999 rezultate për

modi

India zotohet për zbatimin e marrëveshjes për klimën Kryeministri indian, Narendra Modi është zotuar se vendi i tij do ta respektojë plotësisht marrëveshjen e vitit 2015 në
Zbulohet ilaçi kundër një prej kërcënimeve më të mëdha të njerëzimit Shkencëtarët besojnë se do të mund të gjejnë një ilaç kundër kërcënimit të rezistencës antibiotike. Versioni i modifi
Mercedes prezanton modelin e ri "Sprinter" (FOTO LAJM) Është e vërtetë që modeli Sprinter i Mercedesit nuk iu duket tërheqës kompanive që merren me modifikime të veturave, por
Prezantohet Land Rover Defender i ri Kompania e njohur Kahn Design dhe nën-brendi i saj Chelsea Truck Company sot kanë prezantuar projektin e tyre më të ri,
Rrjetet sociale shpallin sfidën: Kush modifikon më bukur foton e Trump duke... (FOTO LAJM) Shumë amerikanë të zhgënjyer nga zgjedhja e Trump si President i vendit kanë zgjedhur mënyra të ndryshme për të protestu
HEMODIALIZA/ Beqaj: Qendër e re në Elbasan dhe në Spitalin Rajonal të Korçës Ministri, Ilir Beqaj, bëri të ditur sot se shërbimi i hemodializës shumë shpejt do të shtrihet në të gjithë vendin. Sipa
Shkencëtarët kinezë modifikojnë ADN për të luftuar kancerin Kina vazhdon eksperimentin CRISPR-Cas9 mbi qeniet njerëzore për të modifikuar AND-së si të vetmën mënyrë për të luftuar
EMOCIONUESE/ 2-vjeçari shpëton binjakun e tij pasi i kishte rënë dollapi sipër (VIDEO) Dëshira e madhe humane e një 2-vjeçari për të shpëtuar vëllanë e tij binjak sot është bërë hiti i internetit dhe me shum
"Përshëndetje nga Marsi" (FOTO LAJM) Në qoftë se do ishit në Mars do benit selfie? Në këtë album fotosh të titulluar “Përshëndetje nga Marsi”, që ju shiko
Itali, vrasje e dyfishtë në qendër të Napolit Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Napoli, pranë sheshit qendror të qytetit. Përveç dy v
Ja kush janë dy pistat ku po heton Prokuroria pas zjarrvënies në spital Lidhur me ngjarjen tragjike të ndodhur në pavjonin e Hemodializës në Spitalin Amerikan, tashmë Prokuroria e Tiranës ka n
Arrestohet autori i masakrës në një spital Uniformat blu kanë njoftuar se specialistët e krimeve të rënda ndaj jetës kanë arrestuar shtetasin Lefter Canaj, 57 vjeç
BMW M4 GTS me 615 kuaj fuqi (FOTO LAJM) G-Power, është kompania e njohur për modifikimin e makinave që ka bërë të mundur modifikimin e disa modele të BMW M4, nd
ABT Audi QS3 i modifikuar (FOTO LAJM) Audi QS3 vjen në një version tjetër, veçanërisht me pamjen e tij dhe përforcimin e motorit të tij. Modifikimi i tij ësht
BMW M235i i modifikuar (FOTO LAJM) Kistler, komponia zvicerane për modifikimin e makinave kohët e fundit është kujdesuar për përforcimin e motorit të model
Ja si duket Mercedes SLS AMG i modifikuar (FOTO LAJM) Renntech, është kompania që merret me modifikimin e makinave e cila së fundmi ka bërë të mundur sjelljen e një pakete të
Pamja ndryshe e Mercedes-AMG GT (FOTO LAJM) Lorinser, kompania që merret me modifikimin e makinave së fundmi ka bërë të mundur sjelljen e një rrjeti të ri më rrota
Ja si duket Mercedes-AMG GT S i modifikuar (FOTO LAJM) Prior Design, është kompania e njuhur që merret me modifiukimin e makinave së fundmi ka njoftuar në lidhje me pakon e sa
Mercedes SLC i modifikuar (FOTO LAJM) Piecha Design, është kompania që merret me modifikimin e makinave së fundmi ka bërfë të mundur modifikimin e modelit SLC
BMW X6 M në 750 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Kompania e njohur e cila merret me modifikimin e veturave, G-Power, është kompania e njohur për modifikimin e makinave