999 rezultate për

mjekja

"Kam një muaj pa përqafuar fëmijët", mjekja shqiptare në Itali rrëfen situatën tragjike Një rrëfim i trishtë vjen nga një mjeke shqiptare në Milano e cila raportoi gjendjen aktuale të spitaleve në Lombardi.
Mjekja italiane zbulon kërkesat e pacientëve në momentet e fundit të jetës "Ata janë të kthjellët, nuk hyjnë në narkolepsi. Është sikur të jenë duke u mbytur, por me kalimin e kohës e kuptojnë at
Pensionistët "shtrohen" në domino, mjekja bën apelin e rëndësishëm Edhe pse apelet vijnë nga të katër anët, shqiptarët zor se po rrinë nëpër shtëpi. Këtë herë ka bërë thirrje mjekja re
Mjekja qetëson shqiptarë: Nëse ke imunitet të fortë, e kalon pa e kuptuar koronavirusin Doktoresha dhe psikiatria, Arjana Rreli, dha disa këshilla për qytetarët, se si të ruajnë qetësinë në këtë situatë të vë
Virusi korona tek mjekja, 193 persona vendosen në izolim shtëpiak Të gjithë personat që kanë pasur kontakte parësore me drejtoreshën e Klinikës së sëmundjeve të lëkurës, e infektuar me k
14 viktima, flet mjekja shqiptare në Itali: Italianët kanë kaluar në fazën e dytë Ndërkohë që koronavirusi ka paralizuar Italinë me 14 viktima dhe mbi 520 të infektuar, italianët kanë kaluar në fazën e
Habit mjekja: Mezi e pres rastin e parë me koronavirus në Shqipëri Kryeinspektorja e Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor, epidemiologia, Areti Beruka ka deklaruar se mezi po e pret rastin
"Nuk mundem më", video virale ku mjekja në Kinë shpërthen në të qara (VIDEO) Në pamje shihet se si mjekja qan me ulërima, sepse ka punuar pa pushim në ndihmë të personave të prekur nga koronavirusi
Prindërit shqiptarë frikë nga meningjiti, mjekja tregon si ta kuptoni sëmundjen (VIDEO) Në urgjencën e Pediatrisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë shkon për të trajtuar një sëmundje,
Flasin mjekët: Nuk ka raste meningiti (VIDEO) Virusi i gripit është ende nëpër këmbë, e çdo ditë jakave të bardha u drejtohen dhjetra raste që kanë nevojë për ndihmë
Mjekja i vjedh "pacientes" së vdekur unazën e diamantit dhe e shet Një ndihmës mjeke është arrestuar pasi i mori nga gishti unazën një pacienteje të vdekur dhe e shiti në një dyqan pengje
Mjekja që po "çmend" rrjetin, çfarë fshihet poshtë përparses së bardhë (FOTO LAJM) Një praktikante e mjekësisë tradicionale në Kinë është bërë e famshme pasi ka treguar se çfarë fshihet poshtë përparëses
Në qendrën shëndetësore të Bathores, e merr raportin mjekësor pa kontroll Kreu i Kadastrës së Shqipërisë, Artan Lame ka treguar se si zyrtarë, politikanë dhe shumë personazhë të njohur fshehin a
Qepeni, ikëm prej jush...! Mjekja shqiptare në Gjermani ia rrëzon propagandën Rilindjes (FOTO LAJM) ë, me një shenim mbresëlënës në faqen e saj në Facebook. Mjekja Jana Nano, ishte përmendur nga Ministri i Diasporës, si
Mihajlovic diagnostikohet me leukemi Trajneri serb ka publikuar një lajm aspak i mirë për botën e futbollit. Ish futbollisti i Interit ka konfirmuar se po pë
I shpëtoi jetën Angelinës, mjekja jep 6 këshilla Kjo lloj sëmundje prek pothuajse një në tetë femra, ndërsa aktorja e famshme Angelina Jolie, përmes mjekes së saj person
Pas rastit të Lezhës dhunohet edhe mjekja në Tiranë Duke se për bluzat e bardha nuk do të ketë paqe edhe pse kanë ngritur zërin disa herë. Dhuna e ushtruar ndaj tyre ng
Mjekja humb licencën pasi bëri s*ks me pacientin (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Toronto të Kanadasë ku raportohet se një mjeke ka humbur licencen e saj për shkak
Trondit mjekja ligjore: 28-vjeçarja është qëlluar 7 herë me shufër hekuri nga babai Vrasja brutale e 28-vjeçares shqiptare Angjelina Petro nga babai në Korfuz ka ëshët vënë në qendër të mediave në shtetin
EMRI/ "Kush është mjekja që ruan kartelën e psikopatisë së Ramës" (FOTO LAJM) Pas disa javësh qesëndisje të Ramës në publik duke i thënë me ironi "doktoreshë Monika Kryemadhi", kjo e fundit është sh