999 rezultate për

modelja

Modelja shqiptare "harron" Emre Canin, shpërthen me foto në Instagram (FOTO LAJM) Einxhel Shkira nuk resht së mahnituri me bukurinë dhe format e saj bombastike. Modelja superseksi nga Tirana është sh
Modelja seksi që ndërpreu finalen ka video pornografike? (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski, me vrapin e saj në finalen e madhe të Champions League, bëri xhiron e botës në vetëm pak minuta. Vr
Oriola Marrashi në kulmin e karierës, si u shfaq modelja në sfilatën e rradhës të Guess (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej modeleve më të suksesshme jo vetëm në Shqipëri por edhe në botë. Së fundmi modelja ka
Modelja e Playboy: Ma shpif gjoksi im i madh (FOTO LAJM) “Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!” Kështu ka thënë modelja e Playboy Simone Holtznagel e cila ka treguar se
Topless dhe me ëmbëlsira në dorë, modelja nuk do t' ia dijë për kilet (FOTO LAJM) Kerry Katonae shijoi çdo kafshatë të burgerit teksa qëndroi ulur në shtratin e plazhit. Nëna e pesë fëmijëve u fotog
Modelja "tërbon" plazhistët, gjoksi primar (FOTO LAM) Ajo është fotografuar teksa shijonte disa ditë pushimi me bashkëshortin e saj në Sardenja të Italisë. Modelja Rhian S
Oriola Marashi më e lumtur se kurrë, zbulon suksesin e rradhës (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga vajza më të komentuara të mediave rozë. Modelja herë pas here ngacmon ndjekësit më foto pro
Demi Rose nuk ndalet, pozon vetëm me bikini (FOTO LAJM) Modelja Demi Rose u kthye në punë të enjten, një ditë pas vdekjes tragjike të nënës së saj Christine në moshën 64 vjeçar
E pengonte të bënte seks, modelja heq silikonin nga gjoksi (FOTO LAM) Një modele Instagrami, e cila 5 vite më parë kishte shpenzuar plot 5 mijë paund për të bërë një ndërhyrje kirurgjikale q
"Më përdhunoi në hotel", modelja: Neymar mori fotot ku më godiste të pasmet dhe ua tregoi shokëve (FOTO LAJM) Modelja Najila Trindade, ka ngritur prej disa ditesh akuzat per përdhunim ndaj yllit të Brazilit, Neymar. Ajo preten
Fitoi 4 milion euro në 20 sekonda! Kinsy tregon reagimin e babait (FOTO LAJM) Kinsi Volanski ishte një nga surprizat që tërhoqën vëmendjen nga finalja e fundit e Champions-it. Modelja 22- vjeçar
Tifozi i Liverpoolit: Modelja ruse u zhvesh për të ma treguar planin Një tifoz i Liverpool ka treguar se ka qenë ai që e filmoi skenën kur modelja ruse Kinsey Wolanski hyri në fushë gjatë f
Pushtoi fushën, Kinsey rrëfen si reagoi babai polic,dhe mesazhet flirtuese nga lojtarët e Liverpool Modelja Kinsey Wolanski është vënë në qendër të vëmendjes, aq sa “The Sun” ka zhvilluar një intervistë të gjatë me perso
Modelja që ndërpreu finalen, sot merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski, bëri bujë në ndeshjen e Ligës së Kampioneve teksa ndërpreu finalen duke hyrë në fushë pothuajse e zhves
Modelja: Këtë babush nuk e dua për para por çmendem pas tij (FOTO LAJM) Një histori dashurie midis një modele Instagrami, 26 vjeçe dhe partnerit të saj 54-vjeçar është bërë hit në internet, te
Modelja nuk i ndal akuzat ndaj Neymarit: Shkova në Paris për seks, por filloi të më godiste (VIDEO) Modelja braziliane, Najila Trindade nuk i ndak akuzat ndaj Neymarit. Nga një video e publikaur sot ne media shihet q
Ndërpreu ndeshjen e Champions-it, modelja ruse fitoi 3.5 milion euro (FOTO LAJM) Finalja e Champions League pati një protagoniste të papritur, por që pati shumë ndikim. Po flasim për Kinsey Wolanski
Ndërpreu finalen e madhe, modelja tregon arsyen pse hyri në fushë Përfundimi i Ligës së Kampioneve do të mbetet i paharrueshëm, por jo nga fakti se fitoi titullin, sa bukuroshes që vrapo
Ledri Vula publikon këngën e re "Rio", pjesë e videoklipit modelja e njohur (VIDEO) Ledri Vula ka publikiar klipin e ri. "Rio" quhet kënga e re e reperit. Pjesë e videoklipit është edhe modelja e njohu
Befason modelja e famshme në SHBA: Dua burrë shqiptar, kam mësuar të bëj pite (FOTO LAJM) Modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, tashmë po korr një sukses të madh në SHBA. Ajo është kthyer në një nga mod