë mirë, por Massimo Moratti po mendon të blejë Cagliarin. Zërat që qarkullonin para
Nga Lady B te Canalis, Vipat në "San Siro" (FOTO LAJM) Derbi i parë si president për Erick Thohir, dhe i pari si Administratore e Deleguar (së bashku me Gallianin) për Barbara
"Ftohje" mes Thohir e Morattit, revolucion te Inter Me afrimin e Krishtlindjes situata te Interi duhet të ishte e gëzueshme, por në fakt nuk po ndodh kështu. Puthjet e përq
Debutimi i Thohir në "San Siro" (FOTO LAJM) Është pa dyshim dita e presidentit të ri të Inter, Erick Thohir sot në "San Siro", i cili po ndjek nga afër sfidën mes z
Interi i Morattit në statistika Masimo Moratti nuk është më presidenti i Interit, pasi sot e ka marrë Erick Thohir rolin e presidentit. Gjatë 20 vite
Zyrtare: Moratti lamtumirë Interit, Thohir presidenti i ri Massimo Moratti ka konfirmuar se pronari i ri i Interit, Erick Thohir, po ashtu do ta zëvendësojë atë në postin e Presid
Dreka Thohir-Moratti, Interi i ri lind në tavolinë (FOTO LAJM) Interi i ri lind në tavolinë. Manjati indonezian Erick Thohir, aksioneri kryesor i klubit zikaltër, ka mbërritur këtë më
Inter, ja si Moratti mund të rimarrë presidencën Massimo Moratti i ka shitur 75% të aksioneve të Interit te miliarderi indonezian Erick Thohir, por nëse do mund t’i rima
Kriza e Milan, Moratti përkrah Gallianit "E kam parë ndeshjen e Milanit ditën e djeshme dhe mund të them se trishtimi i Gallianit më bëri të solidarizohesha me t
Inter, "San Siro" përshëndet Massimo Morattin (FOTO LAJM) Tifozët e Inter nuk e harrojnë Massimo Morattin në ndeshjen e tij të fundit si aksionisti kryesor i shoqërisë zikaltër d
"Idhulli im Ventola, im bir tifoz i Juves" Eric Thohir është pronari i ri i Interit. Që prej blerjes së skuadrës italiane, miliarderi indonezian është vënë në qend
Inter, Top 11 i epokës "Moratti" (FOTO LAJM) Pas largimit të Massimo Morattit nga presidenca e Interit dhe marrjes së saj nga indoneziani Erick Thohir, Portali Albeu
Më të mirët dhe të këqijtë e epokës "Moratti" (FOTO LAJM?) Pas largimit të Massimo Morattit nga presidenca e Interit, e përditshmja italiane "Gazzetta dello Sport" ka bërë një rez
Batuta e Agnellit, Moratti: Ma dërgoi me sms Teksa dilte nga zyrat e Saras, Massimo Moratti ka komentuar para mikrofonëve të Mediaset batutën e fundit të presidentit
Lucescu: Moratti për Interin vlen sa Messi Ish trajneri i Interit, Mircea Lucescu rrëfeu në një intervistë të gjatë mendimet e tij për situatën që ndodhet klubi zi
Interi i ri: Mazzarri trajner, Leonardo Drejtor i Përgjithshëm Interi i ri ka nisur të projektohet me ardhjen e miliarderit Erick Thohir. Në dy sezonet e ardhshme, Massimo Moratti dhe