999 rezultate për

modelja

Aurela Hoxha ndahet nga miliarderi, kthehet në Shqipëri pas prishjes së planit të dasmës (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është bërë pjesë e trendit duke pozuar me të brendshme në mes të dëborës. Në një video në rrjetet social
"S'mund të dal kundër besimit", modelja e parë me shami merr vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Halima Aden, një nga modelet e para që mban veshjen tradicionale të grave islame, thotë se gjatë gjithë kësaj kohe është
Shpërthen e dashura e Mertens, me trup mahnitës rikthen verën (VIDEO) E dashura e Dries Mertenes, Kat Kerkhofs, ka rikthyer verën teksa është futur në det në muajin nëntor duke rikthyer kësh
Brenda shtëpisë së modeles së famshme, Gigi poston pozat e ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Gigi Hadid, dhe partneri i saj Zayn Malik, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Gigi soll
Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
Në ditët e fundit të shtazënisë, modelja shqiptare infektohet me Covid-19 (FOTO LAJM) Modelja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Greis Petroviç ishte në një lidhje direkte për emisionin 'Ftesë në pesë' k
E kolme dhe me shami, modelja që po thyen tabu (FOTO LAJM) Po thyen barrierat në industrinë e modës modelja muslimane, me ngjyrë dhe “plus-size” pasi u zgjodh nga marka PrettyLitt
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja, Nicole Poturalski i dhanë fund lidhjes së tyre në tetor, vetëm pak muaj pasi e kishin bërë publik
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella publikoi pak kohë më parë në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Ins
Shpërthen rrjeti, Papa i bën "like" fotos së modeles braziliane me të brendshme (FOTO LAJM) Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje brazilian
Çfarë mendon për lidhjen e vajzës me Eros Grezdën? Ja si përgjigjet e ëma e Oriolës Nëna e Oriolës ka folur lidhur me marrëdhënien e vajzës së saj me Erosin. Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jak
Modelja amerikane zhvishet tërësisht në det (FOTO LAJM) Ana Cheri është modele shumë e ndjekur në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen paraqitjet provokuese. Ditët e fun
Modelja shqiptare që merr 1500 euro për një postim në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Belinda Dragoti, e cila njihet për format e saj perfekte dhe fotot provokuese që hedh në Instagram, ka qenë e ft
Bën namin në rrjet, modelja shqiptare paguhet 1500 euro për një postim në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Belinda Dragoti, e cila njihet për format e saj perfekte dhe fotot provokuese që hedh në Instagram, ka qenë e ft
Nga shoqëruesja e parë e Miss-it në velinë, modelja 15-vjeçare që pritet të bëjë namin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Poza joshëse dhe sensuale, modelja "djeg" kalendarin e 2021 me fotot (FOTO LAJM) Ajo ka mbushur llogarinë e saj në rrjetet sociale me selfie të veshura me bikini dhe të brendshme. Bianca Gascoigne i
Ka në trup tatuazhin e Thaçit, modelja e pikëlluar: Me ty në përjetësi (FOTO LAJM) Pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale për ish-presidentin Hashim Thaçi, i cili më pas dha dorëheqjen dhe shk
Punon eskortë në Dubai? Modelja shqiptare: Njoh vajzat të ekranit që e bëjnë (FOTO LAJM) Modelja Lea Legisi u bë e njohur në emisionin e Top Channel “She is on Top”. Ajo ishte e ftuar sot në “Ftesë në 5” me
Trejsi Sejdini i jep fund lidhjes me bossin e drogës (FOTO LAJM) Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes pëe sa i përket lidhjes së saj me L