999 rezultate për

molle

Uthulla e mollës, aleati më i ri i bukurisë femërore A e dini se uthulla e mollës është një aleat i fortë për bukurinë dhe shëndetin? Procesi i fermentimit të lëngut të
Ja si ta përdorni mollën për të rënë në peshë Cdo diete e cila ka për qëllim rënien e shpejtë nga pesha dhe në mënyrë të shëndetshme, ka si pjesë të saj dhe mollën si
Katër arsye pse duhet të pini çdo ditë uthull molle Uthulla është shumë e rëndësishme për shëndetin, dhe pse mund të shijojë pak çuditshëm në fillim, të mirat që ofron janë
Një mollë në ditë eviton zhvillimin e 5 llojeve të kancerit Hulumtuesit shkencor kanë zbuluar se personat që hanë të paktën 1 mollë në ditë janë pak të rrezikuar të preken nga kanc
Policia nis të shfarosë kanabisin në Qafë Mollë Uniformat blu kane nisur asgjesimin e disa parcelave me kanabis në malësitë e Tiranës, e cila u zbulua rastësisht nga ga
"Kaubojsi": Jam si kokra e mollës, s'më ka dhunuar njeri! Pas lajmit që qarkullonte në media se ishte dhunuar deputeti Eduart Ndocaj, vetë ai e ka mohuar këtë gjë me anë të një s
Ja si fillohet ushqimi te bebet Foshnjat janë gati për të filluar ushqim të zakonshëm në periudhën nga 4-6 muaj, vetëm dhe vetëm kur paraqesin shenjat e
Një mollë e kuqe rregullon sistemin imunitar Molla ju ndihmon shumë për të përmirsuar sistemin e tretjes, për parandalimin e kolesterolit, për të kontrolluar peshën
Kovragasit "sikletosin" Thaçin, ja si e pritën në "Ditën e Mollës" Banorët e Kovragës duket se e kanë vënë në "siklet" presidentin e Kosovës Hashim Thaçin, gjatë vizitës së tij për "Ditën
Mësoni të mirat që kemi nga konsumimi i lëngut të mollës Nëse akoma jeni në kërkim të një ilaçi për zgjidhjen e problemeve të kapsllekut atëherë mund të provoni lëngun e mollës.
Uthulla e mollës për të zhdukur celulitin Celuliti, i njohur ndryshe dhe si sindroma e lëkurës së portokalllit, është depozitimi i yndyrës së trupit brenda një in
Uthulla e mollës, për dhëmbë të bardhë si bora Keni probleme me nuacat e dhëmbëve tuaja, tashmë ju keni një zgjidhje natyrale dhe pa asnjë efekt anësor, uthulla e moll
Qepe dhe uthull molle, maska më efektive për një fytyrë gjithmonë te re Qepa është një ndër perimet më të përdorura për sa i përket dobive shëndetësore. Përveçse mban larg infeksione të ndr
Nesër pa energji disa fshatra në Tiranë Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të punimeve që do të kryhen për riparimin e
Dehidratimi, ja si mund ta kuroni Në këtë periudhë të vitit mund të ndodhë shumë lehtë që trupi jonë të dehidratohet dhe moskurimi I saj sjell pasoja të r
Mos e hidhni lëkurën e mollës, ja përdorimet Mollët janë një ndër frutat me të mira për shëndetin dhe rrjedhimisht janë më të kërkuara në konsumin e përditshëm. M
Ja se çfarë bën uthulla e mollës Uthulla e mollës është një produkt që ka një rëndësi të veccantë në shëndetin dhe në mirëmbajtjen e flokëve, por ajo që
Ja sa ka ndryshuar Xhensila Myrtezaj nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është këngëtare shumë e dashur për publikun. Por, mesa duket ajo nuk ka qenë e kënaqur me pamjen e saj
Ja çfarë ndodh nëse hidhni ujë të nxehtë mollëve (VIDEO) Mollët janë një ndër pemët më të popullarizuara në botë praktike, por edhe me çmime të përballueshme mund t’i blini gjat
Policia e përgënjeshtron: Mustafa nuk u qëllua me mollë Policia e rajonit të Pejës ka mohuar lajmin se, kryeministri Isa Mustafa është gositur më mollë gjatë vizitës së sotme n