999 rezultate për

mjete

Problemi kryesor për Kosovën: Si do të shkojnë në punë nesër zyrtarët? Rregullat e reja të caktuara për qarkullimin e automjeteve në kryeqytet, ua ndalon qarkullimin brenda qendrës së Prishti
Nimetz: Është koha të zgjidhet çështja 25 vjeçare e emrit Ndërmjetësuesi i OKB-së për çështjen e emrit, Mattheë Nimetz ka deklaruar se është koha që të zgjidhet çështja 25 vjeçar
Kështu do të duket pika kufitare Kosovë-Serbi Pika kufitare në Merdare që lidh Kosovën me Serbinë, do të ketë një pamje krejt tjetër nga ajo që ishte kohë më parë.
Këto janë rrugët e Prishtinës, që nuk lejohet qarkullimi i automjeteve Që nga dita e nesërme, duke filluar nga ora 06:00 e mëngjesit, e deri në ora 22:00, do ndalohet qarkullimi i veturave në
Selimi: Nesër nuk hyni në Prishtinë me veturë, parkimin gjejeni vetë Pacolli ka vazhduar tutje duke thënë se lusin të mos përdoren makinat pa nevojë dhe ka bërë të ditur se nuk garantojnë p
Ide se si ta organizoni mjetet e make-up (VIDEO) Për një grua, është shumë e vështirë të mendohet jeta pa grim. Por, një problem me makijazhin është edhe fakti se si
Policia jep detaje nga aksidenti në Mazgit, 10 makina të përfshira Policia e Kosovës dha detaje të reja në lidhje me aksidentin në Fushë Kosovë, në të cilin u përfshinë automjete të shumt
Bllokohet tregu i automjeteve në Fushë Kosovë Shumë qytetarë të Kosovës që merren me tregti ditën e dielë e shfrytëzojnë për shitje apo blerje të veturave si dhe shum
Masakroi me mjete të forta vëllanë, arrestohet fieraku Policia ka vënë në pranga një 57-vjecar ne Fier pasi ka masarkruar me mjetë të forta vëllanë e tij. Policia e Fieri
Emri i "Maqedonisë", ndërmjetësuesi i OKB-së entuziast për bisedimet Ndërmjetësi i OKB-së për emrin e Maqedonisë, Matthew Nimetz mbërrin javën e ardhshme në rajon për të matur pulsin e qeve
Policia bën publike masat: Rrugët që bllokohen nesër Policia ka bërë publike listën me masat në lidhje me protestën e nesërme të opozitës në Tiranë. Mësohet se pritet të
Vret me mjete të forta 50-vjeçarin e arratiset, në kërkim autori Një ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Librazhd. Nga raportimet e para mësohet se në Orenjë të këtij q
Supermakina "bishë" e Vladimir Putin, gati në maj (FOTO&VIDEO) Projekti i Rusisë për një limuzinë të re presidenciale dhe automjete zyrtare të Kremlinit, tani është drejt përfundimit.
Zbuloni 10 futbollistët me avionët privat më të shtrenjtë (FOTO LAJM) Lojktarët më të mirë në fushë dhe më të paguarit, konkurrentë po kaq të ashpër sa u përket pagave faraonike që përftojnë
Kush gënjen, Ministria e Transportit apo Komuna e Tetovës?! Ministria e Transportit dhe Lidhjeve ka mohuar të ketë arritur ndonjë kërkesë nga komuna e Tetovës, për furnizimin me te
Forcat Speciale të Kosovës nisën në kufi për t'i dalë para Vuçiçit Mjete të blinduara të Policisë së Kosovës janë nisur drejt bazës në Mitrovicë para vizitës së presidentit serb Vuçiç.
Kërkohet dorëheqja e ndërmjetësuesit të OKB-së, Matthew Nimetz Diaspora e Bashkuar Maqedonase (DBM) kërkon dorëheqjen e ndërmjetësuesit të OKB-së për çështjen e emrit, Matthew Nimetz.
Qeveria miraton fondin prej 39 milion lekësh që prefektët të kenë makina të reja Qeveria ka miratuar sot një fond prej 39 milion lekësh për blerjen e automjeteve të prefektëve. Sipas vendimit që ësh
Aksident i rëndë në këtë fshat (FOTO LAJM) Para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Podujevë ka ndodhur një aksident i rënd trafiku, respektivisht në fshatin Llu
Pas shumë vitesh, nis krasitja e pemëve në rrugën “Myslym Shyri” Bashkia e Tiranës ka nisur krasitjen e pemëve në rrugën “Myslym Shyri” e cila është një prej më të frekuentuarave në kry