999 rezultate për

mohammad

Newcastle me pronar të ri, zbulohet shuma e majme që do shpenzojë Mohammad bin Salamn Kalimi i Newcastles në duart e pronarit të ri për 350 milionë euro është shumë afër të ndodhë, pasi nga Arabia Saudite k
Dalin sheshit kasetat me videot intime të politikanëve (FOTO LAJM) Në mediat sociale të Iranit po bëjnë bujë disa kaseta ku politikanë të njohur në vend kanë filmuar veten duke kryer marr
Erë lufte në Gjirin Persik, SHBA dërgon forcën e jashtëzakonshme (FOTO LAJM) SHBA ka dërguar me urgjencë lufëtanijet në Detin Arabik, pas kërcënimit nga Irani, se ata mund t’i godasin lehtësisht.
Donte të bënte spektakël, futbollisti lë nam para miliona shikuesve (VIDEO) Ndeshja e mbrëmshme mes Spanjës dhe Iranit që u mbyll me shifrat 1-1, kualifikoi iberikët drejt 1/16 por pati edhe një m
Futbollisti Iranian futet në histori për një dështim epik! (VIDEO) Kombëtarja e Iranit u mund nga spanja me një gol "qorr" edhe pse tentoi shumë herë portën kundërshtare. Madje arritë
Betaje e re në Lindjen e Mesme: Një princ arab sfidon hegjemoninë e Iranit Bernard Guetta Mund ta quash një njeri të vendosur. I emëruar Princ i kurorës dhe zëvendëskryeministër i Arabisë Saud
I mungojnë këmbët por nuk hoqi dorë kurrë nga futbolli (VIDEO) Mohammad nuk ka këmbë por ai ëndërron që një ditë të luajë futboll me Cristiano Ronaldon. Nëna e tij e braktisi ku
Programi bërthamor i Tehranit, Kerry takohet me Zarif Diskutimet për programin bërthamor të Tehranit kanë bashkuar sot në një takim Sekretarin amerikan të Shtetit, John Kerry
Ivanov takon ambasadorin e parë të Iranit në Shkup Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorge Ivanov i ka pranuar sot letrat kredenciale të ambasadorit të sapoemëruar të
Afganistan, polici vret 5 kolegë Një polic afgan ka qëlluar për vdekje 5 kolegët e tij në veri të vendit. Pas vrasjes kreu i një komisariati policie, Dur
Terroristi më budalla i historisë Mund të duket si skenar i një filmi komedi, por kjo histori është e vërtetë. Mohammad Ashan, një komandant taliban në Af
Burgosen tre lojtarë pakistanezë të kriketit për trukim ndeshjesh (VIDEO) Lajmi për burgosjen e tre lojtarëve pakistanezë të kriketit në Britani është pritur me përshëndetje dhe gëzim nga mediat
Mohammad Al-Kharaf merr titullin “Honoris Causa” Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Shtetit të Kuvajtit, Jassim Mohammad Al-Kharaf është nderuar me titullin “Honoris Cau