999 rezultate për

modele

U kap me modelen kanadeze, Maluma ndahet nga e dashura (FOTO LAJM) Prej ditësh po qarkullonte lajmi se Maluma ka nisur një lidhje të re me modelen kanadeze Winnie Harlow dhe thashethemet
6 modele çantash që s'do të na mërziten kurrë! (FOTO LAJM) Nuk ka rëndësi sa e pa motivuar ndihesh në ditë të caktuara, blerja e një çante të re është e sigurt që na ndryshon humo
Maluma s’qenka më single! Kjo modele e famshme i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Maluma është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga femrat dhe me siguri miliona fanse ëndërrojnë të jenë tani n
Kritikohet Salah, shkak bëhet poza me topmodelen Alessandra Ambrosio (VIDEO) Nga një idhull i padiskutueshëm në qëndër të kritikave. Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka pozuar për kopertinë
Pozoi me modelen braziliane, Salah merr kritika te ashpra Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Salah, para disa ditësh ka dalë në kopertinën e revistës "GQ Middle East", duke pozuar
Del raporti i ADN-së, Ronaldo i ka punët pisk Të dhënat e fundit të zbuluara prej e-maileve që kanë rrjedhur nga bërja e analizave të ADN-së kanë nxjerrë detaje të re
Hoteli merr masa ndaj modeleve që bënin poza provokuese (FOTO LAJM) Drejtuesit e një hoteli me 5 yje në Dubai janë ankuar se disa modele ruse po i prishin reputacionin me fotot që kanë pub
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM) Para disa ditësh, Loredana, konfirmoi publikisht se është ndarë nga reperi i njohur Mozzik. Ajo tregoi se kanë vendosur
Neymar nis një lidhje të re dashurie, njihuni me supermodelen (FOTO LAJM) Një histori e re dashurie duket se po lind për brazilianin Nejmar. Ylli i PSG-së kohët e fundit është duke flirtuar
5 modelet e pantallonave që do t’ju bëjnë t’u thoni “lamtumirë” fundeve dhe fustaneve (FOTO LAJM) Jemi në muajin e dytë të vjeshtës dhe duhet te themi se tashmë është koha të ndryshoni stilin dhe t’u hapni rrugën heroi
Françeska akuzon Kejvinën për vjedhje, zbulohet sherri mes dy modeleve që bëjnë jetë luksi Pak kohë më parë u përfol se dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, nuk flisnin me njëra-tjetrën. Pas dis
Salah pozon përkrah modeles së njohur (VIDEO) Mohamed Salah ka zënë ballinën e këtij muaji të revistës “GQ”, duke pozuar krah modeles Alessandra Ambrosio në botimin p
Fansat në sulm kundër Oriolës: Të mbyti Fotoshopi Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë
Prit pak? Këto janë pozat më të shëmtuara në botën e modës Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
Zerka i lidhur me bjonden seksi? Veprim i modeles shtoi dhe më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, Young Zerka po përflitet për një lidhje të re me një bjonde bukuroshe, me të cilën u fotografua disa j
Edhe basketbolliste edhe modele, kjo vajzë nuk di të ndalet (FOTO LAJM) Valentina Vignali njihet në rrjete sociale si basketbollistja më tërheqëse në botë. Ajo është basketbolliste, modele
Nuk e pranon që është modele, por kjo vajzë po çmend Instagramin (FOTO LAJM) Silvia Caruso është një e preferuar e rrjeteve sociale, e cila ka rreth 2 milion fansa vetëm në Instagram. 20-vjeçarj
Po Kylie çfarë ishte? Travis paska qenë i lidhur me modelen prej 8 vitesh Dje, morëm vesh se Travis ishte i lidhur prej vitesh më një modele Instagrami që njihet si Yung Sweetro. Falë atyre
"Gruja jem", Alban Ramosaj qenka në lidhje me modelen shqiptare dhe e zbuloi vetë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë Alban Ramosaj u rikthye duke publikuar surprizë këngën e tij më të re "T'kom dasht", një këngë që u pëlq
5 modelet e këpucëve që po i veshin të gjithë në Milano, Paris dhe NY (FOTO LAJM) Pasi skanuam të gjitha risitë në Javët e Modës në Milano, Paris apo New York, kemi dalë në konkluzionin se këtë sezon do