999 rezultate për

modelja

Modelja zbulon si e ngacmoi Ronaldo: E refuzova! Sara Croce ka befasuar me deklaratën e fundit. Sara Croce zbulon se refuzoi Cristiano Ronaldon, ky i fundit pas këtij
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM) Një modele është lënë pothuajse e verbër, pasi bëri tattoo brendinë e syve. Aleksandra Sadovska, 25 vjeç, nuk shikon
Modelja bën tatuazh sytë, rrezikon të humb shikimin (FOTO LAJM) Një modele është lënë pothuajse e verbër, pasi bëri tattoo brendinë e syve. Aleksandra Sadovska, 25 vjeç, nuk shikon
Video e Kejvinës "tërboi" rrjetin, modelja arrin rekord klikimesh në Instagram (FOTO&VIDEO) Vetëm pak më parë modelja shumë e bujshme shqiptare, Kejvina Kthella publikoi në Instagramin e saj një video tepër tundu
"Spec i kuq dhe i mbushur", Kejvina e tepron me zhveshjen, publikon videon e nxehë (VIDEO) Kejvina Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
Modelja shqiptare tregon si i shpëtoi virusit në Seul: Shoqja u infektua në Hong Kong (FOTO LAJM) E ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, ishte modelja shqiptare, Keisi Muça e cila prej disa kohësh jeton në Seul. Kei
E dashura e Ruganit në superformë (FOTO LAJM) Michela Persico, e dashura e Daniele Ruganit shfaqet mjaf aktive në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com. Ajo ka një su
Super e komentuar për operacionet, Iva Aliko e penduar: Do gjej një mjek t'i shfry (VIDEO) Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte e ftuar modelja Iva Aliko. Modelja është një ndër të paktët persona të
I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të pendohet" (FOTO LAJM) Romanca e bukuroshes polake Justyna Gradek me stilistin milioner Philipp Plein përfundoi rreth një vit më parë, në mënyr
Pa të brendshme me fustan transparent, Aurela Hoxha i nxjerr të gjitha në mes të Milanos (VIDEO) Ne super festën e "Vogue" mori pjesë edhe super modelja shqiptare Aurela Hoxha. Aurela tqrhoqi të gjithë vëmëndjen me
Pamje të rënda, modelja e "Playboy" sulmohet nga qentë Pitbull (FOTO LAJM) Modelja e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është shtruar në spital pasi është sulmuar nga dy qen të rracës Pitbull.
U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM) Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij
Në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit. Madje ishte raportuar se boksieri dhe mod
Mijëra ndjekës në Instagram, modelja ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO LAJM) Modelja Brigette Cooper ka zbuluar ditët e fundit se kush është ushqimi që mund të rrisë gjoksin e femrave. Bukuroshj
Super modelja serbe zyrtarizon lidhjen me yllin e Real Madridit (FOTO LAJM) Sofija Milosevic dhe Luka Jovic tashmë nuk fshihen më. Ish-dashura e Adem Ljajic e cila prej disa muajsh është në një li
E pabesueshme, modelja shqiptare bën tatuazh në trup fytyrën e Hashim Thaçit (FOTO LAJM) Po bën xhiron e mediave kosovare foto e një vajze e cila ka bërë tatuazh në krahë fytyrën e presidentit Hashim Thaçi. Ad
Çmendet modelja, bën tatuazh në ballë 2 emrat më të rëndësishëm për të (FOTO LAJM) Modelja Amber Rose së fundmi ka bërë dy tatuazhe të rinj. Amber ka gdhendur mbi ballë emrat e dy djemve të saj, Slash dh
Super modelja spanjolle tifoze e "zjarrtë" e Real Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
La pa fjalë Sanremon me dekoltenë e ekzagjeruar, kush është modelja që bëri xhiron e rrjetit Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo. Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe l
Modelja juaj e preferuar nuk e ka emrin ashtu siç e dinit Gigi njihet si një nga modelet më të njohura dhe më të suksesshme në botë momentalisht. Ajo njihet në gjithë botën s