999 rezultate për

modelja

U kap duke vjedhur, modelja i shpëton burgut sepse është e bukur Një modele e njohur polake është lëshuar nga gjykata e Londrës pasi gjykatësi anglez Grant McCrostis i kurseu dënimin me
Kush është Jori, modelja shqiptare që po mahnit Italinë (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur nëpërmjet programit "Prive" të SportItalias por duket se ka ndërmend të mos largohet kollaj nga vëmend
Modelja shpërthen ndaj shqiptarit: Gomar në fushë dhe në shtrat (FOTO LAJM) Transferimi i Florian Kamberit nga Hibernian te Rejnxhërs ka lënë shumë të pakënaqur tifozët e ish-skuadrës së tij. A
"Maska e koronavirusit" kthehet në trend, përfshihet edhe modelja shqiptare (FOTO LAJM) Koronavirusi, i njohur ndryshe edhe si "nCoV-2019" aktualisht është kthyer në një rrezik që po gllabëron me hapa galopan
Tayna "fëlliq" Kejvinën, publikon videon ku modelja shfrenon fjalorin (VIDEO) Tashmë miqësia e ngushtë me Kejvinës dhe Taynës është e njohur për të gjithë. Përveç komenteve me superlativa për një
Ndarja nga milioneri VIP, modelja bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses t
Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë ne Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete
Si ju ka shpëtuar, këngëtarja dhe modelja shqiptare qenkan motra (FOTO LAJM) Njëra modele, tjetra këngëtare, nuk kanë shumë ngjashmëri me njëra-tjetrën, por Amina dhe Elia janë motra. Këtë fakt shu
Bëri dush në mes të qendrës tregtare, modelja mbush rrjetin me foto joshëse (FOTO LAJM) Ajo u bë edhe më e famshme kur vetëm pak kohë më parë, zjodhi të bëntë dush në mes të një qendre tregtare. Modelja e
I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të pendohet" (FOTO LAJM) Romanca e bukuroshes polake Justyna Gradek me stilistin milioner Philipp Plein përfundoi rreth një vit më parë, në mënyr
Tifoze e zjarrtë e Fiorentinës, njihuni me super modelen shqiptare (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Delfina Aziri ka realizuar një tjetër set fotografik mjaft "të nxehtë", duke tërhequr vëmendjen e mili
Modelja i sfidon të gjithë me format perfekte (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
"Zhytet" në mes të 8 tornadove, modelja rrezikon jetën për këto fotografi (FOTO LAJM) Modelja Elisabeth Brentano pa frikë fotografohet para tornadove, vetëm për të kapur fotografitë më të mira në stuhi.
Modelja që e akuzoi përfundon vetë në burg, si reagoi futbollisti (FOTO LAJM) Lajmi i ditës në futboll është padiskutim arrestimi i modeles ruse, Luisa Kremleva. 21 vjeçarja akuzoi në vitin 2017 mbr
Akuzoi futbollistin e njohur, modeles i del në dritë mashtrimi Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndry
U lidh me stilistin e njohur, modelja "zapton" Instagramin me pozat joshëse (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Akuzoi yllin e Milanit për sulm s*ksual, arrestohet për mashtrim modelja e njohur (FOTO LAJM) Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndry
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezu
"Shiste mend" me lekët e gjyshes, si i vodhi modelja 230 mijë paund (FOTO LAJM) Modelja 38 vjeçare është akuzuar se ka vjedhur plot 230 mijë paund nga gjyshja e saj e cila vuan nga dementia. Pasi e
Në një lidhje? Aktorja 18-vjeçare fërkohet publikisht me Getinjon (VIDEO) Serena Sula, vetëm 18-vjeç, është një nga modelet e njohura në Shqipëri, dhe tashmë edhe pjesë e filmit të Ermal Mamaqit