999 rezultate për

molliqaj

Veseli përpiqet t'i ndajë nga përplasja Molliqajn dhe Konjufcën Kryeparlamentari, Kadri Veseli e ka ndërprerë fjalën e deputetit të VV-së, Glauk Konjufca kur ai ka filluar t’i kundërpë
Molliqaj përplaset me Glauk Konjufcën Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj i është përgjigjur kërkesës së Shefit të GP të VV-së Glauk Konjufca
Molliqaj zgjedh ndërmjet Thaçit dhe Kurtit Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, duke folur për dialogun me Serbinë në “Debat Plus”, thënë se mes Pr
Molliqaj rrëfen pse shkuan në PSD Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se emri i kësaj partie i ka tërhequr ish-anëtarët e Vetëve
Molliqaj publikon zyrtarisht deklaratën e partisë së re Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Daradan Molliqaj, ka publikuar deklaratën e plotë të parimeve të partisë së re, e
Molliqaj kërkon heqjen e roamingut mes Kosovës dhe Shqipërisë Deputeti i Grupit të Deputetëve të Pavarur, Dardan Molliqaj në emër të kolegëve të tij nga grupi parlamentar kërkon që m
Molliqaj ka vërejtje për mësuesit që veprojnë në Kosovë Deputeti i Grupit të Pavarur, Dardan Molliqaj, në seancën e thirrur për të diskutuar deportimin e gjashtë mësuesëve, tho
Haxhiu: Ilir Deda kërcënoi deputetët e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu, deputete e Vetëvendosjes, ka transmetuar një deklaratë të ish kolegut e saj, Ilir Dedën. Ajo zbulon se
Veseli fton për bashkëpunim Frashër Krasniqin, Molliqajn dhe të tjerët Kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se presin që sa më shpejtë ta përfundojnë seancën në të c
Reagon Molliqaj pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit Ish-aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Vlorian Molliqaj, ka reaguar pas dorëheqjes nga Lëvizja Vetëvendosje të Shpend Ah
Premtuan se Vetvendosja s'do ndahej kurrë, Ahmeti e Molliqaj thyejnë premtimin (VIDEO) Dardan Molliqaj, deputeti i VV-së që shkaktoi ndarjen e kësaj partie, ka jashtëzakonisht shumë raste publike, kur e mbro
Zyrtare: Molliqaj tregon nëse do të jetë kryetar i partisë së re Mbrëmë në një studio televizive ka qenë një debat i pazakontë për politikën shqiptare. Dy deputetët të së njëjtës parti
Kjo vajzë shpërthen për Dardan Molliqajn, i duket si telenovelë Kimete Berisha, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të Lëvëizjes Vetëvendosje Dardan Molliqaj, i cili është përballur sonte
Kurti dyshonte se Konjufca ishte agjent i britanikëve Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka thënë se kryetari i partisë, Albi
Molliqaj edhe i lumtur edhe i trishtuar për lirimin e aktivistëve Deputeti i Kuvendit të Kosovës Dardan Molliqaj i është gëzuar lajmit për ndërprerje të paraburgimit për tre aktivistët e
Molliqaj jep lajmin e gëzueshëm për Shpend Ahmetin Deputeti i VV’së, Dardan Molliqaj ka bërë të ditur se Komisioni parlamentar për Zhvillim Ekonomik e ka proceduar në Krye
Gorani kërkon ndarje paqësore në Vetëvendosje Dukagjin Gorani dhe Dardan Molliqaj kishin bërë kërkesë zyrtare në Vetëvendosje që të ndaheshin në mënyrë paqësore. Por,
Zyrtari i VV-së: Molliqaj është i paaftë për të menduar Elvis Hoxha, ka kritikuar ashpër Dardan Molliqaj dhe deklaratat e tij për largimin e grupit të dorëhequrve nga Lëvizja V
Molliqaj nuk ndalet, përsëri sulmon Albin Kurtin Deputeti i VV-së, Dardan Molliqaj ka rrëfyer sërish për problemet në VV. Ai në “Debat D Plus”, në RTV Dukagjini ka tregu
Vetëvendosje e akuzon Dardan Molliqajn për vjedhje Dardan Molliqaj tha mbrëmë se posedon fjalët e Albin Kurtit ku flet për heqjen e vijave të kuqe për PDK-në, e kjo gjë ës