999 rezultate për

morata

Morata zbarkon në Torino, sot testet mjekësore te Juventusi Alvaro Morata ka arritur në Torino për të kompletuar rikthimin në Juventus. Alvaro Morata është në prag të finalizimi
Morata niset drejt Torinos (VIDEO) Nuk ka më dyshime, Alavaro Morata do të rikthehet te Juventusi. Sulmuesi spanjoll është përshëndetur me ekipin Atleti
Detajet e kontratës: Morata është lojtar i Juventusit, ja kur i kryen vizitat mjekësore Alvaro Morata pritet të udhëtojë të martën për Torino ku do t’i kryejë testet mjekësore para se të zyrtarizohet te Juven
Mediat në Itali dhe Spanjë: Morata rikthehet te Juventus, Suarez shkon te Atl Madrid Raporte të shumta në Itali dhe Spanjë sugjerojnë që Luis Suarez do të bashkohet me Atletico Madrid, duke liruar Alvaro M
Juventusi nis negociatat me Alvaro Moratan, synon ta rikthejë në Torino Alvaro Morata mund të kthehet te Juventus. Ylli spanjoll, Alvaro Morata, mund të jetë gati për një rikthim te skuadra
50 milion euro për Moratën, Atl Madrid i kthen përgjigje Juventusit 50 milionë euro. Kjo është shuma që Juventusi i ka ofruar Atletico Madridit për të marrë Alvaro Moratan këtë sezon. N
Atletico Madridi i thotë "JO" super ofertës së Juventusit për Moratan 50 milionë euro. Kjo është shuma që Juventusi i ka ofruar Atlético Madridit për të marrë shërbimet e Álvaro Moratas këtë
Morata përfundon në "radarët" e Interit Merkatoja e verës pritet ta gjejë Interin në mesin e skuadrave më aktive, si në shitje, ashtu edhe në blerje. Me zëra
Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas ... Biznes i madh nga akademia e Real Madrid Vlera e Hakimit ka arriti deri në pesë milion euro kur ai la Madridin në vitin 2018, por tani ai kushton plot 60 milion
Atleticos i mjaftojnë 4 minuta për të përmbysur gjithçka ndaj Sevillas (VIDEO) Goli në minutën e 19' nga de Jong tronditi jo pak vendasit që filluan të reagonin. Morata u tregua i saktë nga pika e
Formacionet zyrtare të supersfidës Atl Madrid-Liverpool Atletico Madridi dhe Liverpooli zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Si Simeone dhe Kl
Morata si Inzaghi, Simeone "thumbon" Juventusin Trajneri i Atleticos së Madridit, Diego Simeone e ka pranuar haptazi se është tifoz me Interin, fanellën e të cilit e ka
"Nuk kisha zgjidhje", Valverde i kërkon falje Moratas Fede Valverde i ka kërkuar falje Moratas për atë ndërhyrje të qëllimshme në finalen Superkupës së Spanjës Real Madri
Morata rrëfen makthin: Nuk doja të dilja as nga shtëpia Sulmuesi i Atletico Madrid, Alvaro Morata, në një intervistë dhënë për “El Chiringuito”, ka folur ndër të tjera edhe për
Spektakël në Ukrainë, Morata "thyen" gjermanët dhe udhëheq Atleticon (VIDEO) Një gol i Alvaro Moratës në ndeshjen e tretë të grupit D kundër Bayer Leverkusen i ka mjaftuar Atleticos së Madridit për
Morata tregon eksperiencën e vështirë te Chelsea: Te Atletico jam i lumtur Alvaro Morata ka deklaruar se ndihet i kënaqur që u largua nga Chelsea. Spanjolli kaloi 2 sezonte të vështira në Lon
Chelsea kërcënon Atleticon për Alvaro Moratan Chelsea i Londrës kërcënon Atleticon e Madridit për Alvaro Moratan. Klubi londinez ka bërë të ditur se do kthejë në Prem
Morata: Nuk dua të rikthehem te Chelsea, vetëm spanjollët më pasonin topin Morata nuk dëshiron të rikthehet në Londër. Në një intervistë për "Goal.com", spanjolli u rikthye në kohë dhe foli pë
Morata: Nuk dua të largohem nga Atletico Alvarao Morata i cili iu bashkua Atletico Madrid në muajin janar nuk dëshiron të largohet nga Los Colchoneros: “Unë n
Sulmuesi më i ri i Atletico Madrid në dyshim për sfidën ndaj Barcelonës Alvaro Morata ka ndezur sirena alarmi në kampin e " El Colchoneros". Sulmuesi ka pësuar një ndrydhje të kaviljes në n