999 rezultate për

moratti

Massimo Moratti rimerr Interin? Massimo Moratti synon të rikthehet në krye të Interit. Lajmin e bujshëm e jep gazeta më e madhe sportive në Itali, "Gazz
Moggi: E lava dorën që i dhashë Morattit (FOTO LAJM) Ish drejtori sportiv i Juventusit, Luciano Moggi, ka komentuar me një batutë përsa i përket takimit me ish-presidentin e
Moggi-Moratti, shtrëngim duarsh në gjykatë (FOTO LAJM) Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti dhe ish-Drejtori Sportiv i Juventusit, Luciano Moggi shtrëgnuan në sallën e nj
Moratti flet si tifoz: Dua blerje në merkato Fitorja ndaj Chievos përveç se ka rikthyer optimizmin në te Interi ka lumturuar shumë edhe tifozin me special të Interit
Thohir: Mancinin e zgjodha bashkë me Morattin Presidenti i Interit, Erick Thohir foli për herë të parë nga Indonezia e largët mbi afrimin e Roberto Mancinit në stolin
Moratti: Tifozët nuk e donin më Mazzarrin Derbi i Milanos po afron dhe ish presidenti i Interit, Massimo Moratti do të bëjë gjithçka që të jetë i pranishëm në “Sa
Moratti: Mancini, njeriu i duhur për Interin Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti, e mbështet vendimin e pasardhësit të tij Erick THohir për largimin e Walter M
Thohir takohem me Morattin, tema: Mazzarri Durimi e ka një kufi dhe ai kufi ka mbërritur për presidentin e Interit, Eric Thohir, i cili ka nisur punën për të gjetu
Presidenti i Sampdorias: I kam thënë Morattit futi një shkelm këtij filipinezit (VIDEO) Presidenti i Sampdorias Ferrero është shprehur se i ka thënë moratit "futi një shkelm këti filipinezit", duke i'u referu
Zanetti mendoi largimin pas dorëheqjes së Morattit Javier Zanetti për disa orë po mendonte largimin nga Interi. Pas "tërmetit" që shkaktoi largimi i Massimo Morattit, ish-
Kaos Juve-Inter, përplasje Agnelli-Moratti Kaos total në Serie A me protagonistët e përhershëm, Interin dhe Juventusin. Këtë herë shkak për ndezjen e shkëndijës u
Inter, Moratti jep dorëheqjen nga Presidenti i Nderit Massimo Moratti nuk është më President Nderi i Interit. Ish pronari i klubit zikaltër ka dhënë dorëheqjen nga posti që i
Moratti: Përpara me Mazzarrin nëse rezultatet do të flasin në favor të Interit Massimo Moratti jep sinjale negative që nuk e forcojnë pozitën e trajnerit toskan pas barazimit në “San Siro” me Napolin
Moratti kërkon të largohet, Thohir e Mazzarri e duan Massimo Moratti duket se është lodhur me Interin. Personazhi që drejtoi këtë ekip nga 1995-2013 në postin e presidentit
Inter, Moratti: Zanetti do të jetë zv/president Presidenti i nderit i Interit, Massimo Moratti, zbulon detaje të së ardhmes së Javier Zanettit në kupolën drejtuese të k
Champions, Moratti: Jemi të gjithë me Mourinhon Përveç problemeve dhe punëve te Inter Massimo Moratti gjen kohë të mendojë edhe për ish-ët e ekipit zikaltër. Gjatë Asam
Moratti: Mourinho do rikthehet te Interi Massimo Moratti mes nostalgjisë dhe së ardhmes. Ish presidenti i Interit në një intervistë u rikthye të flasë për të shk
Bankieri interist akuzon Morattin: Vlejmë sa gjysma e Milanit Kriza ekonomike, që i ka detyruar klubet e Milanos të shesin “shpirtin” për hir të parave, ka dhe një tjetër efekt në op
Massimo Moratti, presidenti i ri i Livornos? Massimo Moratti mendohet se do të blejë shumicën e aksioneve të klubit të Livornos, teksa në fund të këtij sezoni, ashtu
Thohir "hap thesin", 200 milionë për merkaton (FOTO LAJM) Prezenca e Tohirit në Milano, edhe pse nuk ka ndryshuar shumë paraqitjen e Interit në fushë, mendohet se do të ndikojë n