999 rezultate për

mohamed

Roma bën 2 super-blerje, tifozët çmenden (VIDEO) Kundërshtarët duhet ta kenë frikën Romën. Ekipi verdhekuq ka bërë dy transferime të bujshme në 24 orët e fundit duke afr
Salah i thotë "lamtumirë" Fiorentinës, por cila do jetë skuadra e rradhës? Agjenti i Mohamed Salah, Ramy Abbas ka konfirmuar pak më parë dështimin e bisedave mes klubit të Fiorentinës dhe futboll
Ja kush është super talenti që kërkon Milani (VIDEO) Milani është në kërkim të një sulmuesi të dytë që të aktivizohet në krah të Jakson Martinez. Bëhet fjalë për talentin e
Nga porta në portë, ja supergoli i Mohamed Salah (VIDEO) Mohamed Salah po kalon një moment shumë të mirë me Fiorentinën. Pas golit të një jave më parë në San Siro, i cili i dha
Mohamed Salah mposht Juven (VIDEO) Juventusi është mposhtur me rezultat 2-1 nga Fiorentina në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë në ndeshjen e zhvilluar në J
I ndalohet shamia, basketbollistet e Katarit braktisin ndeshjen Skuadra e basketbollit të femrave të Katarit nuk pranoi të luante ditën e mërkurë ndeshjen e grupit të Lojërave Aziatike
Pezullohet gjykimi ndaj Mohamed Morsit Seanca gjyqësore ndaj ish-presidentit të Egjiptit Mohamed Morsi dhe 14 ndihmësve të tij është pezulluar përkohësisht pas
Mohamed Sissoko, përfundon te Levante Mesfushori francez, Mohamed Sissoko, ka nënshkruar për Levanten si transferim i lirë, pasi PSG ia shfuqizoi kontratën në
Stadiumi i Fulham, hiqet statuja e Jackson (FOTO LAJM) Dy vite me pare, presidenti i klubit anglez te futbollit Fulham ne ate kohe, vendosi ne qender te stadiumit me te njejti
Shpallet gjendja e jashtëzakoshme, 2200 të vdekur në Egjipt (FOTO-LAJM) Bilanci i vitkimave supozohet se është tragjik, të paktën Vëllazëria Myslimane pretendon se ka të dhëna që tregojnë për
Tre të vdekur nga përleshjet në Egjipt Egjipti zhytet sërish në kaos. Tre viktima janë shënuar si pasojë e dhunës që ka përfshirë vendin gjatë ditëve të fundit
Egjipti së shpejti do të njohë Kosovën Delegacioni i Këshillit Egjiptian për Çështje të Jashtme, me në krye ambasadorin Mohamed Ibrahim Mahmoud Shaker qëndroi
Merah padit Francën për vrasjen e të birit Babai i atentatorit të Tuluzës, Mohamed Merah ka punësuar një avokat algjerian për të paditur forcat speciale franceze p
Egjipt, arrestohet vëllai i numrit dy të Al Kaeda-s Egjipti ka arrestuar sërish Mohamed al Zauahirin, vëllanë e numrit dy të rrjetit terrorist të Al Kaidës, Ajaman al Zauah
Dorëhiqet kryeministri tunizian, Mohamed Ganuci Tunizia nuk po gjen paqe. Protestat në vendin afrikan, edhe pas rrëzimit të ish-presidentit Ben Ali dhe krijimit të qeve