999 rezultate për

modele

Vajza e Maradonës shkëlqen si modele (FOTO LAJM) Jana Maradona, vajza e Diegos, ka debutuar si modele për veshjet intime. Trashëgimtarja e “El Pibe de Oro” i ka surpr
Buzë të fryra e vetulla të bëra, Majlinda Bregu ua merr në kthesë modeleve (FOTO LAJM) Ish-deputetja Majlinda Bregu është padyshim një ndër gratë më të suksesshme dhe më të komentuara në vend. Kjo për sh
Modelet më të përshtatshme të flokëve për vajzat me fytyrë të rrumbullakët (FOTO LAJM) Forma e fytyrës është përcaktuese nëse një model flokësh ju shkon apo jo. Vajzat me fytyrë të rrumbullakët janë ato
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Pallto apo xhup? 6 modelet më në modë sipas fashionistave shqiptare (FOTO LAJM) Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht vesh
Plasën çokollatat "live" mes Robert Berishës dhe modeles së njohur: Jam beqar tani! Në sezonin e kaluar të “Shiko kush Luan”, Lei Kraja me sportivitetin dhe humorin që e karakterizon, deklaroi se Robert B
Tifozja joshëse e Del Piero bën me "dhimbje koke" fansat me pozat e fundit (FOTO LAJM) Vivien Rubin është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj
U munduan të mohonin lidhjen, por ç’do të thotë ky veprim i Alban Ramosajt për Nikin? (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtari Alban Ramosaj është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të fjalëve se është në një lidh
Shoqata e kafshëve kritikon modelen e "Playboy" për fotot (FOTO LAJM) Shoqata e mbrojtjes së kafshëve ka qortuar publikisht një modele të Playboy pasi ka përdorur kafshët si aksesorë për fot
Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e
Nga engjell në bishë, transformimi i gruas më të fortë në botë (FOTO LAJM) Natalia Kuznecova është kampione e Europës për peshëngritje në bodibillding. Ajo e ka pasur pasion sportin dhe ngritjen
Neymar rikthehet në Barcelonë me modelen Noa Saez (FOTO LAJM) Momentet e vështira për Neymar duket se kaluan. Pasi zgjidhi cështjen e akuzave për përdhunim dhe rifitoi zemrën e tifoz
Jo vetëm modele, Angela Martini për herë të parë si autore e një libri (FOTO LAJM) Përgjatë vitit, Angela Martini ka folur shpesh për librin e saj të parë. Në një inervistë për Thrive Global, Angela rrëf
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të modeles bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezu
49 vite diferencë! Biznesmeni italian kapet mat me modelen 20-vjeçare! (FOTO LAJM) Flavio Briatore është një ndër biznesmenët më të sukseshëm në Itali, i cili së fundmi është bërë kryefjala e mediave për
10 modele flokësh për festa që mund të bëhen sa hap e mbyll sytë (FOTO LAJM) Festat janë periudha më e bukur e fundvitit! Dhe ndërkohë që i presim, le të mendojmë pak për look-un tonë festiv, ve
"Hakeri s'më kërcënon dot", modelja shqiptare e publikon vetë videon duke bërë s*ks (VIDEO) Ka vite qe merret me modeling dhe eshte e para modele qe tentoi te zhvishet perpara nje aparati fotografik. Dhe bëhet
Fotot e fundit të modeles "bishë" tërbojnë rrjetin (FOTO LAJM) Modelja australiane Jem Wolfie e cila brenda një muaji nga 1.7 milion arriti 2.7 milion ndjekës në Instagram nuk ndalet
6 modele çantash që s'do të na mërziten kurrë! (FOTO LAJM) Nuk ka rëndësi sa e pa motivuar ndihesh në ditë të caktuara, blerja e një çante të re është e sigurt që na ndryshon humo