999 rezultate për

mjekja

Dënohet me vdekje mjekja që vidhte fëmijë në maternitet Një gjykatë në Kinë ka vendosur të japë dënim të kushtëzuar me vdekje për një mjeke, e cila ka pranuar se ka vjedhur fos
Qëllohet me armë drejt një autobusi, dy te plagosur në Durrës - Nje ngjarje e rende eshte shenuar mengjesin e sotem ne qytetin e Durresit. Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasoj
Mjekja nuk pranon të punojë me infermieren për shkak të shamisë Një incident mes një mjekeje dhe një infermiereje është regjistruar në qytetin e Burrelit. Shkak duket se është bërë mbu
Mjekja vret 300 pacientë për të liruar shtretërit në spital Mjekja braziliane, Virginia Soares Suoza akuzohet për vrasjen e rreth 300 pacientëve të saj, shkruan gazeta gjermane Bil
Vdes para klinikës, askush nuk e ndihmon Pacienti vdiq para poliklinikës në "Gjorqe Petrov" në Shkup, kurse mjekja nuk ka guxuar të del për ti ofruar ndihmë, njo
Mjeket pranojnë marrjen e ryshfetit Dy mjeket e arrestuara nga skuadra e antikorrupsionit mesditën e të hënës kanë pranuar rryshfetin por kanë këmbëngulur s