999 rezultate për

molliqaj

Arifi: Ramushi do të ndyhej nëse do t'i shërbente njerëzve si Molliqaj Avni Arifi nga AAK menjëherë pas deklaratave të Dardan Molliqajt, ka reaguar duke thënë se Haradinaj nuk ka pastërti dh
Dardan Molliqaj: Ramush Haradinaj nuk ka pastërti dhe dituri për ta rrezuar regjimin Sekretari organizativ i VV'së, Dardan Molliqaj në një intervistë për publikun ka folur për problemet me AAK-në dhe Ramus
Vetëvendosje nuk do ta pengojë inaugurimin e Thaçit si president Sekretari organizativë i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj deklaroi se VV nuk ka organizuar ndonjë aksion kundër ce
Molliqaj: Nuk do kenë të njëjtën listë AAK-ja dhe Nisma Sekretari Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, dhe deputeti Ilir Deda të ftuar në Rubikon, përballë ana
Nis seanca gjyqësore ndaj aktivistëve të Vetëvendosjes (FOTO LAJM) Sapo ka nisur seanca gjyqësore ndaj deputetit Glauk Konjufca, sekretarit Dardan Molliqaj dhe aktivistëve tjerë të Lëvizj
Havolli: Deklarata e Molliqajt ofendoi të gjithë, edhe ata që luftuan për Kosovën Shefi i kabinetit të kryeministrit të Kosovës, Sokol Havolli në një intervistë për Info Magazine ka deklaruar se opozita
Ish-anëtari i Vetëvendosjes: Molliqaj deshi ta kallte Kosovën, e shpëtuan Haradinaj e Limaj Ish-anëtari i Këshillit Drejtues dhe kandidat për deputet i Vetëvendosjes, Leon Duhanaj, ka thënë se dy liderët e opozit
Vetëvendosje: Regjimi në largim, nga paniku arreston edhe Dardan Molliqajn Sot, në orët e para të mëngjesit pushteti policor ka arrestuar Dardan Molliqajn, Sekretarin Organizativ të Lëvizjes VETË
Arrestohet Dardan Molliqaj (FOTO) Policia e Kosovës ka arrestuar para pak minutash sekretarin organizativ të Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj. Ar
Molliqaj: Duam Republikë të Tretë Vetëvendosje kërkon republikë dhe kushtetute të re për Kosovën. Këtë kërkesë e ka bërë Sekretari i Vetëvendosjes, Dardan
Befason Molliqaj: Koalicioni me AAK-në dhe NISMA-n s'ka me qenë i lehtë Sekretari organizativ i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, i ftuar në emisionin "Rubikon", ka thënë se do të jetë i vështir
Nacionalisti serb: Beogradi i ka dhënë shumë të mëdha parash Vetëvendosjes Nacionalisti ekstrem serb nga pjesa veriore e Mitrovicës, Marko Jakshiç, i njohur si njëri prej kundërshtarëve të fuqish
Molliqaj nxjerr jashtë shoferin, protestuesit i dëmtojnë makinën (VIDEO) Dardan Mollqiaj dhe disa protestues të tjerë kanë ndaluar në rrugë një makinë, kanë nxjerrë me dhunë shoferin e më pas k
Molliqaj: Do rezistojmë deri në fund edhe nëse na burgosni ose vrisni Sekretari i Përgjithshëm i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, është shprehur para turmës së protestuesve se, "ne do të vazh
VV: Policia e Isa Mustafës në kërkim të Dardan Molliqajt Policia e Kosovës është në kërkim të Sekretarit Organizativ të Lëvizjes Vetëvendosjes, Dardan Molliqajn. Ata kanë kë
Kërcënimet e Molliqajt trembin zv/kryeministrin serb, ja çfarë thotë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stonajoviç, përmes një deklaratë dërguar mediave, i dënon në "mënyrën më të rre
Kërcënon Vetëvendosje: Vetëm lufta do të mungojë nëse... (VIDEO) Do të ndodhin trazirat më të mëdha në Kosovë që prej kohës së pasluftës. Veç lufta do të mungojë. Do të bllokohen instit
Molliqaj: Arrestimi im ishte politik Dardan Molliqaj pasi ka kaluar më shumë se tre orë në ambjentet policore ka thënë se arrestimi i tij ka qenë politik dhe
Haradinaj: Arrestimi i Molliqaj mungesë morale e pushtetit Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, e ka cilësuar arrestimin e sotëm të aktivistit të
VV-ja nuk pajtohet me dërgimin e Dardan Molliqaj në Gjykatën e Deçanit Lëvizja Vetëvendosje në një njoftim për mediat shpreh mospajtimin e dërgimit të sekretarit të saj organizativ, Dardan Mo