999 rezultate për

modelja

U shpall modelja më e bukur në botë, kjo është fotoja më provokuese e Bella Hadid Modelja Bella Hadid të cilën pak kohë më parë shkenca e shpalli edhe si më të bukurën në botë, duket se po e vazhdon pun
Modelja sikletos dentistin, shkon për vizitë pa reçipeta (FOTO LAJM) Lauren Goodger vendosi të shkojë te dentisti, i cili duhet të ketë qenë në hall të madh, pasi modelja bukuroshe i shkoi
Botox në shtatzëni: Modelja e famshme shpjegon arsyen pse e bëri (FOTO LAJM) Chrissy Teigen vendosi të tregohet përsëri transparente me ndjekësit e saj dhe kësaj radhe foli në lidhje me përdorimin
Të gjithë kokën nga Irina Shayk, modelja tërheq vënmendjen me daljen e fundit (FOTO LAJM) Një foto e vetme e modeles Irina Shayk ka bërë sërish që ndjekësit të kthejnë kokën nga 34-vjeçarja. Ajo është shfaq
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila këtë të
Pak pas ndarjes së bujshme, modelja shqiptare ndez rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë modelja Heidi Lushtaku konfirmoi publikisht ndarjen nga boksieri i njohur Robin Krasniqi. Njës
Vapë e madhe, modelja joshëse zhvishet në Instagram (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Zbulohet rezultati, Oriola Marashi bën testin e Covid-19 (FOTO LAJM) Oriola Marashi, ka kryer së fundmi tamponin për të mësuar nëse është infektuar apo jo me Covid-19. Nëpërmjet një post
Një nga 5 më të bukurat e kontinentit, kush është modelja shqiptare që po "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Iva Xhelili është shpallur një ndër 5 vajzat më të bukura të kontinentit. Modelja seksi shqiptare ka deklaruar se e k
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Shokon modelja joshëse: Kam shkuar me 7 basketbollistë të NBA brenda një nate (FOTO LAJM) Modelja superseksi me pseudonimi “Ayyejae” ka bërë një rrëfim shokues që po bën xhiron e internetit. Bukuroshja ka pranu
Po debatonte me të dashurin, modelja i vendos aksidentalisht flakën vetes (VIDEO) Një modele braziliane, i ka vendosur flakën vetes aksidentalisht teksa po debatonte me të dashurin. Si pasojë e inci
Nuk i le vend imagjinatës, modelja më e bukur në botë pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Modelja Bella Hadid të cilën pak kohë më parë shkenca e shpalli edhe si më të bukurën në botë, duket se po e vazhdon pun
"Të merr në qafë", e pabesueshme si dukej modelja para 50 operacioneve (FOTO LAJM) Modelja e Playboy gati nuk njihet në foton e disa viteve më parë. Iasmin Santos, nga Brazili, ka bërë më shumë se 50 ope
E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me "bishën" e zezë (FOTO LAJM) Daria Radionova është 26 vejeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër dhe tashmë për menaxhim bizens tani meret me stilim
Të pasmet në plan të parë, Françeska Jaçe "e tepron" me pozat provokuese (FOTO LAJM) Franceska Jace është padyshim një ndër femrat më seksi të shoëbizzit shqiptar. Modelja është shumë aktive në rrjete soci
Harron të vishet, shqiptarja e njohur del vetëm me paliçeta (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
Poza provokuese dhe mijëra fansa, kush është modelja bjonde (FOTO LAJM) Celeste Bright është një modele profesioniste e cila ka përfaqësuar Miamin në një nga eventet më të rëndësishme të bukur
Bëri shoferin serb të vendosë muzikë shqip, modelja shqiptare bllokohet nga kompania e njohur Modelja shqiptare Lorena Haliti jeton prej kohësh në Amerikë. Së fundmi, ajo po përballet me një ngjarje shumë të patole
E çmendur pas Maradonës, modelja joshëse: Dua t'ju takoj patjetër (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e