999 rezultate për

mohamed

Klopp konfirmon lëndimin e Salah, ja sa do të mungojë ai Menaxheri i Liveproolit, Jurgen Klopp, ndihet i shqetësuar për gjendjen e Mohamed Salahut para ndeshjes të mërkurën në L
Mohamed Salah shpallet lojtari më i mirë afrikan Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah u nderua nga gjiganti mediatik BBC si futbollisti më i mirë i Afrikës, duke lënë pas s
Lirohet shqiptarja e arrestuar si furnizuesja me armë e terroristit në Nicë E arrestuar si e dyshuar për furnizimin me armë të autorit të sulmit në Nicë shqiptarja Enkelejda Zace është liruar nga
Golashënuesit më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Mohamed Salah i Liverpoolit është golashënuesi më i mirë i këtij sezoni në Premierligë Mesfushori anësor i Liverpooli
Liverpool kalon në avantazh (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh me golin e shënuar nga Roberto Firmino pas atij asisti të egjiptianit Mohamed Salah.
Pacolli tregon shtetin që mund ta njohë Kosovën Shefi i diplomacisë së Kosovës Behgjet Pacolli sot në Nju – Jork është takuar me shefen e diplomacisë së Kenias Amina Mo
Princi Mohamed Bin Salman emërohet pasardhës i Mbretit Salman Mbreti i Arabisë Saudite, Salmani, ka emëruar sot birin e tij, Mohamed Bin Salmanin, për pasardhës të tij dhe ky vendim
Sulmet në Bruksel dhe Paris dyshohet të jenë kryer nga i njëjti person I dyshuari i sulmeve në aeroportin e Brukselit, Mohamed Abrini ishte vënë nën hetim formal në Francë gjatë sulmeve terro
Pranvera Arabe u ka kushtuar ekonomive të rajonit 614 miliardë dollar (FOTO LAJM) OKB ka prezantuar studimin e parë në lidhje me Pranverën Arabe ose siç njihet ndryshe zinxhiri i revoltave që çuan në p
Masakra në Nicë/ Vëllai i kamionistit: Nuk ishte terrorist Mohamed Lahouaiej Bouhlel, terroristi i cili shkaktoi vdekjen e 84 personave si dhe plagosjen e qindra të tjerëve, para
Vëllai i terroristëve ndez qirinj për viktimat (FOTO) Vëllai i dy personave që konsiderohen si shkaktarë të masakrës së Parisit është parë se ka ndezur qirinj për viktimat në
3 vite burg për 3 gazetarë të Al Jazeeras Gjykata Egjiptiane ka dënuar me 3 vite burg 3 gazetarë të Al Jazeeras. Më konkretisht, një gjykatë egjiptiane ka dënuar
Roma bën 2 super-blerje, tifozët çmenden (VIDEO) Kundërshtarët duhet ta kenë frikën Romën. Ekipi verdhekuq ka bërë dy transferime të bujshme në 24 orët e fundit duke afr
Salah i thotë "lamtumirë" Fiorentinës, por cila do jetë skuadra e rradhës? Agjenti i Mohamed Salah, Ramy Abbas ka konfirmuar pak më parë dështimin e bisedave mes klubit të Fiorentinës dhe futboll
Ja kush është super talenti që kërkon Milani (VIDEO) Milani është në kërkim të një sulmuesi të dytë që të aktivizohet në krah të Jakson Martinez. Bëhet fjalë për talentin e
Nga porta në portë, ja supergoli i Mohamed Salah (VIDEO) Mohamed Salah po kalon një moment shumë të mirë me Fiorentinën. Pas golit të një jave më parë në San Siro, i cili i dha
Mohamed Salah mposht Juven (VIDEO) Juventusi është mposhtur me rezultat 2-1 nga Fiorentina në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë në ndeshjen e zhvilluar në J
I ndalohet shamia, basketbollistet e Katarit braktisin ndeshjen Skuadra e basketbollit të femrave të Katarit nuk pranoi të luante ditën e mërkurë ndeshjen e grupit të Lojërave Aziatike
Pezullohet gjykimi ndaj Mohamed Morsit Seanca gjyqësore ndaj ish-presidentit të Egjiptit Mohamed Morsi dhe 14 ndihmësve të tij është pezulluar përkohësisht pas
Mohamed Sissoko, përfundon te Levante Mesfushori francez, Mohamed Sissoko, ka nënshkruar për Levanten si transferim i lirë, pasi PSG ia shfuqizoi kontratën në