999 rezultate për

morata

Morata pranon ulje page që të transferohet te Atletico Madrid Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata ka vendosur që të largohet nga Chelsea për t'u bashkuar me Atletico Madrid. Morata
Ish-sulmuesin e Milanit e kërkon Juventusi Edhe pse duket i blinduar në sulm, mediat spanjolle ofrojnë një skenar të jashtëzakonshëm, në lidhje me një efekt domino
Sevilla në bisedime me Chelsean për sulmuesin spanjoll Sevilla kanë mbajtur bisedime me agjentin e sulmuesit të Chelsea Alvaro Morata derisa janë duke kërkuar që të nënshkruaj
Ndihmësi i Sarrit presion Moratës: Luan te Chelsea jo te Brgihton Alvaro Morata po kalon një periudhë të vështirë te Chelsea aq sa Sarri e ka lënë në stol spanjollin. Por Morata tashmë
Alvaro Morata mund të rikthehet në Spanjë, e kërkon një klub i njohur Alvaro Morata është një nga synimet e skuadrës së Sevillas të cilët po kërkojnë të përforcojnë sulmin pas shitjes së Mur
Arrihet marrëveshja, Higuain në Londër Morata në Milano Pak ditë më parë u përfol lajmi bujshëm i një shkëmbimi mes Higuainit dhe Moratës. GJithashtu u fol se Maurico Sarri i k
Shkëmbim i çmendur mes Chelsea dhe Milanit, Higuain në londër, Morata në Milano Avenetura e Gozalo Higuain tek Milani mund të përfundojë më shpejt se sa pritej. Lojtari argjentinas është kthyer në fok
Morata drejt largimit nga Chelsea, Milan interesohet për spanjollin Raportohet se Alvaro Morata mund të largohet nga Chelsea në merkaton e janarit. Sipas "Calciomercato" skuadra më e i
Morata dhe Alice nxjerrin tatuazhet, mesazhi në to është tepër kuptimplotë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata dhe bashkëshortja e tij, bjonda simpatike, Alice kanë shpërndarë disa foto të veçanta
Morata: Psikologu më ndryshoi jetën Sulmuesi i skuadrës së Chelsea, Alvaro Morata ka theksuar së fundmi se sezonin e kaluuar kaloi periudhën më të keqe në k
Morata: Do të tregoj se jam më i miri Sulmuesi i skuadrës së Chelsea, Alvaro Morata është rikthyer në formën e tij më të mirë. Së funnmi ish-lojtari i Juventu
Sarri vlerëson Moratan dhe Hazardin Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka vlerësuar Alvaro Moratan dhe Eden Hazardin pas fitores 3-1 në shtëpi ndaj Crysta
Super Morata, Chelsea kalon përsëri në avantazh ndaj Crystal Palace (VIDEO) Chelsea ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Crystal Palace në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është përsëri Alvar
"Morata ka humbur besimin e skuadrës" Ish-trajneri i skuadrës së Chelsea, Ruud Gulit ka theksuar se Hazard dhe William nuk i besojnë Moratas në majën e sulmit
Morata jashtë forme, Chelsea në kërkim të një bomberi Chelsea pagoi plot 75 milionë euro te Reali i Madridit, për të marrë kartonin e sulmuesit Alvaro Morata verën e 2017, po
Morata i jep fitoren Chelseat në Europa League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Mol Vidit me rezultatin 1-0 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për
Alvaro Morata harron të shënoj (VIDEO) Chelsea po luan ndaj Mol Vidit në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për UEFA Europa League. Por sulmuesi spanjol
Chelsea mund ta shesë Moratan në merkaton e janarit Alvaro Morata mund të largohet nga Chelsea gjatë afatit kalimtar të transferimeve të janarit. Spanjolli po vazhdon me
Ronaldo mund të ribashkohet me ish-shokun e tij Sulmuesi spanjoll qe aktivizohet me skuadren e Chelsea, Alvaro Morata duket se i ka ditët e numëruara me blutë e londrës
Bashkëshort ideal! Morata mbron gruan nga komentuesit Futbollisti i Chelseas, Alvaro Morata duket se është i lidhur shumë me bashkëshorten e tij, Alice Campello e cila vetë