999 rezultate për

morata

Tifozët e Barcelonës ofendojnë Moratan, por shikoni si i përgjigjiet sulmuesi (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë në shënjestër të koreve të tifozëve të Barcelonës gjatë sfidës së mbrëmshme mes Barcelonës dhe Che
Conte ia nxin më shumë jetën Moratas me këtë deklaratë Alvaro Morata vazhdon të mbetet Morata. Edhe pse la Realin për të mos qenë një zëvendësues ai sëhrish po kalon momente t
Shevchenko: Morata duhet të përmirësohet, Conte të qëndrojë tek Chelsea Pas një startimi mbresëlënës të karrierës së tij në Chelsea pas transferimit të tij prej 60 milionë paund nga Real Madri
Zidane i përgjigjet pakënaqësive publike të Moratas "Fituam La Ligan dhe Champions League. Kam luajtur shumë ndeshje por në skuadrën B. Unë nuk kërkoja të jem titullar, Mad
Morata i trembet Messit para ndeshjes me Barcelonën Alvaro Morata është një njohës i mirë i emocioneve në përballje me Barcelonën e Lionel Messit. Ai ka paralajmëruar bashk
Jashtë fushave deri në fund të sezonit? Alvaro Morata nervikos keq tifozët e Chelseat (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë i padisponueshëm për Chelsean që nga mesi i janarit, duke lënë një boshllëk në majën e sulmit. Sul
Benzema po largohet, Morata i shkel syrin Realit: Mbetesh i njëjti Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata, nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në Real Madrid gjatë merkatos së verës.
Antonio Conte flet për mungesën e Moratës Alvaro Morata ende nuk po mundet të tregojë potencialin e tij që ka dëshmuar në kampionatet si Serie A dhe La Liga. S
Morata e ka vendosur, nëse shkarkohet Conte largohet dhe ai Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, Morata është gati të ndryshojë karrierën e tij nëse Chelsea liron Conten nga detyrat
PSG hedh sytë nga Londra, kërkon sulmuesin spanjoll PSG është vënë pas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata. Sulmuesi më i mirë i të gjitha kohërave për Paris Saint Germ
Conte motivon Moratan edhe pas shpërdorimit të rasteve Sulmuesi Morata humbi tri raste ballë për ballë me portierin në barazimin prej 2-2 në Emirates, por Antonio Conte, i ka
Shikoni edhe njëherë momentin ku Morata gaboi përpara portës (VIDEO) Arsenali dhe Chelsea kanë barazuar këtë pjesë të parë në "Emirates Stadium". Momenti më vendimtar i ndeshjes ishte k
Mayoral ka fatin që nuk e pati Morata Borja Mayoral mund të buzëqesh përsëri pasi më në fund do të ketë mundësinë që po e pret pothuajse gjatë gjithë këtij se
Morata çmend juventinët: Do kthehem në Juventus Alvaro Morata dhe Juventusi kanë mbetur ende shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Sulmuesi spanjoll, i cili dy vite më parë
STATISTIKË / Morata lojtari i vetëm në Top-5 ligat që ka shënuar më shumë gola me kokë (FOTO LAJM) Chelsea fitoi dje me shifrat 2-0 ndaj Brighton në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 20-të në Premier Lea
STATISTIKË / Alvaro Morata sot shënoi golin e 50-të në karrierë (FOTO LAJM) Chelsea fitoi sot pasdite në "Stamford Bridge" ndaj Brighton me shifrat e pastra 2-0. Por në suksesin e Bluve të Lon
Chelsea mposht pastër Brightonin dhe është shumë afër United (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër me shifrat 2-0 ndaj Brightonit në "Stamford Bridge". Golat për Blutë e Londrës
Conte i pakënaqur: Nuk më mjafton vetëm Morata në sulm Antonio Conte nuk është aspak i lumtur me sjelljen e drejtuesve të Chelseat. Trajneri italian, i cili udhëhoqi skuadrën
Morata me super dedikim për bashkëshorten kur mëson se do të bëhet baba (FOTO LAJM) Alvaro Morata së shpejti do të bëhet baba. Bashkëshortja e tij, Alice Campello, do të sjellë në jetë fëmijën e parë të ç
Statistikat tregojnë që Mayoral rezulton më i sakti tek Real Madrid, lë mbrapa dhe Moratan Borja Mayoral vazhdon të shfrytëzojë në maksimum çdo mundësi që i ofrohet nga Zidane. Sulmuesi Madrilen ka luajtur ve