999 rezultate për

moderatori

Partnerë në jetë dhe në skenë? Moderatori thotë të vërtetën Gjatë ditës së sotme në portale ka qarkulluar lajmi se një lidhje dashurie ka lindur mes konkurrentëve të “Dance With Me
Moderatori për ofendimet e Ramës ndaj gazetarëve: Do t’i kisha rënë me mikrofon kokës Moderatori i njohur Saimir Kodra i ftuar në emisionin e Rudina Dembacaj ka treguar sesi do reagonte ai nëse Kryministri
Qirinj, petale trandafili e çokollata, moderatori suprizon bashkëshorten Vetëm pak javë më parë, moderatori Labinot Tahiri u martua me partneren e tij Qëndresa Bajramin. Labinot Tahiri nuk
Festa e ditëlindjes së vajzës së Fevziut akoma nuk ka mbaruar (FOTO LAJM) Vajza e madhe e moderatorit Blendi Fevziu, Mishel përpara disa ditëve festoi 15 vjetorin e saj. Këtë përvjetor shumë
Arbana priti 19 vite për ta bërë të lumtur mashkullin e jetës së saj (FOTO LAJM) Së shpejti në Top Channel do të nisë sezoni i dytë e programit “Dua të të bëj të lumtur” i drejtuar nga moderatorja Arba
Bëri bujë me deklaratën për tradhtinë, flet gruaja e Elvis Naçit ka kaluar vetëm pak kohë që kur imami ELvis Naci u bë kryetemë e diskutimeve pas deklaratës për për gratë dhe tradht
Moderatori i njohur e merr nusen me tren (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Labinot Gashi martohet ditën e sotme me Qëndresa Bajramin dhe kurorëzon kështu dashurinë e tij.
Modelja reagon ashpër pasi moderatori e pyet sesa para do merrte për një natë Ajo kohët e fudnit konsiderohet si një nga modelet më të mira dhe diskutohet shumë edhe në rrjetet sociale dhe media.
Ermali "krimbet" në lekë nga Facebook-u, moderatori rrëfen sekretet dhe fitimet Emmal Mamaqi ka rrëfyer disa detaje në lidhje me aktivitetin e tij në rrjetet sociale. I fituar në emisionin ‘Studio
Nxorri të “palarat” e Ermalit, moderatori: Unë nuk kam limite Ai është bërë kohët e fundit një nga moderatorët më të diskutuar sidomos pas sherritvirtual me komedianin Ermal mamaqi.
Çfarë po kurdis Blushi? Pas humbjes në zgjedhje pozon krah Fevziut Ben Blushi rishfaqet sërish në publik! Pavarësisht se larg politikës, Blushi ka pozuar në krah të moderatorit të njo
Moderatori i njohur sfidon vajzat: Duhet shumë punë të më lidhë dikush Rezultoi djali më seksi me mjekër gjatë sondazhit të një reviste, ndërkohë që punonte si prezantues i një televizioni të
Plas sherri mes Ermal Mamaqit dhe moderatorit shqiptar (FOTO LAJM) Situata është acaruar mes Ermal Mamaqit dhe moderatorit shqiptar. Mollë sherri ka qenë shprehja e vjedhur që Mamaqi
Ledioni dhe Londoni shëtitje babë e bir në muze Moderatori Ledion Liço duket se të dielën e ka kaluar me vogëlushin e tij London Noor. Babë e bir së bashku kanë vizitua
“No comment”, reagon moderatori i emisionit ku u rrahën deputetët Zeka e Krasniqi (VIDEO) Kushtrim Reshitaj, i cili po udhëhiqte emisionin ku u kapën në grushta deputetët Milaim Zeka e Frashër Krasniqi ka reagu
I vendosen shkollës emrin "Ardian Klosi", moderatori i njohur nuk përmbahet Moderatori Edi Oga reagoi sot në mëngjes në lidhje me vendosjen e emrit "Ardian Klosi" një shkolle 9-vjeçare në Tiranë.
Aktori i njohur i humorit, i zë vendin moderatorit në In-Tv (FOTO LAJM) Ndryshimet në televizion akoma nuk kanë mbaruar . Këtë herë ka qenë pikërisht aktori shumë i njohur i humorit Ervin Bejl
Moderatori gris fustanin e koleges në transmetim direkt (VIDEO) Një moderator në Spanjë ka shkaktuar shumë kritika në rrjete sociale pasi ka prerë fustanin e koleges së tij në transmet
Moderatori i njohur rikthehet në Vizion Plus (FOTO LAJM) Në vazhdën e ndryshimeve në televizione mësohet se edhe në emisionin "Next" në Vizion Plus do të ketë ndryshime. Nga
Moderatori i njohur "kunj" ndaj Olti Currit: S'do haja kurrë një vakt me të Moderatori i njohur Isli Islami, i cili sezonin e kaluar prezantoi emisionin “Wake Up” në Top-Channel, pak kohë para se