999 rezultate për

modelja

Oriola si Kylie Jenner, modelja shqiptare zgjohet mes trëndafilash të kuq (VIDEO) Kylie Jenner është një vajzë me fat dhe këtë e vërteton çdo herë edhe më shumë kur tregon surprizat që merr nga partneri
Ribery dhe modelja seksi vjedhin vëmendjen e tifozëve të Fiorentinës (FOTO LAJM) Fiorentina së fundmi ka transferuar mesfushorin francez Ribery. Me ardhjen e tij, Fiorentina synon që të bëjë një sezon
"Dje shanin sot bëjnë like", kë thumbon Oriola Marashi (FOTO LAJM) Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tas
Shkoi në festën e miliarderit, modelja serbe sheh vdekjen me sy (FOTO LAJM) Një festë në oborrin e vilës një miliarderi që shkoi keq dhe jeta e një modeleje të re që rrezikoi të pritet në mes.
“Njëri më simpatik se tjetri”: Kejvina prezanton familjen e saj dhe do mbeteni pa fjalë (FOTO LAJM) Që në daljen e saj të parë publike Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e mediave dhe të publikut. Mjaft seksi dhe tërhe
Angela Martini sjell librin e dytë, rrëqeth me historinë e nënës së saj: Një heroinë (FOTO LAJM) Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angela Martini është shkëputur nga bota e modelingut duke iu përkushtuar tërësisht librit
Merr fund mëria mes Oriola Marashit dhe Noizyt, modelja shfaqet e veshur me rrobat e tij (FOTO LAJM) Sherri mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy qëndroi për një kohë të gjatë në krye të mediave rozë. Ishte koha
Yyy çfarë këmbësh! Modelja shqiptare çuditet me Lukakun (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani është gjithmonë në qendër të vëmendjes me statuset dhe fotot që p
Drogohet dhe hidhet nga pallati modelja, dëshmoi në sherrin e futbollistëve (FOTO LAJM) Modelja Ekaterina ‘Katya’ Bobkova kaloi në koma dhe luftoi me vdekjen, pasi ra nga ballkoni i katit të tretë i një ndërt
Elisa De Panicis, modelja super seksi që bën tifo për Milanin (FOTO LAJM) Modelja Elisa De Panicis Agnelli njihet si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbësh
E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me "bishën" e zezë (FOTO LAJM) Lodra njihet tani për sezonin e super makinave luksoze të cilat janë padyshim nga më të shtrejntat dhe të veçantat. P
Dikur kryesonte kopertinat sot e pastrehë, modelja e njohur tregon si e zhvati shtëpi burri që dashuronte (FOTO LAJM) Dikur modelja Nastasia Urbano fitonte rreth një milion dollarë në vit. Përgjatë harkut kohor të një viti ajo punonte vet
Ndjekësi vë bast shtëpinë se Oriola ka silikon, modelja ka një përgjigje (FOTO LAJM) Oriola Marashi po ngjit shkallët e suksesit si një ndër modelet shqiptare më të suksesshme e gjithmonë suksesi ka vështi
Modelja pozon e pa depiluar për revistën e njohur: Është e drejta ime (FOTO LAJM) Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të përfolura në të gjithë botën. Është e pamundur që ajo mos të tërheq v
"Ka Instagrami dhjam derri plot", modelja shqiptare revoltohet me komentuesin (FOTO LAJM) Modelet janë gjithmon në shënjestër të komenteve negative të Instagramit dhe ndonjëherë pa të drejtë. Elena Lika ësht
Ylli italian duhet të kuptojë ç' ka humbur, modelja nuk lë vend për imagjinatë (FOTO LAJM) Jazzma Kendrick është modelja që u bë e njohur në fillim për lidhjen e saj me futbollistin italian Bobo Vieri. Kendri
Habit modelja e njohur, pozon me sqetulla të padepiluara dhe ndjekësit e "masakrojnë" (FOTO LAJM) Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të njohura dhe më të përfolura në media rozë. Ajo shpesh herë publikon në r
Dikush të mbajë Kejvinën, modelja më sensuale se kurrë (VIDEO) Kejvina Kthellën e njohim që prej daljes së saj të parë në ekran si velinë e "Xing me Ermalin". Modelia për një kohë
Elefanti i heq bikinit modeles (VIDEO) Një elefant kërkon me ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Ju
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg