999 rezultate për

modelja

Nga yll i pasarelave në endacake, si u katandis modelja e famshme (FOTO LAJM) Një jetë e çuar dëm është ajo e Eloisa Fontes, modeles 26-vjeçare që u gjet në 6 tetor duke bredhur rrugëve të një favel
Dikur rrëmbente kopertinat, sot e pastrehë: Si u rrënua jeta e modeles së njohur (FOTO LAJM) Jeta e modeles së njohur Elosia Fontes ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Më 6-të tetor të këtij viti, 26-vjeça
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
Modelja fut veten në telashe, u premton ndjekëve foto nudo për nje votë (FOTO LAJM) Një yll “Youtube” u ka premtuar ndjekësve 3 foto falas nudo të saj, nëse provojnë se kanë votuar për Joe Biden. Tana
Rikthehen akuzat për përdhunim ndaj Ronaldos? Modelja amerikane i nënshtrohet testit mendor Cristiano Ronaldo rikthehet sërish në qendër të vëmendjes lidhur me akuzat për përdhunim. Sipas mediave spanjolle, çë
Veshje luksoze, Oriola Marashi i tregon të gjithëve garderobën gjigante (FOTO LAJM) Herë pas here, personazhet e njohur të ekranit shqiptar vendosin që të hapin dyert e gardërobave të tyre, e u tregojnë f
Tifozja më e "nxehtë" e Chelsea, modelja ruse e papërmbajtshme në rrjet (FOTO LAJM) Pas një merkatoje të shfrenuar me miliona euro të shpenzuara, Chelsea ka nisur rrugëtimin në sezonin 2020-2021. Por s
"I palarë", modelja shqiptare e zhgënjyer nga takimi me Gabriel Garko (FOTO LAJM) Deklarata e aktorit italian, Gabriel Garko ku pranoi para ish të dashurës së tij, Adua del Vesco se është gay nuk zhgënj
Me pamjet nga spitali, modelja njofton e shkatërruar humbjen e fëmijës (FOTO LAJM) Modelja Chrissy Teigen njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, John Legend, e kanë humbur fëmijën. Deklarata e dhimbshme
Refuzoi publikisht CR7, por ja me kë përfundon bukuroshja italiane (FOTO LAJM) E bërë e njohur me rolin e Bonas në programin “Avanti un Altro” të realizuar nga Paolo Bonolis në Mediaset, Sara Croce d
Ekspozon format joshëse, modelja e njohur provokon kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore. Dhe siç e shihni Chloe Ferry shij
"Tërbon" sërish modelja, nuk i ndahet bikinit minimalist dhe fotove nudo (FOTO LAJM) Ajo vjen çdo ditë me poza të reja në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë. Madje e
La punën në media, gazetarja paguhet tri herë më shumë në Instagram (FOTO LAJM) Një 23-vjeçare nga Majemi i SHBA-ve ka punuar si gazetare, pasi ishte diplomuar në atë fushë, por vendosi ta lërë atë pu
Në mënyrën më epike, modelja tregon aksidentalisht gjininë e bebushit (VIDEO) Chrissy Teigen tregoi aksidentalisht se është në pritje të një djali. Modelja 34-vjeçare ishte duke folur me ndjekësi
Nga shoqëruesja e parë e Miss-it në velinë, modelja 15-vjeçare që pritet të bëjë namin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Trump përfshihet në skandal seksual, ish-modelja e akuzon për abuzim (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është bërë pjesë e një skandali seksual. Ish-modelja Amy D
E mbani mend Kejvinën në "Xing me Ermalin"? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM) Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin "Xing me Ermalin" ku edhe u bë e njohur. Tashmë ajo është
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
Modelja e Gucci me sindromën Down po bën xhiron e botës (FOTO LAJM) Gucci vjen edhe më befasues me modelen e re. Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim vetëm modele të buku
Një fenomen në rrjetet sociale, modelja publikon fotot joshëse (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet