999 rezultate për

modelja

Modelja e njohur: Sheikët e Dubait më ofrojnë deri 100 mijë euro për një natë (FOTO LAJM) Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fot
U zhduk pa gjurmë, modelja e njohur gjenden e pajetë Holly Capron 28 vjeç nga Exeter, Devon, u raportua e zhdukur më 25 nëntor. Për herë të fundit ajo ishte parë, e ulur
E bukura e Shqipërisë, fansat zhgënjehen nga Adrola Dushi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e "Kënga Magjike 2019". Ardit Gjebrea këtë vit kishte zgjedhur të prezantonte
"Ishte plot energji", modelja 28-vjeçare gjendet e vdekur pranë djalit 2-vjeçar (FOTO LAJM) Një modele 28-vjeçare është gjetur e vdekur pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi kishin humbur.
23 vite më e re, çfarë mendon partnerja e DiCaprio-s për diferencën e tyre në moshë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i famshëm Leonardo DiCaprio po shijon romancën e tij me modelen e njohur Camila Morrone. 45-
Në finalen Champions modelja heq peshqirin, por fansat u shokuan (VIDEO) Kinsey ka publikuar një video interesante në Instagram. Ajo shihet e mbështjellur me peshqir, derisa ecte dhe bënte l
Modelja shqiptare “shpërthen” në lot për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur d
"Po nuk paguan faturat, nuk i takoj më", modelja sfidon meshkujt (FOTO LAJM) Fundi i një takimi të parë mund të jetë një çështje e sikletshme kur vjen momenti për të paguar faturën. Por sidomos
Modelja refuzon postin e rëndësishëm në politikë: Do i shpërqëndroj (FOTO LAJM) Maria Liman, e konsideruar si një nga tifozet më seksi të Kupës së Botës në vitin 2018, ka zbuluar se i kanë ofruar dety
Dalin pamjet përrallore nga dasma e ëngjëllit të Victoria's Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur e Victoria's Secret Devon Windsor është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Çi
Makina luksoze dhe kartat e bankës ende peng, reagon ashpër Kejvina Modelja e njohur Kejvina Kthella së fundmi ka hyrë në telashe. E gjitha erdhi pasi ish-velina dyshohet të ketë lidhje me
"Nuk është sugar daddy", modelja del në mbrojtje të partnerit 54 vjeçar (FOTO LAJM) Një histori dashurie midis një modele Instagrami, 26 vjeçe dhe partnerit të saj 54-vjeçar është bërë hit në internet, te
Një plumb pas koke, gjendet e pajetë modelja 23 vjeçare (FOTO LAJM) Një modele dhe trajnere fitnesi është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Kaliforni. Në trupin e 23-vjeçares Alondra
E rrethuar nga meshkujt, modelja feston 40 vjetorin në mënyrën më të çmendur (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur Kelly Brook ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ylli i televizionit ka mbushur plot 40 vjeç d
Muskujt rrezikonin t’i shpërthenin, modelja bind "bishën" ruse të shfryjë krahët (FOTO LAJM) 23-vjeçari nga Rusia, Kiril Tereshin, rrezikonte të vdiste po të mos hiqte muskujt e rremë që kishte vënë në trup. Ki
"E kryqëzuan" për bashkëshortin, Angela Martini mbyll njëherë e mirë gojët e liga Bashkëshorti i modeles së njohur Angela Martini është përfolur të jetë dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vite e 6 muaj
Shoqata e kafshëve kritikon modelen e "Playboy" për fotot (FOTO LAJM) Shoqata e mbrojtjes së kafshëve ka qortuar publikisht një modele të Playboy pasi ka përdorur kafshët si aksesorë për fot
Bëhuni gati për te parukjerja, pasi të shihni modelin e ri të Bella Hadid (FOTO LAJM) Prej disa ditë modelja e njohur Bella Hadid ndodhet në Paris. Gjatë qëndrimit në kryeqytetin francez, ajo është shfaq
Modelja shqiptare pranon publikisht lidhjen, kush është fatlumi (VIDEO) Këtë të enjte e ftuar në studion e "Ftesë në pesë" ishte modelja e njohur shqiptare Kristina Baki. Ajo ka folur rreth je
Si ju ka shpëtuar, Angela Martini pranon publikisht lidhjen me burrin e Kim Kardashian (FOTO LAJM) Angela Martini ishte e ftuar në emisionin "Soiree" nga Jonida Shehu. Modelja ka folur kryesisht për librin e saj të parë