999 rezultate për

modi

10 trenat më të shpejtë në botë (FOTO LAJM) Zhvillimi i teknologjisë ka bërë që në shtetet e zhvilluara trenat të jenë një alternativë e mirë e avionëve, falë komod
Si këto makina nuk keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Modifikimi i makinave nga të apasionuarit pas makinave nuk ka limite. Në fotogalerinë e mësipërme, shikoni dhjetëra m
Ja makina e kinezëve të pasur (FOTO LAJM) Me ekonominë në rritje, Kina vazhdon të prodhojë të pasur të rinj. Kinezët e pasur nuk ngurrojnë të shfaqin jetën luksoz
Gjykata zviceriane urdhëron modifikime në Google Street View Gjykata e lartë e Zvicrës të premten aprovoi të drejten themelore të Google për të dokumentuar pamjet e rrugëve rezidenc
Ermali-Gertës Je e modifikuar, je plastelinë Banorët përfundojnë së bëri buxhetin dhe fillojnë të flasin me ironi. Ermali, për t’i acaruar, u thotë se ai do të ankoh
Juve akuzon Milanin: 4 arsye pse fotoja është modifikuar Goli fantazëm i Robinhos kundër Catanias, ka provokuar një reagim shumë të madh tek Milani. Klubi kuqezi ka reaguar edhe
Mbrojtja e gjuhës, pedagogët: Ligji mund të modifikohet Kushti për mbrojtjen e gjuhës angleze për përfundimin e studimeve të larta po kundërshtohet edhe nga pedagogët të cilët
Kujdes me internetin, shkakton varësi si droga dhe alkooli Përdorimi pa kriter i internetit dëmton shëndetin – këtë tregon një studim i ri. Përdorimi pa rregulla i rrjetit ndrysh
Mbreti i Dubait porosit një Range Rover superluksoz! Firma britanike "Tuning Project Kahn", në pronësi të një myslimani britanik, do të realizojë një Range Rover Sport më të
Berisha: Moti jo shumë premtues, importi i energjisë do vazhdojë Kryeministri Sali Berisha gjatë mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike ka deklaruar gjatë ditës së sotme
Njihuni me motorin raketë (VIDEO) Një Harley Davidson i modifikuar është shndërruar në “motor raketë”. Me këtë modifikim shpejtësia maksimale e tij mund t
Dacic: Rezoluta serbe mund te modifikohet Zëvendëskryeministri i Serbisë, njëkohësisht edhe ministër i Punëve të Brendshme
Paralajmerohet modifikimi i Pakos se Ahtisaarit Për autoritetet kosovare zgjidhja e integrimit të veriut të Mitrovicës nuk nënkupton kryekë
Nimetz mendon per propozim te modifikuar per emrin Ndërmjetësi i OKB-së për emrin e Maqedonisë, Matthew Nimetz po mendon për një pako t&
Planit të Ahtisaarit mund t’i bëhen modifikime Zëdhënësi i Departmentit Amerikan të Shtetit tha dje se si Rusia ashtu edhe Serbia kishin shqetë
Land Rover Defender i modifikuar (FOTO LAJM) Land Rover Defender, së fundmi është bërë pjesë e shtëpisë së kompanisë, e cila është e specializuar për modifikim të in