999 rezultate për

molliqaj

Policia zbardh shkaqet e arrestimit të Molliqaj Policia e Kosovës konfirmon arrestimin e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj. Zëdhënësi i Policisë së
Arrestohet sekretari i VV, Dardan Molliqaj Policia e Kosovës ka vënë në pranga mëngjesin e sotëm sekretarin organizativ të Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj.
Molliqaj: Vetëvendosje është kundër Listës "Srpska" Lidhur me komunikatën e Listës Serbe e cila e quan Lëvizjen Vetëvendosje parti shoviniste dhe që nuk i dëshiron popullat
Molliqaj: Kadri Veseli, më i rrezikshëm se Thaçi (VIDEO) Dardan Molliqaj tha se koalicioni qeveritar PDK-LDK i ka dhënë fuqi një njeriu kriminel si Kadri Veseli. Ai ka shtuar
Molliqaj: Njeri më tinzar se Isa Mustafa nuk ke ku gjen (VIDEO) Lëvizja Vetëvendosje qysh në krye të herës e cilësoi Isa Mustafën si një tradhëtar të kolicionit VLAN dhe si një njeri p
Vetëvendosje: Isa Mustafa tradhëtoi! Dardan Molliqaj dhe Visar Ymeri nga Lëvizja Vetëvendosje kanë thënë se Isa Mustafa bëri tradhëti kur vendosi të bëjë koa
Hutohet Vetëvendosje nga prishja e bllokut Zyrtarët e lartë të Vetëvendosjes, subjekt që është në koalicion me LAN-in, Albin Kurti, Dardan Molliqaj dhe Visar Ymeri
Kreu i Kuvendit, VV: Nuk e votojmë kandidatin e PDK-së Ambiciet e LDK-së për të marrë postin e kryeministrit, duke hequr dorë nga ajo e kryeparlamentarit, kanë filluar të prod
Vetëvendosje: Kurrë me Hashim Thaçin Lëvizja Vetëvendosje nuk i ka mohuar zërat se marrëveshja e VLAN-it mund të ndryshohet, duke thënë se kjo mund të ndodhë
Vetëvendosje protestë për korrupsionin e EULEX-it (FOTO VIDEO) Lëvizja Vetëvendosje ka zhvilluar një protestë në Prishtinë kundër korrupsionit të EULEX-it. Kjo protestë simbolizon
Vetëvendosje "nuk e llogarit" Listën Serbe Për Lëvizjen Vetëvendosje, Lista Serbe nuk ka kurrfarë rëndësie. Sekretari organizativ i Vetëvendosjes, Dardan Molliq
A do të bëhet Vetëvendosje pjesë e bllokut? Sot, në orën 15.00, në zyrat e LDK-së në ndërtesat e Kuvendit të Kosovës, do të takohen përfaqësues të koalicionit LDK-A
Vetevendosje joins LDK-AAK-NISMA LDK-AAK-NISMA say that they are ready to govern with Vetevendosje. Ahmet Isufi from Alliance for Kosovo Future (AAK) and
Vetëvendosje kërkon të udhëheqë dialogun me Serbinë Lëvizja Vetëvendosje këmbëngul që për tu bërë pjesë e bllokut LDK-AAK-NISMA, ajo duhet të jetë udhëheqëse e dialogut me
Ja grupet që po punojnë për marrëveshje të opozitës Për të arritur marrëveshje mes koalicionit LDK-AAK-NISMA dhe Vetëvendosjes po negociojnë disa grupe. në takimin e par
PDK në gjunjë, i ofron Vetëvendosjes kryeministrin Partia Demokratike e Kosovës po lufton deri në limite vetëm që të mos e humbur dhe një mandat qeveritar. Partia e Tha
Vetëvendosje: Po formojmë qeveri vetëm për të hequr Thaçin Sekretari i Përgjithshëm i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj e ka pranuar se VV po mbështet partitë opozitare vetëm që të h
Dardan Molliqaj: Arrestimi im, politik Dardan Molliqaj mendon se arrestimi që iu bë atij ka qenë politik. Ai tha se gjatë arrestimit policët i kishin thënë
Policia e kërkon, Dardan Molliqaj bën "selfie" Ndërsa policia ka nxjerrë një urdhër-arrest për të, Dardan Molliqaj bën "selfie" me Fisnik Ismailin. “Dardani as s'po
Urdhër arresti për Dardan Molliqajn Policia e Kosovës ka rrethuar selinë qendrore të Vetëvendosjes. Forcat blu kanë një urdhër-arrest për Sekretarin e Pë