999 rezultate për

moderatori

Turjan Hyska braktis “Vizion Plus” për “Klan Plus”? Reagon moderatori (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Turjan Hyska duket se ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan për të duke menduar se do të kalonte na V
Moderatori nxjerr keq modelen shqiptare: Më kërkoi të mos flisja për dy meshkuj Modelja e njohur Armela Hyseni, ka qenë e ftuar sot në "Një kat më lart" ku është vënë në siklet nga moderatori Ermal Pe
Moderatorit të njohur i vjedhin Instagramin, ka një fjalë për fansat Pas vjedhjes së Instagramit të shefit të kuzhinës Renato Mekolli, një tjetër person VIP ka rënë pre e hakerave. Moder
Moderatori flet si rrallëherë, tregon dashurinë e parë As moderatori i “Stop” nuk u shpëtoi mbrëmjen e djeshme fëmijëve të Piter Panit dhe pyetjeve të tyre. Prind i një djali,
Rikthehen në rrjete sociale, gruaja e moderatorit poston foton më të ëmbël Partnerja e moderatorit Alban Dudushi, Bieta Sulo publikon shpesh në rrjete sociale foto me partnerin e saj si dhe me dj
Aktorit shqiptar i ikën fytyra nga telefonata e papritur e partneres në studio I ftuar në "Një kat më lart" aktori i humorit Visjan Ukcenaj pati një telefonatë papritur nga partnerja e tij. Modera
Pasi quajti zyshën kur*ë, Visjan Ukcenaj i nxehet live moderatorit Aktori Visjan Ukcenaj është një ndër aktorët shumë të dashur për publikun, i cili është bërë i famshëm falë spektaklit t
“K***ë më the s’do bëhem njeri”, aktori shqiptar sqaron videon që mori dhenë Bwri bujw deklarata e aktorit Visjan Ukcenaj ku i drejtohej mësueses: "K***ë më the s'do bëhem njeri". "Ajo ishte një
Nuk beson në Zot, moderatori largon nga studio të ftuarin (VIDEO) Një burrë që nuk besonte në Zot është përzënë nga studioja e një televizioni egjiptian. Mohammed Hashem, një ateist i
Gentian Zenelaj shijon natyrën pranë "yjeve" të tij (FOTO LAJM) Aktori i njohur Gentian Zenelaj, i cili është gjithashtu edhe moderatori i emisionit "Stop" në Tv Klan, ka postuar sot n
Moderatori e kritikoi ashpër për zhveshjen në television, përgjigjet Bora Zemani Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim. Këtë herë moderatori i emisionit “Pr
Partnerja e moderatorit publikoi foton më domethënëse në këtë 8 Mars (FOTO) Partnerja e moderatorit dhe gazetarit Alban Dudushi, Bieta Sulo ka bërë një nga postimet më të veçanta për ditën e 8-mar
Ardit Gjebrea mbledh gratë e të ''Dielës Shqiptare'' për 8 Mars (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ardit Gjebrea duket se sot për festën e gruas, ka mbledhur të gjithë mikeshat e tij. Ai ka zgjed
Ndahet nga gruaja Julian Deda? (FOTO LAJM) Julian Deda është një nga aktorët më të dashur të publikut, i cili kryesisht numëron role në premiera televizive ku ka i
Ardit Gjebrea shijon nga afër zërin e tenorit më të famshëm shqiptar në Barcelonë (VIDEO&FOTO) Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më të njohur dhe më të dashur për publikunn shqiptar. Ai na ka treguar në po
Fansi i çmendur bën tatuazh moderatorin shqiptar (FOTO LAJM) Duket se moderatorit të njohur Turjan Hyska i është bërë një suprizë e papritur. Duket se një fans i tij e ka bërë f
Ermali e ofendoi në emision, moderatori i përgjigjet plot thumba kolegut Elvana Gjata nuk ka asnjë pishman apo qejfmbetje në lidhje me eleminimin e saj nga talent shoë ‘Ethet e së premtes mbrëm
Ermali publikon këtë foto dhe thumbon Rashelin? (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci ishte vajza simpatike që prej disa javësh shoqëroi Ermal Mamaqin në programin ''Xing''. Por Ermali ka
Moderatori i kërkon të puthë Andrrën, Sinan Hoxha: Do i marr leje prindërve Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet. Sinan
Kejvina bën batutën LIVE, çfarë tha velina që i bëri të gjithë të qeshnin? Ashtu siç ka deklaruar dhe më parë, velina Kejvina Kthella, përpara se të bëhej pjesë e “Xing me Ermalin”, ka jetuar për