999 rezultate për

molliqaj

Dardani zbulon informacione sekrete nga mbledhja e Vetëvendosjes Ish-sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka thënë se kryetari i ri i partisë, Albin Kurti, në
Molliqaj: Këto janë torturat psikologjikë që më ka bërë Albin Kurti Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, ka thënë se kryetari Albin Kurti dhe deputeti tjetër Xhelal Sveçla, kishin mo
Molliqaj e thotë edhe këtë: Albini është i rrezikshëm nëse bëhet kryeministër Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka thënë se kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka qasje
Përçahet keq VV, Molliqaj i sulet Ismail Kurteshit Përçarja po bëhet edhe më e thellë tek Lëvizja Vetëvendosje. Një gjë e tillë konfirmohet edhe nga statusi i Dardan Molli
Fitore Pacolli pyet Molliqajn: Pse nuk po largohesh nga Vetëvendosje Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, ka thënë se grupi i të dorëhequrve nga kjo parti bashkohet vetëm rreth kërkes
Dardan Molliqaj: Mbrëmë Albin Kurti më zhgënjeu Njëri nga grupi i të pakënaqurëve deputeti Dardan Molliqaj e ka mirëpritur iniciativën për takim të përbashkët me grupin
Molliqaj: Jap dorëheqje, gjithë të mirat Anëtar i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje qendra në Suedi, Vlorian Molliqaj njëherit edhe anëtar i Këshillit të Përgjit
E megjithatë Dardani i del në mbrojtje Albin Kurtit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas shqiptimit të dënimeve për katër deputetët e VV-së. Për Molliq
Molliqaj: Partia do të dobësohet me ikjen e Visarit Vëllai i Dardan Molliqajt, Vloriani, e ka komentuar dorëheqjen e Visar Ymerit, pasi ky i fundit u largua nga të gjitha p
Militantët e Vetëvendosjes po lenë nam duke u zënë me njëri-tjetrin Banditë, shku*ana e sabotues, i ka quajtur Dardan Krasniqi, kunati i deputetes së VV’së, Albulena Haxhiu, klanin e Darda
EKSKLUZIVE/ Një ditë para mbledhjes Molliqaj tregon nëse do të kandidojë për kryetar Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Pas problemeve dhe mosmarrëveshjeve të brendshme që dolën në publik Lëvizja Vetëven
Molliqaj: Servilët po etiketojnë të drejtin si cinik Ish-sekretari i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka vendosur të mos u përgjigjet akuzave në rrjetet sociale nga aktivistë
Erzen Vraniqi i VV-së pyet publikisht Molliqajn Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Erzen Vraniqi, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook një koment rreth intervistës
Ibrahimi për deklaratat e deputetit të VV-së: Ky është fundi i Molliqajt Analisti i çështjeve politike, Ilir Ibrahimi nëpërmjet një postimi në Facebook ka komentuar deklaratat e deputetit të Lë
Ja çfarë thotë Molliqaj për grupin nga Tirana në VV dhe rolin e tyre Molliqaj duke folur për degën e Vetëvendosjes në Tiranë dhe pushtetin që ka ky grup në këtë parti, ka deklaruar ndwr tw
Molliqaj godet Kurtin dhe Sveçlën: Kanë flirtuar me PDK-në Ish-sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka sonte treguar detaje të përplasjes së tij me Albi
Molliqaj: Këto janë dallimet e mija me Albin Kurtin Ish-sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje është shprehur nv emisionin Zon B se ka dallime me Albin Kurtin. Ai ka thënë se
Molliqaj tregon që kur ka filluar lufta e brendshme në Vetëvendosje Ish- sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje Dardan Molliqaj ështv shprehur në emisionin Zona B se problemet e brendshme në kë
Rrogat e majma po e përçajnë Vetëvendosjen Lëvizja Vetëvendosje, në dukje partia më unike, të paktën deri në fund të javës së kaluar po kalon nëpër një situatë të
Molliqaj i kërkon Kurtit që të mos kandidojë për kryetar të VV-së Shtatë orë ka zgjatur mbledhja e Kryesisë së VV-së, por askush nga zyrtarët e VV-së – përjashtuar kryetarin Visar Ymeri