999 rezultate për

moderatori

Ja batuta që uli tensionin mes Ramës dhe Vuçiç (VIDEO-LAJM) Diskutimi Rama-Vuçiç u shoqërua me tensione, pas përplasjes lidhur me çështjen "Trepça" e cila ka tensionuar së tepërmi
Videoja e Trumpit, pezullohet moderatori i NBC-së Billy Bush "NBC" ka pezulluar moderatorin e emisionit "Today", Billy Bush, pas publikimit të videos së vitit 2005, ku Donald Trump
Trump nxehet me moderatorin e debatit, nuk e përshëndet kur largohet (VIDEO) Kandidatët për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hillari Klinton dhe Donald Trump u përballen për herë të
“The Voice” do mbyllet? Ja reagimi i Ledionit (VIDEO) Përkundër thashethemeve që qarkullojnë prej kohësh, moderatori i “The Voice of Albania”, Ledion Liço ka postuar një mini
Eno Popi shuan heshtjen, flet për largimin nga “Wake up” Thashethemet për braktisje të emisionit tashmë i ka dhënë fund një herë e mirë Eno Popi, ndonëse prej kohësh po spekuloh
Njihuni me gjeniun 5-vjeçar në matematikë (VIDEO) Përmes videos do të shikoni se si një vogëlush vetëm 5-vjeçar ka lënë me gojë hapur të gjithë të pranishmit në një emisi
Ardit Gjebrea bëhet lypës (FOTO LAJM) Moderatori i njohur shqiptar Ardit Gjebrea këtë të diel në rubrikën “24 orë me...” zgjodhi të provonte rolin e një lypës
Visari si Kadri Veseli, ia bën me sy gazetarit të RTK-së (VIDEO) Kryetari Legjendar i Partisë së Fortë, ia ka bërë me sy disa herë moderatorit të RTK-së, Ridvan Berisha gjatë intervistë
Agron Llakaj, në "pleqëri" u nënshtrohet trajtimeve estetike për fytyrën Si një personazh i njohur i humorit prej vitesh në ekran, duket se moderatori i spektaklit “Al Pazar” në “Vizion Plus” k
Femrat e televizionit grimohen keq Moderatori i famshëm shqiptar Adi Krasta, ka thënë se femrat shqiptare të televizionet grimohen shumë keq dhe se, sipas
Shau serbët, pushohet moderatori suedez Moderatori suedez, Gert Fylking, është pushuar nga puna pasi gjatë një emisioni të drejtpërdrejtë në radio duke ju refer
Alban Dudushi, moderatori i ri i "E Diell" Formati popullor me mbi pesë orë transmetim “E diell’, pritet të rinisë rrugëtimin e tij javën që vjen në “Top Channel”,
Moderatori televiziv brazilian jepte urdhera per vrasje Ka urdhëruar të paktën pesë vrasje për të rritur popullaritetin e tij në televizion,