999 rezultate për

morata

Morata me deklaratë thumbuese për Realin Morata thotë se është nder për të kur flitet se po i mungon shumë Real Madridit në këto momente të vështira. Galaktik
Alvaro Morata do që të marri me vete edhe ish-shokun e tij në Londër Alvaro Morata ka bërë përshtypje pas lëvizjes së tij prej 70 milionë paund nga kampionët e La Ligas. Ish-sulmuesi i J
Morata tregon ngjashmëritë midis Zidanes dhe Contes Sulmuesi spanjoll i pyetur për një krahasim rreth trajnerit të Realit, Zinedine Zidane dhe atij të Chelseat, Antonio Con
Shpërthen Morata: Pse mi ndryshoni fjalët, nuk kam fytyrë ta ofendoj Realin Alvaro Morata ka shpërthyer ndaj mediave rreth spekulimeve se ai po kritikonte drejtuesit e Real Madridit për largimin e
Alvaro Morata jep sinjalin e kalimit të Neymarit tek Reali Sipas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata, ylli i Paris Saint-Germain, Neymar mund të bashkohet me Real Madridin, por d
Morata: Zidane më tha të qëndroja, por unë… Alvaro Morata ka dhënë një intervistë për Marca në këto ditë kur po stërvitet me kombëtaren e Spanjës. Ish lojtari Ma
STATISTIKA / Benzema me statistika të dobëta përpara portës Benzema ka statistika më të dobëta se ish pesë lojtarët që i ka pasur në “Bernabeu” ndër vite. Alvaro Morata, Gonzalo
Super gol, Morata kalon Chelsean përpara ndaj United (VIDEO) Chelsea ka kaluar përpara kundër United në minutën e 55-të në "Stamford Bridge" Është sulmuesi spanjoll Alvaro Morata
Morata tregon se nga kush i merr këshillat: Ishte i pari që besoi tek aftësitë e mia Alvaro Morata është sulmuesi kryesor i Chelsea-t, por tregon se gëzon një marrëdhënie mjaft të mirë me trajnerin e Unite
Morata: Nuk kthehem më kurrë në Madrid Alvaro Morata gjatë verës së kaluar u largua nga Real Madrid për të kaluar në Premierligë të Chelsea Sulmuesi spanjol
Morata do të luaj kundër Romës ? Lexoni se kur kthehet ai nga dëmtimi Chelsea do të rritet nga rikthimi i Alvaro Morata për ndeshjen e Ligës së Kampionëve të së mërkurës kundër Roma. E pë
Mësohet sa do të jetë mungesa e Moratas Alvaro Morata la fushën në takimin ndaj Manchester Cityt para kohe për shkak të lëndimit. Fillimisht u dyshua për një
Spanja humbet Carvajal dhe Moratan ndaj Shqipërisë Probleme për trajnerin e Spanjës Julen Lopetegui para ndeshjes me Shqipërinë, në program të premten e ardhshme. Alvaro M
Torres: Unë e këshillova Moratan të transferohet në Chelsea Transferimi i Alvaro Moratas në Chelsea kishte bërë bujë të madhe gjatë kësaj merkatoje të verës. Sipas mediave angle
Morata: Ronaldo më mësoi të godas me kokë Alvaro Morata ka folur sërish për Realin e Madridit. Spanjolli tha që Zidane i kishte kërkuar atij që të mos largohet po
Morata: Fitore e bukur, por akoma nuk jemi në krye të tabelës Morata tha pas fitores ndaj Leicester Cityt se ishte fitore e rëndësishme. “Ishte e rëndësishme të fitojmë kështu. Ku
Morata "gëzon" me mungesën e Kielinit Ish-shoku i Kielinit tek Juventusi, Alvaro Morata e ka pritur me gëzim mungesën e italianit në përballjen e tyre kundër
Morata tregon si ndihet pas shpalljes "lojtari i ndeshjes" Alvaro Morata ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të Chelseat ku shpreh çlirimin e tij pas golit dhe asistit në nd
Conte lavdëron Moratan Chelsea mundi 2:0 Evertonin në xhiron e tretë në Premierligë, ku shkëlqeu sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata. Ai shënoi
Morata i jep tre pikshin Chelseat në fitoren 2-1 kundër Evertonit (VIDEO) Chelsea ka arritur tëmposhtë merezultatin e pastër 2-0 Everton. Protagonisti kryesorë ishte Alvaro Morata i cili me n