999 rezultate për

modelja

Elisa De Panicis, modelja super seksi që bën tifo për Milanin (FOTO LAJM) Modelja Elisa De Panicis Agnelli njihet si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbësh
E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me "bishën" e zezë (FOTO LAJM) Lodra njihet tani për sezonin e super makinave luksoze të cilat janë padyshim nga më të shtrejntat dhe të veçantat. P
Dikur kryesonte kopertinat sot e pastrehë, modelja e njohur tregon si e zhvati shtëpi burri që dashuronte (FOTO LAJM) Dikur modelja Nastasia Urbano fitonte rreth një milion dollarë në vit. Përgjatë harkut kohor të një viti ajo punonte vet
Ndjekësi vë bast shtëpinë se Oriola ka silikon, modelja ka një përgjigje (FOTO LAJM) Oriola Marashi po ngjit shkallët e suksesit si një ndër modelet shqiptare më të suksesshme e gjithmonë suksesi ka vështi
Modelja pozon e pa depiluar për revistën e njohur: Është e drejta ime (FOTO LAJM) Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të përfolura në të gjithë botën. Është e pamundur që ajo mos të tërheq v
"Ka Instagrami dhjam derri plot", modelja shqiptare revoltohet me komentuesin (FOTO LAJM) Modelet janë gjithmon në shënjestër të komenteve negative të Instagramit dhe ndonjëherë pa të drejtë. Elena Lika ësht
Ylli italian duhet të kuptojë ç' ka humbur, modelja nuk lë vend për imagjinatë (FOTO LAJM) Jazzma Kendrick është modelja që u bë e njohur në fillim për lidhjen e saj me futbollistin italian Bobo Vieri. Kendri
Habit modelja e njohur, pozon me sqetulla të padepiluara dhe ndjekësit e "masakrojnë" (FOTO LAJM) Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të njohura dhe më të përfolura në media rozë. Ajo shpesh herë publikon në r
Dikush të mbajë Kejvinën, modelja më sensuale se kurrë (VIDEO) Kejvina Kthellën e njohim që prej daljes së saj të parë në ekran si velinë e "Xing me Ermalin". Modelia për një kohë
Elefanti i heq bikinit modeles (VIDEO) Një elefant kërkon me ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Ju
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg
Është 48 vjeç por nuk do t'ia dijë, modelja e famshme pozon nudo për "Vogue" Kanë kaluar 25 vjet nga dalja e saj e parë për kopertinën e ‘Vogue Italia’ dhe Claudia Schiffer kthehet më e nxehtë se a
U tha se është shtatëzanë, Georgina Rodriguez publikon foton që lë "pa mend" fansat (FOTO LAJM) Modelja e njohur Georgina Rodriguez është mjaft e përfolur jo vetëm për shkak të karierës së saj por edhe pasi prej vite
I ndodh edhe Naomi Campbell, nuk e lejojnë të futet në hotel nga ngjyra e lëkurës Naomi Campbell është një prej modeleve më të njohura në mbarë botën, e cila i ka bërë të gjithë për vete me bukurinë dhe
Arbenita e kërcënoi t’i qëndronte larg Feros, modelja tregon si e njohu reperin (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli dhe Fero janë padyshim çifti më i përfolur i momentit në shtypin rozë shqiptar. Për këtë arsye vëmendja
Aurela Hoxha kthehet në normalitet, heq dorë nga silikoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur Aurela Hoxha, si gjithmonë di të tërheqë vëmendje mediatike. Ajo është përfolur shpesh për ndryshimet e
Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me 4 motrat bukuroshe të Arbenitës (FOTO LAJM) Ajo tërhoqi vëmendjen me lidhjen e saj romantike me reperin Fero, por arsyeja më e madhe se përse Arbenita Ismajli njihe
Dikush ka mërzitur Oriola Marashin, është zgjuar "mbrapsht" (FOTO LAJM) Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tas
Habit modelja, pas 220 lidhjeve të dështuara vendos të martohet me një qen (FOTO LAJM) Ish-modelja Elizabeth Hoad kërkon të martohet me qenin e saj 6 vjeçar, kjo pasi dështoi në lidhjet e saj me 220 burra. 4
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja