999 rezultate për

morata

Juventus fillon negociatat për rikthimin e Moratas Chelsea është i hapur për një largim të Alvaro Moratan. Sipas Tuttosport Chelsea madje ka nxjerrë detaje duke këmbëngulu
Legjenda e Chelseat: Morata dhe Bakayoko dështuan totalisht këtë sezon Dy lojtarët që u blenë vjet; Alvaro Morata dhe Tiemoue Bakayoko janë kritikuar ashpër nga ish sulmuesi i Chelseat, Tony
Morata tek Juventus, gjithçka në rrugën e duhur Alvaro Morata ka marrë rrugën për një rikthim tek Juventus, pas një sezoni të vështirë në Stamford Bridge. Kampionët
Morata arrin marrëveshjen me Juventusin ? Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata raportohet se ka rënë dakord për një kthim të mundshëm në Juventus. Sipas Rai Spor
Rikthimi i madh, Juventusi arrin marrëveshjen me Chelsean për talentin që rriti vetë Alvaro Morata do të rikthehet në Torino. Sipas “Rai Sport”, Juventus ka arritur marrëveshjen me Chelsean për blerjen
Morata e pranon se është e vështirë që të ftohet në Kombëtare për Kupën e Botës Sulmuesi Alvaro Morata, e ka pranuar se sezoni i tij i dobët me Chelsean mund të rezultojë të mos ftohet në Kombëtare pë
Morata e pranon se mund ta humbasë Botërorin si pasojë e formës jo të mirë Morata dëshiron që me patjetër të ftohet nga Julen Lopetegui për Botërorin 2018 me Kombëtaren spanjolle, por vetë sulmue
Juventus bën gati 60 mln për ëndrrën e madhe Juventus ka përgatitur 60 milionë euro për ish-sulmuesin e tyre Moratan. Sipas italianes Tuttosport, Alavaro Morata d
Marotta fillon të ëndërrojë për rikthimin e Moratas Alvaro Morata aoma nuk e ka harruar aventurën e tij si bardhezi tek Juventusi dhe po mendon seriozisht rikthimin te Zonj
Morata u tërbua kur e ndërruan, ja kush e qetësoi (VIDEO) Morata ka shpërthyer pas zëvendësimit në sfidën me Burnley. 19 minuta para fundit, për shkak të disa rasteve të mira që
Morata la nam përballë portierit, por çfarë thotë Conte (VIDEO) Alvaro Morata është duke kaluar krizën e tij më të madhe si futbollist i Chelseat. Sulmuesi i Chelseas, dështoi të sh
Tek për tek me portierin, nuk pritej ajo që bën Morata (VIDEO) Një tjetër ndeshje pa gol për Alvaro Moratan. Sulmuesi i Chelseat dështoi të shënojë gol në fitoren e kësaj të fundit 2
Juventus nuk heq dorë, kërkon përsëri sulmuesin spanjoll Raportohet se Juventusi është i interesuar që të sjellë këtë verë në "Allianz Stadium" sulmuesin e Chelseat, Alvaro Mora
Morata tek Bayern për të zëvendësuar Lewandowskin Sipas gazetës spanjolle AS, Bayerni e sheh Moratan si një zëvendësim të mundshëm për Robert Lewandowskin, i cili është n
Antonio Conte beson se Morata do të luaj në Botëror Antonio Conte beson se Alvaro Morata do t’ia dalë që të fitojë besimin e teknikut të Kombëtares së Spanjë, Julen Lopeteg
Marca ndihmon Lopetegun: Lër jasht Moratan, Pedron dhe Suson Trajnerin Julen Lopetegui do ta ketë të vështirë të zgjedh futbollistë që do të marrë me vete në Rusi. Një ndihmë ia ka
Costa: Më mungon shumë Morata Diego Costa i ka ofruar mbështetjen e tij sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata dhe shpreson se të dy do të lidhen me Spa
Lopetegui: Morata duhet të meritojë vendin stratues në Kombëtare Trajneri i Spanjës, Julen Lopetegui, ka thënë se Morata duhet ta meritojë vendin e titullarit në kombëtaren spanjolle.
Publikohet lista e lojtarëve të ftuar në Kombëtaren e Spanjës Diego Costa është rikthyer në Kombëtaren e Spanjës për miqësorët kundër Gjermanisë dhe Argjentinës, por sulmuesi i Chels
Dani Carvajal mendon se Morata duhet të rikthehet në Madrid Dani Carvajal mendon se Alvaro Morata mund të rikthehet përsëri në Real Madrid, me sulmuesin që aktualisht po lufton për