999 rezultate për

modele

Ëngjëj të zbritur në tokë, por ja sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Polici bën shqiponjën para modeles serbe (FOTO LAJM) Modelja e famshme serbe, Dajana Gudic është duke xhiruar disa video per llogarinë e saj në “Instagram” e aty marrin pjes
Pas ndarjes me Morenën miliarderi zë të dashur një super modele (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku bëri bujë të madhe pas lidhjes me miliarderin iranian Sasha Sobhani. Por kjo li
E dashura e re e Verratit të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Ylli i PSG-së Marco Verrati nuk po kalon një moment të mirë në fushën e futbollit teksa po vuan dëmtimet e shpeshta.
Motoçiklisti Italian harron Belen Rodriguez, lidhet me modelen Andreea Sasu (FOTO LAJM) Motoçiklisti i njohur Italian Andrea Lannone e ka harruar përfundimisht Belen Rodriguez, shkruan Albeu.com. Sipas rev
Fotot tërbuese në Instagram, çfarë thotë babai i modeles (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Nga murg budist kthehet në një modele (FOTO LAJM) Iu deshën 10 vjet izolim për të zgjedhur identitetin e tij të vërtetë dhe për të dalë hapur. Më pas, gjeti kurajon dh
Nuk shkove për të luajtur me letra! Nëna e Ronaldos i përgjigjet modeles që e akuzon se e përdhunoi Dolores Aveiro, mamaja e Cristiano Ronaldo, ka mbrojtur djalin e saj pas akuzave për përdhunim nga 34-vjeçarja Kathryn M
Elif Aksu e dashura e re e Neymar? (FOTO LAJM) Nga Parisi vjen një thashethem i ri në lidhje me jetën private të Neymar. Siç dëshmohet nga disa fotografi të qarkullua
I dërgoi të dashurit një modele por ngeli me gojë hapur nga ajo që mësoi (VIDEO) Xhelozia në mes të një çifti mund të arrijë deri aty ku ku provokimet nuk mbajnë më. Një vajzë nga xhelozia e tepërt që
La sportin, vajza bëhet super modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
Sherri me Oriolën, Noizy “turpëron” publikisht modelen Oriola Marashi dhe Noizy kanë prishur raportet ditët e fundit, madje nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram. Por, p
Kjo modele i ka këmbët kilometrike në kuptimin e vërtetë të fjalës (FOTO LAJM) Nëna e dy fëmijëve, Im Ostergren poston foto e video ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm të gjatë. Një modele suedez
Me ujqër dhe tigra, si modelet rrezikojnë jetën (FOTO LAJM) E parë nga jashtë modelingu është një punë që kërkon disa sakrifica, por që vështirë të thuhet se të rrezikon jetën.
Modeles i ndodh gjëma, shpërfytyrohet pas operacioneve plastike Në ditët tona, ndërhyrjet plastike janë bërë një gjë mëse e zakontë (sidomos për ato të cilave ua lejon xhepi). Por
Modeles ruse nuk i del inati me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Ka
Nga XXXL vajza kthehet në modele, habitet rrjeti (FOTO LAJM) Dikur ajo blinte veshje të përmasës XXXL dhe merrte mbi 5 mijë kalori në ditë, e pesha e saj i kalonte 135 kg, e tashmë
Armina Mevlani, modele që kur ishte 6 vjeç Pasioni i Armina Mevlanit për modën e solli këtu ku është sot. Blogere e suksesshme, pronare e një dyqani veshjesh marke
Ndryshimet drastike në fytyrë të modeles, reagon mamaja e Bella Hadid (FOTO LAJM) Mami i Bella Hadid, Yolanda, postoi një foto fantastike të sajën pasi hoqi dorë nga “implantet e gjoksit, fillerët, boto
Si binjake, këto 6 vajza shqiptare janë sozi e modeleve të huaja (FOTO LAJM) Me siguri ju ka ndodhur të paktën një herë kur keni parë një vajzë shqiptare, fytyra e saj t'ju ketë ngjasuar shumë me a