999 rezultate për

moratti

Massimo Moratti nostalgjik, kujton vitet e arta të Mourinho-s tek Interi Jose Mourinho u shkrakua 24 orë më pra nga stoli Manchester United për shkak të rezultateve të dobëta. Megjithatë ai mun
Moratti: Vendimin e Kasacionit e priste edhe Agnelli Massimo Moratti e priti me më shumë gëzim vendimin e Gjykatës së Kasacionit, që konfirmoi dhënien e titullit kampion të
Moratti: Juventus duhet ta pranojë vendimin e gjykatës Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti ka thënë se “tifozët e Juventusit duhet ta pranojnë verdiktin final të gjykatë
Moratti: Inter i barabartë me Barcelonën pa Messin Ish-presidenti i skuadrës së Interit, Massimo Morati ka theksuar se mungesa e Lionel Messit në këtë takim do të thoë një
Marotta hakmerret ndaj Juves, gati firma me rivalët e përbetuar Largimi i Guseppe Marotta nga skuadra e Juventusit ngriti shumë pikëpyetje. Shumë fjalë dolën se ai u largua për shkak t
"Ronaldo Fenomeni më i mirë se CR7" Ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni beson se braziliani Ronaldo ishte shumë më i kompletuar se sulmuesi i Juventusit, Cr
Leonardo tregon pse mori drejtimin e Interit në vitin 2010 Menaxheri gjeneral i Milanit, Leonardo e ka shpjeguar se pse u bë trajner i Interit, mirëpo arsyeja më e madhe për vendi
Moratti tregon arsyen pse nuk pranoi postin e presidentit Emri i Massimo Morattit u përfol shumë si një nga kandidaturat e mundshme për të marrë në dorë presidencën e Federatës I
Habit ish-presidenti i Interit, refuzon postin e rëndësishëm Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka refuzuar ofertën që u bë nga presidentët e kluve të Serie A për të qenë Pre
Posti që mund të marrë ish-presidenti i Interit Mediat italiane kanë raportuar ditën e sotme se ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti mund tyë jetë presidenti i ard
Moratti flet për të ardhmen e Mauro Icardit Zërat për një ofertë të Juventusit drejt Interit për sulmuesin Mauro Icardin ku përfshihet Gonzalo Higuain dhe 50 milion
Moratti zbulon shumë të fshehta, nga pengu i merkatos deri tek fitorja dhe humbja që nuk i harron Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar pendimin e tij më të madh në tregun e transferimeve, fitoren më të
Moratti nuk shikon asnjë favorit për fitore, por është i bindur se ky lojtar do jetë deçiziv në derbi Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka folur për supersfidën e mbrëmjes së sotme, ku Inter dhe Juventus në Milano
Moratti shuan zjarrin e ndezur nga atmosfera e derbit: Nuk ka rivalitet midis Initerit dhe Juves Massimo Moratti nuk mendon se midis Interit dhe Juventusit ka nëj rivalitet aq të zjarrtë sa është paraqitur këto ditw p
Moratti: Interi ka humbur shumë nga largimi i Sabatinit Massimo Moratti mendon se Interi është "i varfër" pasi ka humbur Walter Sabatinin, por nuk është duke menduar për të ble
Moratti: Interi është si një grua e bukur, por e llastuar Massimo Moratti ka thënë se të jesh tifoz i Interit është njëjtë sikur ta duash një grua të bukur e llastuar me të cilën
Fenomeni Ronaldo tregon si u "tradhëtua" nga Massimo Moratti Fenomeni i ftuar në ditlindjen e Interit nuk ka nguruar tu tregojë se si dikur Massimo Moratti e la në baltë. Braziliani
Familja e ish-Presidentit të Interit në zi, ndahet nga jeta vllai i Morattit Vëllai i madh i Massimo Morattit, ish-presidentit të Interit dhe ish-anëtari i bordit drejtues të Interit, Gian Marco Mo
Rrëfimi i madh: Nga Interi ika prej Ronaldos Mircea Lucescu ka qenë një ndër trajnerët e suksesshëm të Interit dhe ka patur shansin që të stërvisë dhe drejtojë disa
Ish-pronari i Interit: Mourinho u pendua që u largua nga Interi Ish-pronari i Interit, Massimo Moratti, ka thënë se Jose Mourinho ishte penduar pse kishte lënë gjigantin italian për Re