999 rezultate për

modele

Me trupin perfekt, kjo modele i uron ndryshe festat e fundvitit (FOTO LAJM) Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj me foto nga palestra. Por këtë herë Chantel Jeffries tregoi trupin e saj të
Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie po mahnit botën me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Si dukej Melania Trump kur ishte modele dhe pozonte për revistat (FOTO LAJM) Melania Trump tashmë njihet si zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Por dikur Melaniq ndiqte karrierën s
Këngëtari shqiptar harron gruan, i thotë po natës me modelen Gena është vënë në siklet në Xing me Ermalin pas pyetjes me spec të Kejvinës. “Po të thoshte një modele e Victoria’s
Për këtë modele vera nuk ka fund, bombardon rrjetin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Jo të gjithë kanë mundësi që t’i shpëtojnë të ftohtit, e Jen Selter është një prej atyre personave që i ka mundësitë që
Albërie Hadërgjonaj i vë syrin burrit të modeles shqiptare Albërie Hadërgjonaj është një prej këngëtareve më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, e cila këtë të shtunë d
Eva Padlock shkëlqen në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Eva Padlock është bërë e njohur në garat e Moto GP, si një nga modelet që mban çadrat te pilotët, ndërsa asnjëherë nuk e
La sportin për shkak të përmasave, sot është një super modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të kësaj modeleje bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Ndodh edhe kjo, humbi punën si modele pse u dobësua por fitoi fansa Modelet me ‘madhësi plus’ kanë nisur të sundojnë botën dhe Lilli Luxe ishte një prej tyre. Ajo ka filluar karrierën s
Më e paguara në botë, Kendall Jenner në krye të fronit (FOTO LAJM) Kendall Jenner sapo mbushi 23-vjeç, por kjo nuk e ndalon të mos kryesojë në industrinë e modës për të dytin vit radhazi.
"Forbes" publikon modelet më të paguara, Demo Rose nuk duket gjëkundi (FOTO LAJM) Yjet Kardashian janë në një “luftë” të vazhdueshme me njëra-tjetrën. Të ardhurat e tyre rriten çdo vit, por mesa duk
Gjermanja në dilemë, të jetë police apo yll instagrami që t'i kënaqë fansat (FOTO LAJM) Policia më e bukur në Gjermani, Adrienne Koleshar, 34 vjeçare duhet të vendoë ndërmjet punës së saj police apo modele.
Pas ndarjes nga djali i Beckham, aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO LAJM) Ajo bëri edhe më shumë bujë pas lidhjes së saj me djalin e David Beckham. Por aktorja e njohur, vetëm 21 vjec e ka lë
Pozoi krah super modeles, fansat fiksohen me detajin në foton e Bebe Rexhës Me siguri të gjithë e keni vënë re që gjithmonë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbante një varëse me em
Seldi u fotografua me modelen, reagon Mimoza Shkodra? Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu shkaktuan shumë bujë me ndarjen e tyre që nuk pritej fare. Pas ndarjes nga Mimoza, S
Plas sherri i madh në publik ndërmjet Majk dhe modeles për djalin (FOTO LAJM) Reperi Majk njihet për lidhjet e tij të shumta me modelet e showbizit shqiptar dhe atij kosovar, lidhje të cilat mbarojn
Pas ndarjes së bujshme nga Mimoza, Seldi fotografohet me modelen e njohur Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu shkaktuan shumë bujë me ndarjen e tyre që nuk pritej fare. Pas ndarjes nga Mimoza, S
22-vjeçarja që po habit botën, nga XXXL në një supermodele (FOTO LAJM) Dikur ajo blinte veshje të përmasës XXXL dhe merrte mbi 5 mijë kalori në ditë, e pesha e saj i kalonte 135 kg, e tashmë