999 rezultate për

molle

Isa Mustafa qëllohet me mollë në Junik Kryeministri Isa Mustafa sot ka qëndruar në Junik gjatë vizitës që ka bërë në Rrafsh të Dukagjinit. Ai atje është god
Banorët në "luftë" ndaj policisë, mollë dhe kapsolla tek Stacioni i Trenit (VIDEO) Një situatë e nderë dhe plot dhunë ishte ajo e sotmja tek Stacioni Trenit. Që në orët e para të ditës u sinjalizua edhe
Ja çfarë përmban lëkura e mollës (VIDEO) Molla është shumë e shëndetshme për organizmin e njeriut. Ajo lufton bakteret dhe ndihmon në përmirësimin e metabolizmit
Ja pse duhet të hani çdo ditë mollë Molla ka vlea të shumta shëndetsore, konsumimi i saj do na ndihmojë të rrimë sa më larg doktorit. Nëse e konsumoni këtë
Ja për çfarë mund të përdoret lëkura e mollës Mollët janë një ndër frutat më të mira për shëndetin, por në pjesën më të madhe të rasteve ne i konsumojmë ato pa lëkurë
Si të mposhtim pagjumësinë Gjumi është një proces që ka ndikim të drejtpërdrejtë në sistemin endokrin dhe metabolizmin, të cilat ndikojnë në gjener
Uthulla e mollës kundër venave të zgjeruara Uthulla e mollës është një rodukt që ka veti të ulë shtypjen e lartë të gjakut, ndihmon me rastin e sëmundjeve të fytit
Si të kurojmë në mënyrë natyrale shenjat në lëkurë Shenjat e ndryshme dhe lythat janë një problem i përhapur i lëkurës, për formimin e tyre ekzistojnë arsye të ndryshme. S
Mediat franceze: Kosova mollë sherri mes superfuqive në UNESCO Pranimi i Kosovës në UNESCO po shndërrohet në një mollë sherri në mes të shteteve të BE-së, ndërsa ka nxitur tension mes
Kombinimet më të mira të ushqimeve Ushqimi është një element me të cilin ne duhet të bëjmë kujdes në çdo moment. Shpesh është e rëndëishme që ne përmes kom
Shikoni se si traktori u bë Ferrari! (VIDEO) Përmes kësaj video ne do të shikojmë se si një bujk i cili tregon fuqinë e madhe të traktorit të tij. Në këtë reklamë
Pija ideale për të rifituar energjitë Kjo është një pije që ju ndihmon për të pasur sa më shumë energji. Për të përgatitur këtë pije duhet të keni këto përbër
Ja për çfarë shërben veza dhe uthulla Produkte të ndryshme ushqimore na ndihmojnë që ti përdornim për qëllime kozmetike. Veza dhe uthulla e mollës janë dy pro
Mollë për deputetët para Parlamentit Një protestë e veçantë nga ana e fermerëve është mbajtur sot, teksa i kanë dhënë mollë deputetëve para Kuvendit lidhur
Çfarë duhet të dimë për mollët me sheqer Mollët me shërbet janë shumë të preferuarat sidomos për fëmijët, por askush nuk po e konsideron rrezikshmërinë që vjen n
Lëngu i mollës përmirëson kujtesën Lëngu i mollës është një produkt i cili ka një rol të rëndësishëm në prodhimin e neuro-transmetuesve acetilkolinë të tru
Si duhet ta hamë mollën, të qeruar apo jo? Molla është një frut që mund të gjendet dhe mund të konsumohet në të gjitha stinët. Një rëndësi të veçantë gjatë konsumi
Vetitë kuruese të bananes dhe ananasit Rrathët rreth syve janë një shqetësim i shumë personave për këtë është e rëndësishme që në një mënyrë apo në një tjetër
Vetitë kuruese të mushmollës Mushmolla një frut që ka një rëndësi të veçantë në shëndetin e organizmi tonë. Përmes saj ne emi në gjendje që të përgat
Zihen për një mollë (VIDEO) Në këtë video ne do të shikojmë se si një grup majmunësh po përpiqen për të marrë një mollë që ndodhet brenda një makine